Охрид
                           
1554 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Прекрасен четирисобен стан

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


135.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 мар 08:24Промовирано

Центар - трособен, јужен стан на 1 кат

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ком...


118.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 мар 11:54Промовирано

НОВ трособен стан

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


90.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 мар 20:29Промовирано

Se prodava stan vo gradba Ohrid

Se prodava stan vo gradba vo centarot na Ohrid od Turisticka bulevaro...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:15ЧОЈС-Stan vo Hristo Uzunov

Se prodava stan so vkupna povrsina od 54 m2 od koi 51 m2 +terasa 3 m2...


55.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:48ЧОЈС-Stan vo centar blizu pozarna

Se prodava stan (vo blizina na pozarna)so vk kvadratura od 46 m2 na 4...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:48ЧОЈС-Trosoben -Renoviran stan vo Biljanini

Se prodava trosoben ,kompletno renoviran stan vo biljanini izvori (pr...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:48ЧОЈС-Stan na ul.Krum Tockov

Se prodava renoviran stan na ul .Krum Tockovna 5 kat(bez lift), vo ne...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:48ЧОЈС-Namesten stan na ul.Egejska

Se prodava komplet namesten stan na ul.Egejska (vo ponova zgrada,)so ...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:48ЧОЈС-Nov trosoben stan vo Rasadnik

Se prodava nevseluvan stan vo Rasadnik so vk kvadratura od 76 m2 na 5...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:48ЧОЈС-Cetvorosoben stan vo centar

Se prodava cetvorosoben duplex stan vo centar na ul.Dimitar Vlahov (n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:48Izdavam apartman

Izdavam apartman za kratok prestoj kompletno namesten, vo strog cent...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:29Se izdava stan za vikend i praznici

Se izdava namesten dvosoben stan za praznici i vikendi.Stanot raspola...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:17Апартман Плодин

Се издава стан во строгиот центар на Охрид, на главната улица во Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:20KUPUVAM TROSOBEN STAN

Se kupuva trosoben stan Realna cena!!! Ponuda na: 077 705 715 (Sam...


900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:15Se izdava namesten stan vo Ohrid

Se izdava namestena garsonjera vo Ohrid. Cena 250 Evra tel.075/340 ...


250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:11Се издава Апартман во Охрид (строг центар)

Се издава Апартман на подолг период во Строг Центар на Охрид, кај Ох...


250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:10Се продава стан во Охрид,можна замена за стан во Битола

Се продава стан во Охрид 73m^2 и гаража 18m^2. Moжна замена за стан ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:59Се продава нов стан

Се продава стан гарсоњера од 17м2, во нова зграда во строг центар на ...


1.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:53Апартман Марбо

Се издава апартман во центарот на градот комплетно наместен со сопств...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:50STANOVI VO GRADBA VEDNAS DO TAMARO 7 ASNOM

Se prodavaat stanovi vo gradba od 52m2 i 75m2 na prv kat,53m2 na vt...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 07:01STANOVI VO GRADBA VEDNAS DO TAMARO 7 ASNOM

Se prodavaat stanovi vo gradba od 48m2,57m2 I 68m2 pozadi market TAMA...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 07:01Se izdavaat luksuzni apartmani

Se izdavaat luksuzni apartmani za kratok I za podolg prestoj kompletn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 00:27IZDAVAM APARTMAN

Издавам стан кај црквата Свети Ѓорѓија во Охрид. Станот е опремен со ...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:38Нов трособен стан во близина на центар

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на при...


86.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
92.000 €
Охрид

Станови

Вчера 23:31НОВ стан во центар од 43 м2

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на едн...


56.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:25ИМПЕРИЈА – Стан 48м²

Шифра Б 115/1 Се продава опремен стан со вкупна површина 48м² - со...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:28ИМПЕРИЈА – Станови во градба

Шифра Б 110/2 Се продаваат станови во градба со површини од 37,39...


1.050 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:26Се изнајмува еднособен стан

Се изнајмува еднособен стан, коплетно опремен. Може да се изнајми мес...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:22Apartman Riki 2

Moze da se iznajmi i mesecno-preku cela godina. 3 krevetno Studio (g...


20 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
1.500 €
Охрид

Станови

Вчера 20:53Apartman Nika Centar

Se iznajmuva mesecno,cena po dogovor. Aparmanot e na 1 kat vo strog...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:53Apartman RIKI 1

Se iznajmuva garsonjera na den ili mesecno. Na 10min od Ohridska Car...


100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:53Се продава стан во Охрид

Се продава стан во Охрид на ул.Ванчо Питошески. Зградата е во завршн...


900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:21Kupuvam stan vo Ohrid

Kupuvam stan vo ohrid od 40m2 do 60m2 so normalni ceni, dokolku proda...


40.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:12Стан за краток престој

Стан во Охрид, краток и подолг престој и одмор, комплетно опремен, бр...


2 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:03Kupuvam stan do 40.000 evra kes !!!! Охрид, Ohrid

Ponudete stan plakam kes vednas !!! So realni ceni ne sme ni New Yor...


40.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:34** Se prodava nov stan **

Se prodava garsonjera - stan vo Ohrid vo blizina na bolnicata vo nova...


44.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:41Се издава нов луксузен апартман во строг центар

Адреса: Партизанска број 1, стан 74 Апартманот FANTASY 1 е луксузн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:31Se prodava stan

Odlicen ekskluziven juzen stan,110m2,sproti muzickoto uciliste 1kat,p...


182.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:29Apartman "NIKA"strog centar

Se iznajmuva novo opremen i renoviran stan-apartman(03.2022) vo strog...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:05Се продава стан во Охрид на Бул.Туристичка

Се продава стан на бул.Туристичка,во близина на хотел Фламенго,(зград...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:11Нови станови во градба

Се продаваат нови станови во градба во Охрид , центар , кај судот. К...


1.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:49Iznajmuvam stan pomedju Riviera i Palas

Iznajmuvam stan vo strog centar na Ohrid vo zgradite pomedju Hotelite...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:07Страна 2 од 39

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам