Охрид
                           
1507 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Стан со 2 спални во строг центар

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на тро...


76.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 19:45Промовирано

Се продава убав стан со две спални кај Градски пазар

Се продава стан на бул Туристичка 17, веднаш до Тамаро маркет и во не...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Промовирано

Јужен стан на прв кат во централно подрачје

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на дво...


48.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 јан 21:02Промовирано

Stan za iznajmuvanje

Se iznajmuva stan za podolg vremenski period vo strogior centar na...


300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 јан 21:06Stan za iznajmuvanje

Se iznajmuva stan vo strogiot cengar na gradot na podolg vreme...


350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 јан 20:58kupuvam stan

kupuvamstan od 40do50 metri kvadratni


800 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 јан 16:14издавам гарсонњера во центар на Охрид

Издавам гарсонњера


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 јан 16:14Ohrud-se iznajmuva apartman do ezero

Ohrud-se iznajmuva apartman do ezero , strog centar ,celosno opremen ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

25 јан 16:06Se prodava stan vo Ohrid

Se prodava stan vo Ohrid , trosoben 74 m2 vo edna od najjakite zgrad...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 јан 15:27Се издава нов луксузен апартман во строг центар

Адреса: Партизанска број 1, стан 74 Апартманот FANTASY 1 е луксузн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

25 јан 14:48Поволно се издава еднособен стан

Станот е комплетно опремен за потребите на вашиот престој: кујна, куп...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 јан 14:29Prodavam stan vo Ohrid i kukja vo Prespa

Se prodava stan vo Ohrid 1.Stan na ulica Egejska duplex 107m2 na 4-...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

25 јан 11:43Stan 50m2

Prodavam stan 50m2 na Asnom kaj Tamaro (biljanini izvori) na visoko p...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 јан 11:43Се издаваат апартмани во центарот на Охрид

Апартманите се наоѓаат во центарот на Охрид на две различни локации :...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

25 јан 10:53Dupleks od 118m2 vo Ohrid (strogo centalno podračje)

Se prodava dupleks od 118m2 vo Ohrid na ulica Dimitar Vlahov (strogo ...


159.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 јан 08:43Stan od 115m2 vo Ohrid vednaš nasproti sportskiot centar

Se prodava stan od 115m2 vo Ohrid vednaš nasproti sportskiot centar B...


165.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 јан 08:43Stan od 69m2 vo Ohrid na ulica Marko Cepenkov

Se prodava stan od 69m2 vo Ohrid na ulica Marko Cepenkov. Stanot e...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 јан 08:43Се продава Стамбено - Деловен Објект - Охрид

СТАМБЕНО ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ во Охрид - 550,000 € Приземје: Деловен прост...


389.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 јан 03:47Нов Делукс апартман на само крајбрежје и плажа во Пештани

Се издава луксузен апартман на сам влез во Пештани. Апартманот се н...


70 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 22:37Se izdava stan vo strog centar Ohrid

Se izdava stan vo strog centar na Ohrid, vednas pozadi Ohridska Banka...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 21:52SE IZDAVA APARTMAN VO CENTAR NA OHRID

Stanot se naogja vo centar na ohrid na 150 metri od ohridska banka.St...


250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 21:27Apartman Tiffany Ohrid

Апартманот се наоѓа во центарот на Охрид за максимум 5 особи! Се наоѓ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 17:53Kamelija nov Stan 69m2 Lagadin

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava nov stan vo naselba Lagadin....


1.600 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 15:09Kamelija Nov stan 57m2 so dvor od 77m2

Kamelija-Se prodava Nov Stan vo Ohrid nad hotel Granit. Stanot e so ...


95.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 15:09Stan od 49m2 vo neposredna blizina na Hotel Tino - ZDRAVESKI

🌇‼️Стан од 49м2 во градба на само 300м од Охридското Езеро‼️🌇 Згра...


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 14:36Se prodava stan vo centar na Ohrid

Се продава стан на ул.Богомилска,веднаш зад скалестата зграда,Станот ...


97.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 13:32Стан на приземје во Охрид

Се продава стан на приземје,во релативно понова градба, на ул.Марко Н...


80.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 13:32Se Izdava Apartman vo Strog Centar so Besplaten Parking

Адреса: Партизанска 1 Апартманот Фантазија 3 се наоѓа во строгиот ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 13:27*** Капитал *** Трособен јужен стан 72 мкв Билјанини извори

Шифра 10 967 Трособен јужен стан во изградба, во населба Бејбунар, 7...


82.800 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 12:46Apartman Nika Centar

Aparmanot e na 1 kat vo strog centar na pocetok na Ohridska carsija-z...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 10:57Прекрасен стан на 100 метри од плоштад

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на реч...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 10:44Nov stan vo Ohrid

Se prodava nov stan vo Ohrid vo naselbata Hristo Uzunov vo blizina na...


61.600 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 09:43Голем и ефтин стан во населба Христо

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на тро...


700 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 09:21Јужен стан со двор и 2 спални, Даљан покрај езеро

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ком...


57.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 09:10Нов четирисобен стан кај судот

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


159.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 08:50ИМПЕРИЈА – Стан 65м²

Шифра Ц 46/2 Се продава стан со површинa 65м² со распоред –дневна ...


71.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 јан 21:39Kamelija nov Stan 55m2 Bul.Turisticka

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava nov Stan 55m2 vo faza na gra...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 јан 18:05Kamelija Trosoben Stan 69m2 vo gradba Bul.Turisticka

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava stan 69m2 vo faza na gradba ...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 јан 18:04Stan vo Ohrid centar

Prodavam stan na ul. Slavej planina vo gradba vo poodminata faza. Sta...


1.600 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 јан 17:51se prodava stan od 45M2

Se prodava stan 45m2 na vtori kat jugoistok ima i podrum se naoga na...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

23 јан 16:21Se izdava stan vo ohrid

Sloboden od 07.08 nedela Stan na ulica turisticka nad kam market so ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 јан 16:11Се издава стан во Охрид

Се издава комплетно наместен и реновиран стан, во склоп на хотел Инте...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 јан 12:38Се издава стан во центар на Охрид

Се издава стан во центарот на Охрид. Станот поседува засебна спална ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 јан 11:30Страна 3 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам