Цела Македонија
                   
7671 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA PLAC VO DRACEVO

SE PRODAVA PLAC VO NASELBA DRACEVO NA UL.MALESEVSKA(POPSKA NASELBA) M...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

27 јун 10:39Промовирано

Place nder Fabriken 'Teteks",Tetove

Shitet pllac nder Fabriken 'Teteks",Tetove,siperfaqe 2418 m2,mundet...


95 €
или предлог цена
30 апр 12:23Промовирано

Gradezno zemjiste na povolna lokacija

Се продава градежно земјиште на атрактивна локација во Општина Илинде...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Промовирано

Pllac vo Resen

Se prodava plac vo Resen, vo povrshina od 2032m2, placot se naogja vo...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:32Shitet parcele ndertimore ne Struge

Shitet parcele nderitmore ne Struge, ne rrugen JNA- ne afersi te Çerd...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:32PRODAVAM LOZJE VO SKOPSKA CRNA GORA

Lozjeto se naogja vo atar na selo Banjani. Ima 600m2 Cena :3000evra


3.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 18:31PRODAVAM SHUMA ZABEL VO SKOPSKA CRNA GORA

Prodavam zabel vo Skopska Crna Gora vikano mesto Bukoramno od 9000m2 ...


5 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 18:30PRODAVAM PLAC VO SKOPSKS CRNA GORA

prodavam plac 900 kvadrata do reka na dobro mesto ima voda struja do ...


20 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 18:30Plac vo pedagoshka

Se prodava plac od 404 kvadrati vo blizina na kruzniot tok kaj filgja...


100 €
или предлог цена
Денес 18:30Плац во населба Црногорци-Охрид

Во населбата Црногорци - Охрид до црквата св. Тројца Моментално се ...


35 €
или предлог цена
Денес 18:21NIVA ODMA DO KLUCKATA STAJKOVCI

PRODAVAM NIVA DO KLUCKATA KAJ STAJKOVCI,CETVRTA NIVA POSLEM NADVOZNIK...


25 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 18:03Se prodava Plac/Niva vo Dobrejci

Se prodava plac/niva vo dobrejci, 2 dekari i 3 ara, mestoto moze i za...


1 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Денес 17:43Плац во Ржаничино/ Plac vo Rzanicino

Се продава плац во нова градежна зона во н.м. Ржаничино - Петровец од...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 17:36Prodavam lozje vo oblasta na selo Kurija Negotinsko

3 dekara smederevka 1dekar traminec(na edna niva) 4dekara krtosij...


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 17:35SE PRODAVAT POVEKE NIVI KRAVARI, BUKOVO

Se prodavat poveke nivi, edno lozje bukovski livadi i Kravari a drug...


1 €
или предлог цена
Новаци / Битола

Плацеви и Ниви

Денес 17:31Plac 400 m2 so plateni komunalii za kukja

Се продава плац од 400 м2 на одлична локација со платени комуналии за...


1 €
или предлог цена
Денес 17:24Prodavam plac (1.002m2) vo Zelenikovo na odlichna lokacija!

Prodavam plac/parcela (1.002 m2) vo Zelenikovo na odlichna lokacija. ...


12.500 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 17:18GOLIEVO VIKEND NASELBA

Tel.078 411200 PRODAVAM ZEJIŠTE GRADEŽNO VO GOLIOVO -- OGRADENO SO CO...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 17:11Prodavam plac vo Dobri Dol

Prodavam delliv plac na vikendasko mesto vo s. Dobri dol.


30 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 17:10PLAC 2317 M2 DRACEVO NAD GROBISTA

GRADEZEN REON 070/455-596


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 17:09PLAC STENKOVEC 1664M² MOZNA ZAMENA ZA KOLA BMW AUDI MERCEDES

📍 Plac vo Stenkovec 1664m² pozadi carinski sklad, placot ima pristap...


20 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
25 €
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 17:09Plac Stenkovec/Kacanicki pat

Se prodava plac vo blizina na Stenkovec/Kacanicki pat so povrsina od ...


45 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 17:03Se prodava plac

Se prodava plac vo mislesevo katastarska parcela bostaniste


45 €
или предлог цена
Денес 16:53УРБАНИЗИРАНИ ПЛАЦЕВИ

СЕ ПРОДАВААТ ПЛАЦЕВИ СО ВКУПНА ПОВРШИНА ОД 1187м2. кп.19793/3 Локаци...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 16:51Се продава нива

Се продава нива со површина од 2 300 м2 , во нивата има вода од хидро...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:46Zemjiste na lubotenski pat

Se prodava zemjiste na lubetenski pat na mnogu dobra lokacija cist vo...


50 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 16:41Baram investitor za deloven objekt,magacin

Baram investitiro za deloven objekt,magacin Bi odgovaral za firmi z...


111 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 16:41МНОГУ ПОВОЛНО!!! Градежно земјиште во Бабин Дол (Babin Dol)

Градежно земјиште во Бабин Дол со прекрасен поглед.


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 16:36Земјиште во Љубодраг

површина од 26709m² https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/faces/pu...


7 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 16:29Se prodava niva vo indusriskata zona

Se prodava niva vo industriskata zona vo kavadarci vesnash nad carins...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 16:27Плац во кисела вода1 ТЕФЕРИЧ

Се продава атрактивен плац од 500m2 во близина на ресторан Теферич.Пл...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 16:21Se prodava parcela

Se prodava parcela


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Денес 16:09SE PRODAVA PARCELA VO GRADEZEN REON

Se prodava parcela.Parcelata e opfatena so urbanisticki plan,odnosno ...


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Денес 16:09Objekt,magacin,zemjishte,plac pred vlezot na Bitola

Se prodava golem objekt pred vlezot na Bitola Blisku do trafostanicat...


160.000 €
или предлог цена
Денес 16:07Gradezna parcela / zemjishte

Se prodava gradezna parcela vo Brusnicko Lavcanski region so povrshin...


20 €
или предлог цена
Денес 16:04***ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА/PARCELA***

Се продава градежна парцела од 10000 м2 зад пилана Молика (наспорти ф...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:04PRODAVAM PLAC - NIVA VO MIRKOVCI 2700m2 DO PAT

PRODAVAM PLAC - NIVA VO MIRKOVCI 2765 m2 ATRAKTIVNA LOKACIJA VO GRADE...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 15:59Плац на ВОДНО за градба

Се продава плац на Водно od 453 m2 за градба. ул. Христо Чернопеев б...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 15:59Niva

Se prodava niva na patot bitola-prilep vo blizina na trafostanicata c...


1 €
или предлог цена
Денес 15:38Niva

Se prodava niva na patot resen-prilep vo blizina na petljata kaj krkl...


1 €
или предлог цена
Денес 15:38Niva na vlez vo Gostivar

Prodavam niva na vlez vo gostivar pozadi objektot monako. Nivata e s...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Денес 15:37Влез во Гостивар-Vlez vo Gostivar

Proavam plac vlez na gostivar pred benziska pumpa Bunar petrol od dru...


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Денес 15:37Plac vo Berovo Ablanica

se prodava plac vo Berovo vo vikend naselbata Ablanica.Na placot I'ma...


12.000 €
или предлог цена
Денес 15:23Страна 1 од 192

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам