Цела Македонија
                   
3181 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BEVERLY 300 2014 година

Се продава PIAGGIO BEVERLY 300 2014 година, со изминати 22000 км од п...


3.400 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Piaggio Beverly 350 Sport Touring

Skuterot e vo top sostojba ima pominato 17,500km,moze da se pogledne ...


4.690 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

25 сеп 18:13Промовирано

Prodavam Piaggio X9 125evo

Piaggio X9 125 evo 2005 god Celosno ispraven Nov akumulator Plock...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мотори (над 50 cc)

28 сеп 17:59Промовирано

Aprilia sr 50 di tech i Kawasaki kx 250f

Aprilia sr 50 di tech 2004 god vo solidna sostojba 850 evra i Kawasak...


850 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Денес 01:27Malaguti Blog 125i

Prodavam Malaguti Blog 125i 2011god,vo exstra sostojba bez vlozuvanje...


1.890 €
или предлог цена
Денес 00:44KTM SX-F

KTM SX-F 250cc 2016


4.100 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.300 €
Пробиштип

Мотори (над 50 cc)

Денес 00:40Kymco Granding 125s

Kymco Granding 125s registiran ulje motul nov kais bez nikakva mana p...


1.350 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.450 €
Денес 00:09Yamaha naked

Prodavam odlicen naked bike yamaha xj6n 600cc 2011g ( prva REGISTRACI...


5.800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 23:31Prodavam PIaggio x10 500 cc ABS/ERS

Skuterot e kako nov. Napraven servis Smeneti plocki Registeiran...


4.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 22:24Ducati xDiavel S

Ekstra motor, x Diavel S, somax nivo na oprema. 2018g Sissy bar, vi...


20.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 22:20Se prodava Piaggio X Evo 400 ie

Se prodava Piaggio X Evo 400 ie 2009 godina 40.000 km Registracija...


2.600 €
или предлог цена
Вчера 22:10Prodavam motorna ski sanka Can Am 1.2 Rotax Bombarder

Se prodava motorna ski sanka Can Am 1.2 Rotax Bombarder. Odlicno socu...


5.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
6.000 €
Вчера 21:37KTM exc 400 enduro

Fabricka sostojba, mnogu zacuvan, mnogu oprema, alanser, stender, far...


3.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 21:36Beta Italia Rr 50 ekstra zacuvana

Uvezena svajcarija ima soobrakajna Swiss moze da se carini,ispravna p...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 21:36YAMAHA R6

YAMAHA R6 2008 godina RIZOMA Novi gumi Reg do 12.08.2023 BEZ ZAMENI!...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 21:23Aprilija sportcity 300cc

Se prodava 2010 god reg cela godina 08.2023 napraven mal servis.Povek...


1.900 €
или предлог цена
Вчера 21:01Honda 450 CRF 3mapi

Prodavam Honda 450 CRF 3 mapi Italijanska faktura 2016 god Pali-vozi...


3.300 €
или предлог цена
Крива Паланка

Мотори (над 50 cc)

Вчера 20:59Se prodava yamaha

Se prodava yamaha midnight star .Motorot e registriran do 9 mesec 202...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:46YAMAHA THUNDERACE 1000

Motorot e servisiran odrzuvan maksimum bez nikakva zabeleska mk dok


2.600 €
или предлог цена
Вчера 20:01BENELLI RKS-RNX 125i CC

SE PRODAVA BENELLI RKS RNX 125i CC. MOTOROT E 2019 GOD. IMA POMINATO...


1.899 €
или предлог цена
Вчера 19:51CF MOTO 650 -3F ABS

SE PRODAVA CF MOTO MT 650cc 41.5 KW 56.44 KS. REGISTRIRAN D0 27.05.2...


5.999 €
или предлог цена
Вчера 19:49aprilia SR GT SPORT 125

SE PRODAVA aprilia SR GT SPORT 125 SKUTEROT E BEZ GREBNATINA SKUTE...


3.499 €
или предлог цена
Вчера 19:47KAWASAKI KX 450 F 2010 god

PRODAVAM KAVASAKI KX 450 F FUL KROS ODRZUVAN I SERVISIRAN REDOVNO ...


2.400 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 19:26Prodavam Coper extra sostojba

Prodavam coper zongsheng 125 cc zongsheng so 5 brzini poniklovan ...


990 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 19:07Se prodava suzuki gsxr1000cc

Antonio 078447831 Se prodava suzuki gsxr1000cc 2013g so pominati 28...


6.600 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 18:59SINHRONIZACIJA KARBURATORI I INJEKTORI

Ako motorot tesko Vi pali i mnogu vergla, ne rabori mirno na 1000 -...


2.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 18:40Beverly S 250ie 2004god.reg.do 01.06.2023god.

Сервисиран во одлична состојба. Регистриран до 01.06.2023год.


1.650 €
или предлог цена
Вчера 18:19Aprilia Leonardo 300ie 2006god.

Фиксна цена 1700 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


1.450 €
или предлог цена
Вчера 18:19Aprilia Atlantic 200ie 2003god.

Фиксна цена 1450 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.250 €
или предлог цена
Вчера 18:19Suzuki Burgman 150ie 2005god.so rachna kochnica.

Фиксна цена 1650 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.550 €
или предлог цена
Вчера 18:19Aprilia Scarabeo 100ie 2005g.reg.do 20.07.2023god.

Регистрирано цела година до 20.07.2023год. Троши 1,5л.на 100км. Нов...


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 €
Вчера 18:19Beverly S 250ie 2007god.

Увоз од Италија платено се комплет до регистрација. Во одлична состо...


1.650 €
или предлог цена
Вчера 18:19Kymco Agility 125i 2011god.Staklo zdrav.

Фиксна цена 1750 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.550 €
или предлог цена
Вчера 18:19Kymco Downtown 200i 2012god.so 17000km.

Увоз од Италија платено се комплет до регистрација. Од еден сопствен...


2.350 €
или предлог цена
Вчера 18:19Kymco Downtown 300i 2011god.

Фиксна цена 2650 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


2.400 €
или предлог цена
Вчера 18:18Yamaha Versity 300ie 2004god.

Фиксна цена 1600 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.500 €
или предлог цена
Вчера 18:18Piaggio Liberty 200ie street 2005god.

Фиксна цена 1450 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


1.400 €
или предлог цена
Вчера 18:18Yamaha MT09 SP

Se prodava Yamaha MT 09 SP pominati 11-12 000 km Prv i edinstven g...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 18:18Piaggio Carnaby 200ie 2008god.Staklo zdrav.

Фиксна цена 1700 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.550 €
или предлог цена
Вчера 18:18Prodavam Kawasaki z800 2016god moze zamena za avtomobil

Kawasaki z800 2016god vo perfektna sostojba Cuvan kako dete malo...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 18:16KTM DUKE 390 2016

Se prodava KTM Duke 390 2016god, motorot e so pominati 6000km, pred 5...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:07KAWASAKI KX-450F

Kawasaki kx-450f 2015 godina Launch kontrol Mara 2 racen i normal ...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:06Piaggio x9 500

_Менато Масло и филтер за масло _Нови кочници _Филтер за воздух _...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 18:05  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 80

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам