Цела Македонија
                   
37604 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi Q5 2.0 TDI S Line quattro

Audi Q5 2.0 TDI S Line quattro -Година на производство: 2010 -Прва ...


17.400 €
или предлог цена
24 мар 15:28Промовирано

VW Polo 1.4 TDI Bluemotion

Se Prodava Polo 1.4 TDI Bluemotion Kolata e uvezen od Svajcaria🇨🇭🇨...


3.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 11:10Промовирано

OPEL ASTRA 1.6 BENZIN/PLIN

SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.6 74 KW 101 KS BENZIN SO ATESTIRAN PLIN REGIS...


2.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 14:14НОВ ОГЛАС
Промовирано

Fiat Doblo 1.3 Multijet 2008 - moze i do 48 rati bez kamata

𝐅𝐢𝐚𝐭 𝐃𝐨𝐛𝐥𝐨 𝟐𝟎𝟎𝟖 𝐠𝐨𝐝𝐢𝐧𝐚 𝐬𝐨 𝐦𝐨𝐭𝐨𝐫 𝟏.𝟑 𝐌𝐮�...


4.300 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 18:59Audi a4 2.5 TDI QUATTRO 2005

Audi a4 2.5TDI 180KS QUATTRO 2005 Avtomatic registrirano servisirano...


3.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:58OPEL CORSA 1.3 CDTI 55KW 2012GOD

KORSATA E DONESENA SO NOV UVOZ I IMA SE PLATENO DO VASA REGISTRACIJA ...


5.350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.499 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 18:58BMW X1 - 2.0 2011 M Paket (xDrive)

Se prodava BMW X1 2.0 2011 xDrive M Paket Greaci na Sedista Gol...


133 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 18:57Audi A6 2.7 TDI 2009g FACELIFT

Registrirana na MK tabli do 06.2022 MOZE ZAMENA ZA GOLF 5, 6 ILI AUDI...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 18:54Mercedes c200

Se prodava Mercedes c200 vo odlicna sostojba , voziloto e na De tabli...


1 €
или предлог цена
Денес 18:53Mercedes e 220

Se prodava Mercedes e220 vo odlicna sostojba , voziloto e na De tabli...


1 €
или предлог цена
Денес 18:53Renault clio 1.5 dci

Renault clio 1.5 dci ***поседува серво волан,електрика на стакла и р...


1.750 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.850 €
Денес 18:52Reno Scenik 2.0 plin dizna Avtomatik ful oprema MOZE ZAMENA

ZAMENA 2999e


2.199 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 18:48SE PRODAVA GOLF 5 PLUS 2009 god

SE PRODAVA GOLF 5 PLUS 2009 god;kolata poseduva tempomat,klimatronik,...


6.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:48Reno Vel Satis reg cela god Ful Oprema MOZE ZAMENA

ZAMENA 2999e


2.499 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 18:48Reno Laguna 3 2.0 dci Full MOZE ZAMENA

ZAMENA 5499e


4.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 18:48Mercedes B180 Cdi Ful Oprema MOZE ZAMENA

ZAMENA 4499e


3.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 18:48Mustang GT 5.0

Се профава Ford Mustang GT 5.0 automatic 10 брзини 460 кс, Recaro сед...


46.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:47BMW X5 3.0d

Kolata e vo top sostojba so mnogu dodatna oprema, koj e zainteresian ...


5.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:47Golf 6

Golem mal servis napravem registriran i zelen karton 075430208


7.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 18:46VW GOLF 6 1.6 TDI 105ks BLUEMOUTION- NAVI ANDROID -12

VW GOLF 6 1.6 TDI 105ks COMMONRAIL 5 VRATI MNOGU EKONOMICNO 4.6L...


7.690 €
или предлог цена
Денес 18:45AUDI A5 3.0 TDI | QUATTRO | S-TRONIC | S-LINE

Oprema: -Multimedia -Bluetooth -USB/AUX -Xenon svetla -Start Sto...


18.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 18:44Se prodava

Vo soliSe prodavadna sostojba 1.9 120 ps registrirana do juni. 078 83...


1.200 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Автомобили

Денес 18:44BMW F10 520 2.0/184 ks 2011 Mozna zamena

Se prodava BMW F10 520d 2.0/184ks 2011god vo perfektna sostojba kom...


13.650 €
или предлог цена
Денес 18:42Golf 7 so servisna kniska

Se prodava Golf 7 1.6Tdi 77 kw 105 ks 2013 god Extra sostojba kolata ...


10.999 €
или предлог цена
Денес 18:42Audi Q5 2.0 TDI Quattro

2.0 TDI Quattro LED svetla Napred i Nazad Sport Kozen Volan so Komand...


17.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
17.800 €
Струга

Автомобили

Денес 18:41Mercedes B 180 2.0 CDI FACELIFT

Mercedes B. 180 - AUTO HILL ASSISTANT -REGISTRIRANA -KOMPLETEN SEV...


5.750 €
или предлог цена
Денес 18:41Se prodava Jeep Cherokee 2.5 CRD

Jeep Cherokee 2.5 CRD. so full oprema kozen enterier i podignat za of...


6.500 €
или предлог цена
Денес 18:39VW PASSAT B8 2.0TDI 190HP 2016/17

VW PASSAT B8 2.0TDI 190HP 2016/17 *KOLATA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA ...


25 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 18:38  НОВ ОГЛАС

Bmw 118d Facelift Navi Full MOZE ZAMENA

075433602


4.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 18:36  НОВ ОГЛАС

Mini Cooper D 1.6 110ks 2008 registiriran TOP

Se prodava mini cooper 1.6 dizel so 110 ks full oprema, pominati 130....


5.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 18:35  НОВ ОГЛАС

FORD FOCUS 1.6TDCI 81KW 09GOD PERFEKTEN

KOLATA E DONESENA SO NOV UVOZ I IMA SE PLATENO DO VASA REGISTRACIJA/O...


4.600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 18:33  НОВ ОГЛАС

Mercedes C 220 cdi

Prodavam Mercedes C 220 CDI Avangard oprema: Dvozonski klimatronik ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 18:32Ford Focus 1.8 TDCI

Se prodava Ford Focus 2007 godina - Titanium oprema 1.8 TDCI 116h...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.600 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 18:32MERCEDES ML320CDI 4MATIC REDIZAJN

MERCEDES ML320CDI 4MATIC REDIZAJN GOD:2009 POVEKE INFORMACII MOB:0...


11.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 18:32Peugeot 5008 2.0HDI AUTOMATIK

Kolata e vo bez prekorna sostojba uvezena od CH i plateni se site tro...


8.300 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
8.700 €
Прилеп

Автомобили

Денес 18:32BMW X4 2.0 xDrive

Се продава : BMW x4 2016 година Увезена е од Bmw Munich , втори газ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:31ALFA GTV ZA DELOVI 2.0 V6 TURBO

Alfa gtv 2.0 v6 turbo za delovi ima i dokumenti makedonskii prevod


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 18:31Mazda 6 2.0

Се продава Мазда 6 2.0, 2008 годинна со поминати 195 000 км. контак...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:31  НОВ ОГЛАС

DELOVI ZA ALFA 156 SPORTWAGON

Delovi evtino se shto vi treba


50 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 18:31SE PRODAVAAT DELOVI ZA ALFA ROMEO 155, SE PO POLOVNA CENA

SE SHTO VI TREBA ZA ALFA 155


50 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 18:31Daewoo Matiz ekstra sostojba

Daewoo Matiz 0.8 benzin Kolata e vo ekstra sostojba Redovno servisi...


1.199 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.250 €
Битола

Автомобили

Денес 18:30VW TIGUAN 2.0 TDI 103 KW 140 KS 4X4 2009 GODINA

Prodavam vw tiguan 2.0 tdi 103 kw 140 ks 4x4 proizveden 2009 godina. ...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 18:28  НОВ ОГЛАС

Mercedes-Benz E-Klasse 200 CDI BlueTEC 2016

Mercedes-Benz E-Klasse 200 CDI BlueTEC EURO 6 UVOZ CH 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 ...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 18:28Страна 1 од 941

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам