Цела Македонија
                   
386 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ipad air 32 gb

Se prodava ipad air 32 gb socuvan , nikogas ne otvaran sve e fabricki...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Таблети

Денес 15:20Samsung TAB A8

Продавам НОВ неотпакуван таблет Samsung TAB A8 со 2 години писмена га...


15.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Таблети

Денес 14:36iPad (9th Generation) WIFI 64GB

Се продава нов iPad (9th Generation) купен од iStyle со 64GB внатрешн...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Таблети

Денес 14:30Samsung galaxy tablet

Се продава нов таблет, добиен како награда. Таблетот е во оригиналнот...


8.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Таблети

Денес 12:24HUAWEI MediaPad T5

Za povekje info 070 215 392 od 10h-17h


7.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Денес 12:19Lenovo

Za povekje info na 070 215 392 od 10h-17h


1.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Денес 12:19TabM7

Za povekje info na tel 070 215 392 od 10h do 17h


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Денес 12:19Huawei matepad T10

Prodavam tablet Huawei MatePad T10 4Gb ram 64Gb rom nov kupen april 2...


10.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Таблети

Денес 11:28Se prodava Apple iPad 7 Gen. 10.2" bez grepka

Se prodava ipad 7gen. Wifi Space Gray 32gb. Vnatreshna memorija 3g...


230 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

Денес 11:21  НОВ ОГЛАС

Iphone ipad AIR 2 esktra Kako nov bez tocka so 4G

Moze da go koristite I Kako telefon podrzuva sim karticka vo top sost...


185 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

Денес 10:53Lenovo M8 HD nov,ful pakovanje

Lenovo M8 HD zemen od A1 Austrija.Gratis staklena folija i zastitna m...


75 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
100 €
Прилеп

Таблети

Денес 10:13Tablet 10.1" Asus Transformer TF101 odlicno socuvan

Prodavam odlicno socuvan tablet Asus Transformer TF101, so 10.1" ekra...


3.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

Денес 08:49  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy Tab S5e

Se prodava Samsung Tablet WIFi vo odlicna sostojba bez grepka, kako n...


11.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.000 МКД
Ресен

Таблети

Денес 06:26Pen Tablet Genius

Se prodava nekoristen tablet za crtanje pen tablet genius.


500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 МКД
Кисела Вода / Скопје

Таблети

Вчера 11:53Se prodava Apple iPad 7 Gen. 10.2" bez grepka

Se prodava ipad 7gen. Wifi Space Gray 32gb. Vnatreshna memorija 3g...


230 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

Вчера 11:05LENOVO TB3-710F

Kako nov Lenovo tablet super sochuvan 7", so zashtitna folija. https...


2.800 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.000 МКД
Карпош / Скопје

Таблети

24 мај 22:22TABLET 10.1" ODLICEN ZA DECA NOV SO FOLII

Prodavam odlcno socuvan tablet MPMAN MPDC1006 4GB nov nekoristen so ...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

24 мај 14:39Se prodava Microsoft RT

se prodava Microsoft rt malce koristen si raboti sve bez problem doag...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Таблети

24 мај 13:59Apple iPad 10.2 (2021)

Pradavam nov voopsto nekoristen ipad + apple pencil pod garancija ust...


24.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
25.000 МКД
Битола

Таблети

23 мај 17:43Apple ipad 2 16giga bez icloud

Prodavam apple i pad 2 16 giga so malku napuknato staklo no celosno f...


2.290 МКД
или предлог цена
Куманово

Таблети

23 мај 17:33Prodavam iPad 6ta generacija bukvalno nov

Prodavam iPad 32Gb 6th generation ekstra socuvan! Doagja so komplet...


250 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
270 €
Гази Баба / Скопје

Таблети

23 мај 17:08Panasonic FZ-A1 Toughpad

Panasonic FZ-A1 Toughpad odlicno zacuvan so originalen polnac i kutij...


60 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Таблети

23 мај 12:22AIR 2 tablet so 64 GB WIFI+CELULAR perfektna sostojba bez to

Raboti na site karticki na najnoviot softver e doaga komplet so kutij...


189 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

23 мај 11:34iPad 5gen so 32GB WiFi + 4G so SIM Karticka org APPLE tablet

iPad 5gen so 32GB WiFi + 4G so SIM Karticka za internet org APPLE ...


12.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

21 мај 13:36Samsung Tab 3 model T210 Tablet 7 inci komplet ispraven

Samsung Tab 3 model T210 Tablet 7 inci komplet ispraven


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

21 мај 09:56Tesla Tablet M8WK Windows

Se prodava Tesla Tablet. Tabletot e kako nov nema nikava grebnatina. ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

19 мај 14:10Apple iPad Air 3 - 64gb

Apple iPad Air 3 64gb gold full pack minimalmo koristen -bez ni e...


370 €
или предлог цена
Штип

Таблети

19 мај 10:58Asus T100HA-FU029T 10.1 "4 GB RAM 64 GB HDD

Asus T100HA-FU029T 10.1 "4 GB RAM 64 GB Win 10 WADA Specification ...


4.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Таблети

18 мај 23:30Drzac za tablet za vo kola DUNLOP

Drzac za tablet za vo kola DUNLOP...


300 МКД
или предлог цена
Велес

Таблети

18 мај 21:52Tablet HUAWEI T3 10

Kako nov mnogu malku koristen,bez nikakvi zabeleshki


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Таблети

18 мај 20:23Dva tableta Nextbook ili menuvam za dobar telefon

Prodavam dva tableta 8" Nextbook Tabletot e dobar za sve. Edniot e ...


2.000 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
4.000 МКД
Тетово

Таблети

18 мај 18:41Medion Lifetab

Se prodava tablet Medion Lifetab E7316 8 gb rom I 1 gb ram zaedno so ...


1.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Таблети

18 мај 17:23Samsung Galaxy Tab 2 7.0

Samsung Galaxy Tab 2 7.0 GT-P3113TS Internal 1GB RAM & 1GHz Dual-Cor...


2.000 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

17 мај 11:28Samsung S8 Plus Tablet / S8+ / 12,4”inch / Tablet

Prodavam nov neotpakovan tablet Samsung S8+ so vrvni performansi komp...


850 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
890 €
Струга

Таблети

17 мај 10:48*** SAMSUNG GALAXY TAB 3 *** iButik mk

SAMSUNG TAB 3 8" sovrsena sostojba! MODEL T311... MOZE I ZAMENI SO...


49 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

17 мај 09:31Samsung Tab S6 4g LTE 6gb 128gb

Prodavam skoro nov so kutija tastatura i penkalce SAMSUNG GALAXY TAB...


400 €
или предлог цена
Куманово

Таблети

17 мај 07:36TABLET HAUWEI MediaPad T5 socuvan

TABLET HAUWEI MEDIAPAD T5 SO KARTICKA NA SITE MREZI RAM 2GB SO...


130 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
140 €
Куманово

Таблети

16 мај 19:27Asus Google Nexus 7

na tabletot ne raboti auto-rotate sve ostalo e ok,ide bez polnjac i k...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

16 мај 14:49Alcatel Tablet NOV

Novi tableti voopsto nekoristeni 2 kom Viber 078 275 715 Fiksna cen...


4.700 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.000 МКД
Бутел / Скопје

Таблети

16 мај 12:22Tablet - Lenovo Tab 4 7' (TB-7305F) Crn

Prodavam socuvan lenovo tablet.


2.700 МКД
или предлог цена
Куманово

Таблети

16 мај 11:18Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам