Цела Македонија
                   
4453 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SCANIA 6X4 KIPER 15m3

Scania r480 2008 godina so fabricki kiper. Kamionot e vo perfektna ...


36.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
36.500 €
Струга

Камиони

Вчера 09:19Промовирано

MAN TGA XXL 460 Tandem Euro 3 top sostojba

Se prodava Man TGA XXL 460 tandem vo odlicna sostojba so odlicni gumi...


10.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.000 €
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

25 ное 22:27Промовирано

Man

Rajberi za zakluchuvanje na vrata od vnatre na man odat komplet so sh...


50 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

05 дек 16:10Промовирано

Fiat Ducato 3.0 Multijet Slep - Vlecna Sluzba Full Alumin

Prodavam Fiat Ducato 3.0 Multijet Power 160 HP ( IVECO ) 2009 Godina ...


18.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
18.399 €
Аеродром / Скопје

Камиони

Вчера 23:30Furgon od mercedes i fort

Crvenio 430 220 230.2009 god bela boja 360 220. 230 .2008 god


15 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

Вчера 22:07Furgon

Se prodavaat razni furgoni so razni dimenzii i ladnjaci so najeftina ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 20:51SLEP SLUZBA

VW MAN SLEP SLUZBA 1998g 73000km mnogu sacuvan 070 207 064 078 20...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 20:51MAN TGA 410

-Se prodava MAN TGA 410 - 2004 godina -Kamionot e so instaliran kipe...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 20:49Se prodava Mercedes Actros 2640 6x4

Mercedes Actros 2640 6x4 Kiper. 2000god. Vo odlica sastojba, registri...


20.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
21.000 €
Неготино

Камиони

Вчера 20:40KAMIJON KIPER SE PRODAVAT 16 KUBIKA TRI OSKI

SE PRODAVAT KAMIJONI SKANI VO ODLICNA SOSTOJBA I 2TE KAMIJON SE VO RA...


11 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Камиони

Вчера 20:32Furgon

Furgon Termoking raboti Top sostojba 6.50 so 2.40 EKSTRA CENA


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Вчера 19:36DELOVI ZA VOLVO FH4 EURO 6

RAZNI DELOVI ZA VOLVO FH4 EURO 6


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

Вчера 19:21DELOVI ZA VOLVO FH13 EURO 5

DELOVI ZA VOLVO FH13 I EEV I SEKAKOV VID NA SERVIS/MOBILEN .Motori,br...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

Вчера 19:21DAF CF440 EURO 6

DAF CF 440 EURO 6 2014 GOD FULL OPREMA GUMI 80%


21.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

Вчера 19:21DELOVI ZA VOLVO FH 13 EEV EURO 5

DELOVI ZA VOLVO FH 13 EEV EURO 5


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

Вчера 19:21Mercedes-Benz,Nox Sensor A 009 153 36 28 - A0091533628

Prodavam ispraven Nox Sensor A 009 153 36 28 - A0091533628 za ACTROS,...


200 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Вчера 19:07Man 2007 MOZE I ZAMENA

jASTUCAR KLIMA DIGITALEN TAHO Se prodava na sasija Ima sanduk za...


8.000 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Вчера 18:50Slep Sluzba 24/7 profesionalen transport

Нудиме можност за превоз на лесни возила, спортски и спуштени возила,...


1 €
или предлог цена
Кратово

Камиони

Вчера 18:45Man kamion

Poveke info na telefon 078-410-888❗️


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

Вчера 18:32  НОВ ОГЛАС

Slep Sluzba Marbo Citroen Jumper 3.5t Autobartje 24/7

Se prodava Citroen Jumper 2.2 120 ks servisiran registriran so zelen ...


18.000 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Вчера 18:17Kallnici za Mercedes

kallnici


1 €
или предлог цена
Арачиново / Скопје

Камиони

Вчера 18:12  НОВ ОГЛАС

Kallnici za Mercedes

Kallnici za mercedes17 napred i nazad.


1 €
или предлог цена
Арачиново / Скопје

Камиони

Вчера 18:11  НОВ ОГЛАС

Daf kamion 2003

Poveke info na telefon 078-410-888


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

Вчера 18:08  НОВ ОГЛАС

Fap 120000km orginal zelen

Poveke info na telefon 078 410 888


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

Вчера 18:02  НОВ ОГЛАС

Mercedes Axor 1843 ADR

Godina 2008 Euro 5 ADR Novi gumi Registriran do 08.2023 Redovno...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 18:02Daf euro 5

Daf euro 5 2007 Poveke info na telefon 078 410 888


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

Вчера 18:00  НОВ ОГЛАС

Mercedes 3234 kiper

Vo odlicna sostojba POVEKE INFO NA TELL 078-410-888


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

Вчера 17:58  НОВ ОГЛАС

Za volvo 6 auspuh, difrencijal i drugi vnatresni delovi

Poveke info na telefon 078 410 888


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

Вчера 17:54  НОВ ОГЛАС

Sandak za kamion kiper

Poveke info na telefon 078 410 888


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

Вчера 17:47  НОВ ОГЛАС

Motori za kamioni Mercedes

Ima poveke modeli odlicno socuvani ispravni motori od mercedes 6 klip...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

Вчера 17:45  НОВ ОГЛАС

Prodavam Zastava Om 624 N

Zastava Om 624 N 1982 godina Cena ponuda


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Вчера 17:33Gumi predni 70 ki

Predni dobri 315/70 Fulda


6.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 17:06Radio za man tgx

Ispravno


130 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 17:06Atego Dellovi motorr menaq kabina

Atego motor 8.170 menaq derfecialla komplet kabina i drug dellov ve ...


11.111 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 16:52  НОВ ОГЛАС

Mercedes 1317

Mercedes 1317 dobr sostojba 5.20 sanduko moz i bes sanduk


33.334 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 16:47Scania R420 eev 2011

Se prodava extra scania euro 5+ eev Redoven servis novi injektori no...


21.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 16:46MAN 430ks i poluprikolka

Se prodava man 430ks 2005 god euro4 registriran do juni 2023 i polupr...


18.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Камиони

Вчера 16:32  НОВ ОГЛАС

Man 8.210 tgl 2007g slep.....zamena

Man 8.210 tgl 2007g Specijalno vozilo slep...vlecna sluzba Oprema fu...


19.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.900 €
Гостивар

Камиони

Вчера 16:27Originalna dijagnostika za WEBASTO i EBERSPACHER !

Originalna dijagnostika za site tipovi Webasto i Eberspacher moduli z...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 16:24Isklucuvame Adblue na Man,Scania,Volvo,Mercedes,Iveco EURO 6

Isklucuvame adblue i dpf na site kamioni i najnovite EURO 6, Man,Scan...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 16:24Iveco otoyol

Se prodava iveco otoyol 35-9 1994 vo dobra sostojba kamionot ne regis...


3.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 16:23Mercedes 814 kiper so kran

Mercedes 814 kipper so kran Info na tel 077806403


11.000 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Вчера 16:04se prodavat spaneri so kratka i dolga racka novi

cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Вчера 15:54Страна 1 од 112

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам