Цела Македонија
                   
1139 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sasija smic 2004

Sasija smic od ladnjaca So saf komplet osovovini So dokumenti moze ...


2 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Приколки

Вчера 23:26pasat 93 registriran i prikolka tovarna

pasat 3 registriran i prikolka brako 400 kilogrami prodavam ili menuv...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Приколки

Вчера 21:46Prikolka

Mnogu dobra prikolka 140x90cm so federi i spirali vredi da se vidi ce...


10.000 МКД
или предлог цена
Битола

Приколки

Вчера 19:48Schmitz Poluprikolka - 2000 godina - Ladilnik/Ladnjaca

Vo ispravna sostojba. SAMO NA OVAJ BROJ ZVONETE: 076-460-394


6.500 €
или предлог цена
Битола

Приколки

Вчера 17:56  НОВ ОГЛАС

KOGEL 2011

Se prodava poluprikolka Kogel 2011godina, podizna osovina, paletar, r...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Приколки

Вчера 17:38TRIGANO PRIKOLKI - Skopje, Kocani, Tetovo, Bitola i Strumica

ТРИГАНО - Франција е најголемиот производител на приколки во Европа с...


1 €
или предлог цена
Кочани

Приколки

Вчера 17:33LIDER - TRIGANO prikolka dimenzii 150x100x39 cm PROMOCIJA!!!

ТРИГАНО - Франција е најголемиот производител на приколки во Европа с...


750 €
или предлог цена
Кочани

Приколки

Вчера 17:33LIDER - TRIGANO prikolka model P170 PROMOCIJA!!!

ТРИГАНО - Франција е најголемиот производител на приколки во Европа с...


790 €
или предлог цена
Кочани

Приколки

Вчера 17:33TRIGANO PRIKOLKA model P202 dimenzii 205x122x39cm - 750kg.

ТРИГАНО - Франција е најголемиот производител на приколки во Европа с...


860 €
или предлог цена
Кочани

Приколки

Вчера 17:33LIDER - TRIGANO prikolka dimenzii 2050x1320x390 PROMOCIJA!!!

ТРИГАНО - Франција е најголемиот производител на приколки во Европа с...


890 €
или предлог цена
Кочани

Приколки

Вчера 17:33LIDER - TRIGANO prikolka dimenzii 2330x1320x390 PROMOCIJA!!!

ТРИГАНО - Франција е најголемиот производител на приколки во Европа с...


990 €
или предлог цена
Кочани

Приколки

Вчера 17:33LIDER - TRIGANO prikolka D250 dimenzii 251x133x40cm PROMO!!!

ТРИГАНО - Франција е најголемиот производител на приколки во Европа с...


1.090 €
или предлог цена
Кочани

Приколки

Вчера 17:33Тракторска приколка ИМТ

Тракторска приколка ИМТ со кипер малку користена. Тел: 078305349


1.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

Вчера 17:08Poluprikolka kiper

Poluprikolica kiper 2006 godina 33 kubika teska 7 tona cena 7900 plus...


7.900 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Приколки

Вчера 14:52  НОВ ОГЛАС

Se prodava prikolka

Prikolkata e so dimenzii 160x360 vo super sostojba


850 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.000 €
Ресен

Приколки

Вчера 14:18Poluprikolka kiper

Poluprikolka kiper 36 kubika 2008 god gumi 90 posto cena 18400 plus d...


18.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Приколки

Вчера 13:46  НОВ ОГЛАС

poluprikolka KRONE mega

poluprikolka KRONE mega 2008g. nova cerada, rolletna funkcionalna! So...


7.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 €
Радовиш

Приколки

Вчера 13:00Pcelarska prikolka

Се продава пчеларска приколка Брако со носивост од 750 кг. Во одлична...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Приколки

Вчера 13:00Poluprikolka Schmitz

2003 godina Podvizna predna osovina Dobar patos Nova cerada na ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Приколки

Вчера 13:00Schmitz

Se prodava Schmitz-Mega prikolka GODINA:2007 VISINA:3.0m GUMI:435x...


По Договор
или предлог цена
Радовиш

Приколки

Вчера 11:54PRIKOLKA ZA TRAKTOR!!

280 x 130 cm!!


По Договор
или предлог цена
Струмица

Приколки

Вчера 11:46PRIKOLKA ZA AVTOMOBIL!!

150 x 110 x 70 cm!! ☎ 070/214-191 Vase!!


По Договор
или предлог цена
Струмица

Приколки

Вчера 11:46Poluprikolka kiper

Se prodava zelezna poluprikolka kiper vo odlicna sostojba. Moze i zam...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Приколки

Вчера 11:15PRODVAVAM 2 GUMI 385/55 19.5

Gumite se ispravni ednata e Longmarch a drugata double coin za podeta...


1 €
или предлог цена
Битола

Приколки

Вчера 10:09PRIKOLKA ZA SHLEP TEMA SLEP

Se prodava prikolka platforma za slep 2016 godina marka tema vo odlic...


2.800 €
или предлог цена
Гостивар

Приколки

Вчера 09:51Prikolka za slep so klip

Se prodava prikolka za shlep na vozila vo odlicna sostojba bez rampi ...


2.800 €
или предлог цена
Гостивар

Приколки

Вчера 09:51SCHMITZ

Schmitz 2007 godina Registrirana do 09/2023 Predna podizna Novi c...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Приколки

Вчера 09:01PRIKOLKA PRIKOLICA ZA KOLA SO KAFEZ ZA STOKA NOSENJE

PRODAVAM GOLEMA PRIKOLICA ZA STOKA TRANSPORT SO KAFEZ NAPRAVENA B...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Приколки

Вчера 08:172,5t prikolica za slepanje i edna za 3 motori

Prodavam: Prikolica za slepanje do 2,5 t nosivost. 2200 eur. Priko...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Приколки

Вчера 07:49Delovi za prikolki

Prodavam rezervni delovi za prikolki: Osovini so i bez kocnica,siste...


10 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Приколки

Вчера 06:53Servis za prikolki

Servisiranje na prikolki za site nameni od 400kg. do 3500kg 078/350-...


10 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Приколки

Вчера 06:52IZNAJMUVAM PRIKOLKA,PRIKOLKI,PRIKOLICA,PRIKOLICI,SLEP SLUZBA

SE IZNAJMUVA - IZDAVA POD NAEM - RENTANJE - NA NOVA PRIKOLICA ZA P...


25 €
или предлог цена
Куманово

Приколки

Вчера 03:50Kiper poluprikolka LANGENDORF

Se prodava poluprikolka LANGENDORF 2008god. Gumi:80% Amortizeri : 6...


12.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

26 сеп 22:11pontagraz kolica so rampi

Se prodava prikolica za nosenje masini so rampi sega e uvezena od sch...


3.500 €
или предлог цена
Струга

Приколки

26 сеп 20:59PRIKOLICA

PRIKOLICA 2 T FURGON 070 207 064 078 207 407


10 МКД
или предлог цена
Битола

Приколки

26 сеп 19:13Prikolica- prikolki

Se prodavaat razni furgon-prikolici od 2t do 3,5t za kombinja i avtob...


1 €
или предлог цена
Битола

Приколки

26 сеп 19:12Kiperka Carnel Odlicna

Prodavam kiperka Carnel 25m3 bez nadogradba, a so nadogradba e 27/28m...


10.250 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
10.500 €
Кавадарци

Приколки

26 сеп 18:58Schmitz

Se prodava poluprikolka Schmitz potcinkovana sasija, roletarka, saf o...


3.700 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
4.300 €
Кавадарци

Приколки

26 сеп 18:54Se prodava poluprikolka nosivost 24T

Se prodava poluprikolka reparirana komlet spremna za rabota. -Regist...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Приколки

26 сеп 18:45PRIKOLKA ZA AVTOMOBIL!!

150 x 110 x 70 cm!!


По Договор
или предлог цена
Струмица

Приколки

26 сеп 16:19Страна 1 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам