Цела Македонија
                   
40455 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT LEON 1.9TDI 105KS

Marka: SEAT Model: LEON Motor: 1.9TDI ( dizel ) Moknost: 105KS ( 77 K...


6.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

24 сеп 09:28Промовирано

BMW E60 525ix X-Drive (4x4)

Се продава BMW E60 525ix X-Drive (4x4). - Темпомат - Греачи на се...


7.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

20 сеп 13:31Промовирано

PRODAVAM PORSCHE CAYENE 3.2 FABRICEN PLIN PEEFEKTENA SOSTOJB

.📲📲📲 078 275 212 📲📲📲 💶💶💶 CENA 10 500 EVRA. 💶💶💶 MOZN...


10.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Audi A6 2015 god.

Prodavam audi a6 2015 godina 3.0 quattro 272hp 169 000km i celosna i...


35.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 01:31FIAT PUNTO EVO 2011 GODINA FULL EDITION

☑️FIAT PUNTO EVO JTD-84KS ( EURO 5 ) ☑️FACELIFT ☑️DISEL ☑️KM 139...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 01:13FIAT PUNTO EVO 2011 GODINA FULL EDITION

☑️FIAT PUNTO EVO JTD-55 kw( EURO 5 ) ☑️FACELIFT ☑️DISEL ☑️KM 139...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 01:13MITSHUBISHI OUTLANDER 2.0 (4x4) MOZE ZAMENA

MITSUBISHI OUTLANDER SUV 2.0 (4X4) 103 KW - 140 KS - 210.000 K...


7.450 €
или предлог цена
Денес 01:13PEUGEOT 307 SW HDI 2.0 - 2008 CH

PEUGEOT 307 SW HDI 2.0 - 2008 Kolata e donesa od “CH” •ABS •ESP •A...


3.800 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Денес 01:12Mercedes-Benz C220 CDI BlueEfficiency ,7G Tronic,Facelift

--Mercedes-Benz C220 CDI 170 KS -- Prva Registracija 09/2012 --Auto...


14.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 01:08VW PASSAT 1.6 TDI

TEL:070656902


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 01:02BMW X5 X-DRIVE 35D***MODEL 2009GOD***AVTOMATIK***

BMW X5 X-DRIVE 35D SO VISOKO NIVO NA OPREMA - X DRIVE POGON 4X4 -...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 01:02SEAT LEON FR 2014 GODINA TOP SOSTOJBA

Se prodava Seat Leon FR model, 2.0 TDI 110KW, 10ti mesec 2014 godina ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 01:01Gumi 18ka

Novi


1.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 00:324 Bandashi

Se prodavaat 4ri


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 00:32Guma 205 55 15

Se prodava nova guba


1.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 00:32Citroen C8

Се продава, во добра состојба, Не регистрирана 2.2 HDI 5 брзини Со 6 ...


1.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:31Rover 75

Se prodava ili menuva za pomala kola, kolata e vo odlicna sostojba re...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 00:24Mini Countryman D

Socuvan servisiran extra Zamena so automatik so moja ili vasa dopla...


11 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 00:20VW Polo 1.6 TDI (90Ks) 2013

Prodavam Vw Polo 1.6Tdi maximalno socuvana so visoko nivo na oprema ...


6.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.500 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 00:20Bmw x3

SE PRODAVA BMW X3 18D X-LINE KOLATA E BUKVALNO KAKO NOVA BEZ NIEDNA ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 00:17PEUGEOT 308 15 BLUEHDI 130 2019g.

🚗PEUGEOT 308 15 BLUEHDI 130 🚗 ABS AirBag ESP Multimedia System ...


13.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 00:10Aveo 1.4 2007

Se prodava odlicno vozilo poveke info na tel


1.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 00:07BMW 318 td compact

Na Prodazba BMW 318 td kompakt 2005 godina Servisiran registriran c...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 00:03Bmw 318 td compact 2004 godina

Se prodava BMW 318 d compact 2004 godina Vo odlicna kondicija Bes ni...


3.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 00:03HYUNDAI GALLOPER

dzipot e vo vo top forma i servisiran. za informacii barajte na tel...


6.500 €
или предлог цена
Денес 00:02HYUNDAI GALLOPER

Dzipot e vo top forma i servisiran. Za informacii na tel. i viber.


6.500 €
или предлог цена
Денес 00:02mercedes 123 240

Mercedes 123 240 D 1980 garaziran redok model 240D samo za ljubiteli ...


3.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 23:58Mazda 3 2.0 MZR-CD

Mazda 3 2.0 MZR-CD 6 BRZINI 110kw greaci na sedista ,xenon svetla,ma...


3.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:55Extra AUDI A2

IDEALNO AUDI.... ekonomicno vozilo ... parking video/sensors .... l...


3.200 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Вчера 23:55NISSAN Almera 2.2 2003god.

Bugarski tabli registrirana vo odlicna sostojba moze zamena za mk voz...


1.250 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 23:54BUBA WV

VW BUBA proizvotsvo 1976 stavani se dosta novi delovi na nea    A...


6.250 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Вчера 23:43VW Polo 1.9 TDI Sport 96 kw 130 ks

Cela god registrirana do 1 April 2022 Servisirana Smeneta turbina Nov...


2.899 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:38Mazda 5 TDI 2009 klimatronik 7 sedista

Servisirana, Registrirana do 5.2022 so zelen karton Mazda 5 2009 Dies...


4.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:38Vw Fox 1.4 TDI klima

Cela god. Registracija do 12.2022 ServisiranA 1.4 TDI 51 kw Naj ekono...


2.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:38Mercedes-benz E220 cdi

Se prodava mercedes E220 cdi Kolata e vo odlicna sostojba so novi gu...


4.650 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 23:38VW Passat 2.0 tdi DSG menuvac 170 HP 4x4 svajcarski

4 zimski gumi full oprema tempomat Борд компјутер Греачи во Седиш...


10.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:36Opel Corsa 1.2 kako nova 2007 svicarska kola

Registrirana do 02. 2023 god. garantirana originalna 165 000 km so se...


2.899 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:36Se prodava volkswagen jetta 1.9TDI 2007god

Se prodava volkswagen jetta 1.9TDI 105ks 2007godina Kolata e uveze...


5.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 23:28VW Passat B7 1.6tdi BlueMotion

Se prpdava VW Passat 1.6tdi BlueMotion. Kolata e vo odlicna sostojba...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 23:25Audi A6 FACELIFT 2010/09 2.7 TDI quattro Tiptronic CH

Uvezena od CH i proizvedena za Ch, Naprven servis na motor i gurtni v...


1.111 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 23:25BMW.320.i.SO PLIN REGISTRIRAN ODLICEN 2001 KES

320.i.reg..do 0.4.2023..so plinski ured dizna sistem..2000.god u sobr...


2.900 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.200 €
Вчера 23:23MAZDA 626 1.6 BENZIN--59KW--REGISTRIRANA DO 15.09 2022!ITNO!

MAZDA 626 ODLICNO SOCUVANA ITNOO!!!!


650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:20KIA CEED 1.6 CRDI--90KS--MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!!!!!

KIA CEED 1.6 CRDI--66KW--90KS--EURO 4 STANDARD --KLIMA LADI ODLICNO...


4.690 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:20Страна 1 од 1012

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам