Охрид
                           
1551 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Стан во СТРОГ ЦЕНТАР

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


63.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 мар 07:26Промовирано

НОВ трособен стан

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


90.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 мар 20:29Промовирано

Прекрасен четирисобен стан

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


135.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 мар 08:24Промовирано

Se prodava preubav stan 83m2 + 8m2 podrum na top lokacija.

Se prodava preubav stan 83m2 + 8m2 podrum na top lokacija vo Ohrid....


99.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 мар 10:14Se prodava ubav stan na top lokaciji vo ohrid.

Se prodava ubav stan na top lokaciji vo ohrid, turisticka 200 m od pa...


79.650 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 мар 10:14Se prodava stan 66m2 vo ohrid.

Se prodava stan 66m2 vo ohrid. ⭐ 1.Sprat ⭐ Jug ⭐Dvosoben TEL. ...


55.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 мар 10:14Se prodava stan vo Ohrid

Se prodava stan vo Ohrid na bul. TURISTICKA , trosoben 74 m2 vo edna...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 мар 09:50ЧОЈС-Trosoben -Renoviran stan vo Biljanini

Se prodava trosoben ,kompletno renoviran stan vo biljanini izvori (pr...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 мар 09:18ЧОЈС-Stan vo centar blizu pozarna

Se prodava stan (vo blizina na pozarna)so vk kvadratura od 46 m2 na 4...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 мар 09:18ЧОЈС-Stan vo Hristo Uzunov

Se prodava stan so vkupna povrsina od 54 m2 od koi 51 m2 +terasa 3 m2...


55.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 мар 09:18Se izdavaat apartmani

Se izdavaat apartmani vo blizina na novata avtobuska kaj kasarnata vo...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

20 мар 23:05Se izdava stan

Se izdava namesten stan vo centar. Moze za kratok i za podolg period....


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 мар 21:01ИМПЕРИЈА – Се продава стан

Шифра Б 114/6 Се продава стан со вкупна површина 67м² - со распор...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 мар 20:41Стан дуплекс на улица Егејска 107м2

Продавам стан дуплекс на две нивоа на улица Егејска, погоден за две с...


80.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 мар 17:40Dvosoben apartman za odmor vo centar na Ohrid

Se iznajmuva dvosoben apartman za odmor, vikendi, praznici vo centar ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

20 мар 16:23Се изнајмува/продава

Се издава/продава станбено - деловен простор 168 м2, приземје со двор...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 мар 12:42Се продава Стан

Се продава наместен стан од 90м2 и подрум од 10м2 на 4 спрат. Станот ...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 мар 12:24Ohrid centar do postata

Се издаваат нови луксузни апартмани се наоѓаат во најстрогиот центар ...


29 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 мар 12:19Se izdava Centar do postata

Izdavam Apartmani I sobi vo Ohrid centar kaj postata zgrada remis 35...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 мар 12:19VIZIJA nov trosoben stan-bul. Turisticka

🆕 Se prodava stan od 75m2, na bul. Turisticka, na vlezot vo Ohrid. S...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

20 мар 10:18Prodavam nov stan vo Ohrid centralno podracje

Se prodava nov stan vo Ohrid centralno gradsko podracje (naselba Hris...


71.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 мар 08:51For Rent Apartman do ezero,Centar

🌅Apartmanot se naoga na samo nekolku cekori do ezerskiot kej vo cent...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 мар 08:38** Se prodava nov stan **

Se prodava garsonjera - stan vo Ohrid vo blizina na bolnicata vo nova...


44.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

19 мар 22:16Се продава Стан 60м2 и 40м2

Се продаваат два нови станови со квадратура од 60м2 и 40м2 наспроти О...


1.550 €
или предлог цена
Охрид

Станови

19 мар 20:28ПРОДАВАМ СТАН

Продавам стан во Охрид во склоп на зградата има, уреден двор со зеле...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

19 мар 11:20Туристички апартмани

Се издава туристички апартман во нас.Св.Стефан на 4км од центарот на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

19 мар 10:16Se iznajmuva stan na mirna lokacija vo centar na Ohrid

Moze iznajmuvanje na stanot i na nekolku meseci zaklucno do 31. Maj...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

19 мар 09:59Трособен стан до Охридска Банка, строг центар

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на тро...


90.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

19 мар 07:13SE IZDAVA APARTMAN

SE IZDAVA APARTMAN VO STROG CENTAR NA OHRID,KOMPLETNO OPREMEN SO TV,K...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

18 мар 22:11OHRID Nov stan kaj OKTA 56m2 so pogled kon ezero

Agencijata nudi za prodazba stan vo nova zgrada vo blizina na benzins...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 мар 14:02Ohrid Biljanini Izvori stan 61m1

Agencijata nudi za prodazba stan neposredna blizina na Biljanini Izvo...


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 мар 13:08SANRAJS Stan 53m2 na 2 kat, dve spalni centar juzen odlicen

Agencijata za nedviznosti SANRAJS nudi na prodazba ubavo trosobno sta...


68.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 мар 13:00Строг центар во зграда на Ремис

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


120.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
130.000 €
Охрид

Станови

18 мар 11:51ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ –Стан во строг центар

Се продава стан во нова зграда,со површина 63м2 (дневна со трпезарија...


126.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 мар 22:54ИМПЕРИЈА – Нови станови

Се продаваат нови станови (фаза градба) со различни големини на раз...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

17 мар 22:54Одлична понуда на стан на Туристичка од 76 м2

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на тро...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 мар 10:59Dvosoben Stan do ordinacija Sonce

Se izdava stan vo Ohrid, na prizemje, so dvor. Pogoden za familii so ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 мар 09:02AGH Апартман во центар за подолгорочен престој!

Се изнајмува апартман од 55m² во центарот на Охрид за повеќемесечен ...


330 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 мар 08:44Se izdavaat luksuzni apartmani

Se izdavaat luksuzni apartmani za kratok I za podolg prestoj kompletn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 мар 08:37Стан во СТРОГ ЦЕНТАР

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


63.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 мар 07:26Prekrasen Stan 80m2 bul. Turisticka pogled na ezero

Se prodava prekrasen renoviran stan na bul.Turisticka kaj hotel Flame...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 мар 17:33se prodsva nov STAN-STROG CENTAR 35 m2

se prodava nov STAN-STROG CENTAR 35 m2 -3.ti sprat, so lift,spalna so...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 мар 16:38Се издава стан во Охрид на две минути од плажа

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН ОД 28 АПРИЛ ДО 27 АВГУСТ. Се издава стан во Охрид, в...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 мар 15:25Страна 5 од 39

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам