Цела Македонија
                   
9858 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MOBILNI SAMSUNG S9+ i HONOR 8X=SUPER EXTRA CENA

Se prodavaat super socuvani MOBILNI : - - - - - - - - - -...


10.500 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
12.500 МКД
Вчера 15:23Промовирано

NOV Apple iPhone Ajfon 11 128Gb Neverlock

Apple iPhone 11 128Gb Neverlock vo PERFEKTNA sostojba, bukvalno KAKO ...


22.500 МКД
или предлог цена
Денес 07:17Промовирано

NAJEFTINA PONUDA NA EVROPSKI TELEFONI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК МАЈ 2022!!! IPHONE iPhone 13 Pro Max 256GB EU = 75990 де...


По Договор
или предлог цена
20 апр 08:31Промовирано

Nov neotpakuvan samsung A33 od vip

Prodavam nov samsung a33 ne otvoreno od vip 5g 128gb so 6gb so 24 mes...


260 €
или предлог цена
Денес 14:47Apple iPhone 11 PRO 64Gb Silver

Telefonot e kako nov,donesen od ch ,battery health 84% mob: 077 684 ...


39 €
или предлог цена
Денес 14:46ALKATEL

Se prodava telefon ( na slikata ) so originalen polnac maksimalno soc...


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 14:40Huawei Y6

Опис: ➤Телефонот е солидно сочуван ➤Прима сите картички Додатоци...


2.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

Денес 14:37IPhone 7 32GB

Опис: ➤Телефонот е солидно сочуван ➤Прима сите картички BatteryHea...


6.300 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 МКД
Крива Паланка

Мобилни телефони

Денес 14:37Samsung Galaxy Note 8

Опис: ➤Телефонот е солидно сочуван ➤Прима сите картички Додатоци...


9.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

Денес 14:37SAMSUNG GALAXY S10 PLUS

Vo odlicna sostojba komplet so site dotatoci 16500 den


16.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
17.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 14:21ZAMENA ZA SAMSUNG S20+ SO MOJA DOPLATA

NOV HONOR 50 LITE SO GARANCIJA ZAMENA ZA SAMSUNG S20 PLUS FULL PACK ...


250 €
или предлог цена
Денес 14:16  НОВ ОГЛАС

Iphone 12 mini 256 GB —NOV—

Нов-Неотпакуван ✅ 12 месеци гаранција ✅ Без замени!! Фиксна цена...


570 €
или предлог цена
Денес 14:03SAMSUNG A 50 kako nov

Koristen so maska i zastitno staklo


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 14:00  НОВ ОГЛАС

Xiaomi note 7 4/64

Se prodava xiaomi redmi note 7 so 4 gb ram i 64 gb vnatresna memorija...


6.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.200 МКД
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 13:59Honor 8x 4/64

Prodavam Honor 8x vo mnogu dobra sostojba so minimalni znaci na koris...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 13:59iphone 12 pro max

se prodava iphone 12 pro max kako nov so smenet ekran nema face id 25...


490 €
или предлог цена
Денес 13:56Redmi 9a novi 32gb.24m.gar.mobistrk

Redmi 9a ram 32gb 4500d.12m. Gar. A1 Malce raboten kako nov mobistrk


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:50Iphone 12 Black 64GB Int. Garancija do 24.04.2023

📲 iPhone 12 Black
 - 64Gb / 4Gb Ram 

- Face ID ✅ 

 - True Tone ...


559 €
или предлог цена
Денес 13:45Apple iPhone Xr Kako Nov Garancija Vili Mobile

Se prodava,,Apple iPhone Xr,, Fabricka sostojba,Kako Nov,bez Zabeles...


16.490 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
17.000 МКД
Денес 13:33  НОВ ОГЛАС

iPhone 11 Pro Max 64GB EXTRA SOCHUVAN

📲 iPhone 11 Pro Max White 
▪️ 64GB / 4GB RAM 
▫️ Extra Socuvan - F...


535 €
или предлог цена
Денес 13:20iPhone 12 Mini 64GB Int. Garancija do 05.11.2022

📲 iPhone 12 Mini ▪️ 64GB / 4GB Ram ▫️ Kako NOV so Internacionalna ...


480 €
или предлог цена
Денес 13:20Iphone 5se Skoro nov

Iphone 5se staklo ni edna grebatnika


70 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
80 €
Денес 13:18iPhone 11 Pro 64GB EXTRA SOCHUVAN

📲 iPhone 11 PRO Midnight Green ▪️ 64GB / 4GB Ram ▫️ Face ID ✅ ▪️...


480 €
или предлог цена
Денес 13:18iPhone 11 64GB Full Pack Extra Sochuvan

📲 iPhone 11 Black ▪️ 64GB / 4GB Ram ▫️ Face ID ✅ ▪️ True Tone ...


380 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
390 €
Денес 13:18iPhone 11 64GB White - Full Pack

📲 iPhone 11 White ▪️ 64Gb / 4Gb Ram ▫️ Face ID ✅ ▪️ True Tone ...


360 €
или предлог цена
Денес 13:18iPhone XR 64GB EXTRA SOCHUVAN

📲 iPhone Xr Black ▪️ 64Gb / 3Gb Ram ▫️ Extra Socuvan ✨ ▪️ Face ID...


15.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:18iPhone XR 64GB EXTRA SOCUVAN

📲 iPhone Xr ▪️ 64Gb / 3Gb Ram ▫️ Extra Socuvan ▪️ Face ID ✅ ▫️ T...


15.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:18OPPO A94 5G GLANC NOV NE KORISTEN

📲 Oppo A94 5G ▪️ 128GB / 8GB + 5GB RAM ▫️ Glanc NOV - NE KORISTEN ...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:18Xiaomi Redmi Note 10S EXTRA Socuvan Kako Nov

🔷 XIAOMI REDMI NOTE 10S 🔹 128GB / 6GB RAM 🔹 5000 mAh Baterija🔋 ...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:18Samsung Galaxy J7 2017 EXTRA SOCHUVAN!

📱 Samsung Galaxy J7 2017 
➡️ 16GB / 3GB RAM
 🔋 Baterija 3600mAh ...


4.700 МКД
или предлог цена
Денес 13:17Samsung Galaxy J7 2017 EXTRA

📱 Samsung Galaxy J7 2017 
➡️ 16GB / 3GB RAM
 🔋 Baterija 3600mAh
 ...


4.700 МКД
или предлог цена
Денес 13:17LENOVO VIBE C - Evtino

Se si funkcionira perfektno i Tac i Internet i Baterija...samo ne moz...


500 МКД
или предлог цена
Денес 13:16  НОВ ОГЛАС

Продавам Iphone 13 Midnight 128GB

Продавам iphone 13 midnight 128GB користен од моја страна кој истиот ...


48.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:13Iphone X 64GB

Se prodava Iphone X 64GB ima polnac i maska za povekje informacii na ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:10Se prodava iphone 4 staklo socuvan

Se prodava 4 staklo socuvan cena 1500den


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:06XIAOMI NOTE 10 PRO MAX - MOZNA ZAMENA

Xiaomi full pakuvanje so se kako sto e kupen..


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:06  НОВ ОГЛАС

SAMSUNG S21 ULTRA 5G

SAMSUNG S21 ULTRA 5G -ekstra sostojba,pod garancija od Mobelix ful...


700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
730 €
Денес 13:05Samsung Galaxy S10+ - S10 Plus

Se prodava kako nov Samsung Galaxy S10+. Telefonot doagja so origi...


15.999 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.999 МКД
Денес 13:00Iphone X Unikat kako od prodavnica

Telefonot e kupen od A1 i raboti na A1 mreza komplet pakovanje so or...


18.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:58Samsung A41 ekstra

Se prodava Samsung A41 super sostojba komplet so kutija polnac i slus...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
Денес 12:57Se prodava Samsung Galaxy J6 +

Se prodava Samsung Galaxy J6 + odlicno zacuvan, kako nov !!!


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:32iPhone XR - Red

iphone XR - Red Kupen nov od Svajcarija.


260 €
или предлог цена
Денес 12:25HONOR 20E

Za povekje info na 070 215 392 od 10h-17h


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:19Страна 1 од 247

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам