Цела Македонија
                   
2639 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES SPRINTER DOKA - 2008

SPRINTER 309 GODINA 2008 KM 275000 7 SEDISTI SANDUK 2700 X 2030 ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

Денес 15:30Промовирано

PREVOZ SO PIKAP VOZIME NIZ CELA MKEDONIJA...

PREVOZ SO PIKAP MALO VOZILO...i Kombe i Kamion vrsime selidbi na st...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Денес 13:00Промовирано

Citroen jumpy 1.9 TD

Citroen jumpy so ladenje Godina na proizvodstvo 1999 Tel: 076/355...


2.600 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Комбиња

Вчера 17:13Промовирано

Fiat Ducato 2,3 120 multijet

Se prodava Fiat Ducato maxi 2,3 multijet 120 ks, vo odlicna sostojba,...


5.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 €
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Денес 19:01OPEL COMBO 1.3 CDTI 2011 TOVARNO ODLICNA SOSTOJBA

OPEL COMBO 1.3 CDTI 2011 TOVARNO SO KLIMA ODLICNA SOSTOJBA CENA 3900E...


3.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Денес 19:00GREAT WOLL STEED 2.4 PLIN AUTOBERN

Се продава GREAT WOLL STEED 2.4 PLIN 93kw. 2009 god. -Oд опрема пос...


4.700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

Денес 18:52Ford Transit 2.2 Tdci - 7 Sedista - 2010 God

FORD TRANSIT 2.2 TDCI - 2010 GOD 7 SEDISTA 6 BRZINI + R 4 DOBRI GU...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Денес 18:04Mercedes Sprinter 515 Cdi - Tovarno Kombe Maxi

MERCEDES SPRINTER 515 CDI - 2008 God TOVARNO KOMBE - DUPLAK - MAXI ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Денес 18:03Mercedes Sprinter 313 Cdi - Klima Maxi Tovarno Kombe

Mercedes Sprinter 313 Cdi - Klima Maxi Tovarno Kombe 2007 God Bord...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Денес 18:03Fiat Ducato 2.3 Hdi 7 Sedista Kamjoneta Doka

FIAT DUCATO 2.3 HDI - 7 SEDISTA 2008 GOD RADIO ELEKTRICNI STAKLA ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Денес 18:03Mercedes Sprinter Cdi - Kombe Kamjoneta Doka Maxi

MERCEDES SPRINTER 311 CDI - MAXI KOMBE TOVARNO - KAMJONETA - DOKA 2...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Денес 18:03Kombe vivaro

Kombeto e vo ekstra sostojba. Godina na proizvodstvo 2007. Ima nov ...


5.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

Денес 17:29Mercedes Sprinter 311 Cdi Maxi Tovarno Kombe 2004

Se prodava MERCEDES SPRINTER 311 2004 god 80kw, realni 420000km, nosi...


5.800 €
или предлог цена
Свети Николе

Комбиња

Денес 17:16CITROEN JUMPY 2.0HDI 2007-MOZE ZAMENA

MAX SOCUVANO PERFEKTNA SOSTOJBA SERVISIRANO NOVI GUMI MOZE ZAMEN...


5.000 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Денес 16:09Reno Master 2.5DCI !!!!!

Renault Master 2.5DCi 2007god reg vo odlicna sostojba povekje informa...


8.000 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Денес 16:00Citroen Jumper 2022 g 2.2 HDI Novo

Se prodava NOV Citroen Jumper 2022g Kombeto e so 00000 km Se vozi s...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Денес 15:40MERCEDES SPRINTER DOKA - 2008

SPRINTER 309 GODINA 2008 KM 275000 7 SEDISTI SANDUK 2700 X 2030 ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

Денес 15:30VW CRAFTER KOMBI 2010

CRAFTER GODINA 2010 KLIMA KM 214000 PLATENI SITE DAVACKI DO REG...


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

Денес 15:30CRAFTER 2.5 - 2009 7 SEDISTA

CRAFTER GODINA 2009 KM 189000 7 SEDISTI SANDUK 2700 X 2050 NOSIV...


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

Денес 15:30FORD TRANSIT TRANZIT TOVARNO 2.2 63KW 85HP dizel 2011 god.

FORD TRANSIT TRANZIT TOVARNO L1/H1 2.2 63KW 85HP dizel 2011 god. KUP...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

Денес 14:56FORD TRANSIT 2.4 TDCI 2007 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

FORD TRANZIT 2.4 TDCI 74 KW 2007 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭. ...


5.999 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Денес 13:23OPEL VIVARO 2.0 CDTI 2012 G.UVOZ OD SVAJCARIJA

OPEL VIVARO 2.0 CDTI 66.KW.2012 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭NOSI...


7.350 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Денес 13:22IVECO 35S11 2.3 FRIGO '13 X4 ISTI

ПРОМОТИВНА ЦЕНА :8700€+ДДВ Марка: IVECO DAILY Модел: FRIGO 35S11 ...


8.700 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 13:00OPEL VIVARO 1.6 BITURBO 88 KW 2014 Godina

OPEL VIVARO 1.6 BITURBO Cena : 12.300€ + ddv МАРКА: OPEL МОДЕЛ: V...


12.300 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 13:00MERCEDES SPRINTER KUFER 313 FRIGO 95KW 2016 Godina

Cena : 15.900€ SO VKLUCEN DDV MERCEDES SPRINTER KUFER FRIGO 2016 M...


15.900 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 13:00PREVOZ SO PIKAP VOZIME NIZ CELA MKEDONIJA...

PREVOZ SO PIKAP MALO VOZILO...i Kombe i Kamion vrsime selidbi na st...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Денес 13:00Subaru Libero 4x4 4wd

Se prodava Subaru Libero 1.2, 1994 godina so atestiran plinski ured. ...


1.600 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 13:00Auto Niko 300 VOZILA NA LAGER 070722077

Auto Niko 300+ VOZILA NA LAGER ❗️ https://autoniko.mk/ ☎ 070722077


1 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 13:00MERCEDES SPRINTER MAXI 95 KW 2014 Godina

Cena : 14.700€ + DDV MERCEDES SPRINTER MAXI 95 KW 2014 Godina MA...


14.700 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 13:00PEUGEOT BOXER KUFER 2.2 HDI 96 KW 2012 Godina

Cena : 11.000€ + DDV PEUGEOT BOXER KUFER 2.2 HDI 96 KW 2012 Godin...


11.000 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 13:00Комбе 8+1 Mercedes Vito

Се продава патничко комбе Mercedes Vito so 8+1 Седишта во добра состо...


3.800 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Комбиња

Денес 13:00KOMBE Volkswagen T4 Patnicko 8+1

Se prodava patnicko kombe Volkswagen T4 1994godina.Kombeto e so 8+1 s...


2.200 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Комбиња

Денес 13:00Skoda Practik 2010

Skoda Practik 2010 1.4 TDI vo odlicna sostojba bes nitu edna mana ext...


3.400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Денес 12:36  НОВ ОГЛАС

Sedista za vito 2001 god trojka

Sedistatase ko novi trojka ima i 2 jka orginal.i poeqdinecni za ponof...


200 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

Денес 12:05VRSIME SEKAKOV VID NA PREVOZ _078410760

VRSIME SEKAKOV VID NA PREVOZ Niz SKOPJE I POSIROKO VO SEKOE VREME...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Денес 11:58Slep sluzba shlep sluzba vlecna sluzba ATOM

Profesionalen transport na vozila niz cela Makedonija transport na os...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

Денес 11:16LADILNIK Carrier Xarios 500 -20

Se prodava motor Carrier Xarios 500 sto dostignuva temperatura do -20...


850 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 11:07Ford transit 2007g

Prodavam ford transit 2007g.2.2motor.63kw.88ks.kombeto e doneseno od ...


5.350 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

Денес 10:44Mercedes Vito 113 cdi 2013god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 Mercedes Vito 113 cdi ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 10:33VW CRAFTER 2.0 Tdi 2017god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 VW CRAFTER 2.0 TDI ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina 2017 ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 10:32RENAULT KANGOO N-1 L-2 1.5DCI 90KS NAVIGACIJA XXL"VIP AUTO"

>>> SOPSTVENO SAMOKREDITIRANjE VOZILATA MOZE DA GI ZEMETE SO 20% UCES...


9.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Комбиња

Денес 10:25  НОВ ОГЛАС

FIAT DUCATO

FIAT DUCATO 2.8D Kombeto e vo vozna sostojba,motor menjach super,im...


1.200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

Денес 10:24  НОВ ОГЛАС

FORD TRANSIT CONNECT 1.6TDCI 115KS 3-SED. TOVARNO "VIP AUTO"

>>> SOPSTVENO SAMOKREDITIRANjE VOZILATA MOZE DA GI ZEMETE SO 20% UCES...


10.900 €
или предлог цена
Крива Паланка

Комбиња

Денес 10:20  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 66

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам