Охрид
                   
162 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sobi / Apartmani vo centarot na Ohrid - Villa Luna

ОДБЕРЕТЕ НОВО ,ЧИСТО СО СОПСТВЕН ПАРКИНГ. 🛏Se izdavaat sobi/apartma...


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
Охрид

Соби

29 мај 21:40Промовирано

Се издаваат соби и апартмани | Se izdavaat sobi i apartmani

Се издаваат соби и апартмани во вила, во строг центар на Охрид, на ке...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 13:00Промовирано

Вила Стивен - нас. Рача

Cе издаваат двокреветни и трокреветни соби во Населба Рача. Секоја со...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

31 авг 10:00Вила Стивен

Cе издаваат двокреветни и трокреветни соби во Населба Рача. Секоја со...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

28 авг 19:27izdavanje pod zakup za smestuvanje

Vo smestuvacki turisticki objekt se izdavaat hotelski sobi, studija i...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

26 авг 12:49Sobi i apartmani Ohrid

Издавам соби, студиа и апартмани во зависност од потребите на гостите...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

26 авг 08:38VISTINSKO MESTO ZA VASIOT ODMOR

Сместување во Охрид на 1.2 км од центар во мирна и чиста околина. за...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

25 авг 17:51Sobi vo oh.

Se izdavaat sobi,po dogovor na sprat vo kuka,,pogodni za par so bebe ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

25 авг 15:24Se izdavaat Studia vo Raca-Ohrid

Studiata se kompletno opremeni sekoe zasebno,ima obezbeden parking...


11 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

21 авг 15:11СЕ ИЗДАВААТ СОБИ ВО НАСЕЛБА СВ.СТЕФАН ВО ОХРИД

Се издаваат соби во атрактивната населба Св. Стефан со прекрасен погл...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

19 авг 21:33IZDAVAM APARTMAN 55m2 VO OHRID

IZDAVAM APARTMAN 55m2 ZA TURISTI VO OHRID KUJNA DNEVNA SPALNA KUPATIL...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

18 авг 16:21Se izdavaat Studia vo Raca-Ohrid

Studiata se opremeni kompletno sekoe zasebno, ima parking i odli...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

17 авг 14:16Studija i Sobi vo Centar na Ohrid na 3 Minuti do ezero

Pocituvani gosti, Za vasiot prestoj kaj nas vi nudime 3 studija vo...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

16 авг 17:20Соби и апартмани Охрид

Издавам апармани и соби во Охрид лоцирани кај градската болница. Апа...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

15 авг 11:55IZDAVAM SOBI VO OHRID

Izdavam sobi vo ohrid 500 denari po osoba za podetalni informacii na ...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

15 авг 06:58Se izdavaat sobi vo Ohrid

Se izdavaat sobi vo Ohrid na 10 min do Ohridska Banka Cena po dogo...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

13 авг 12:41SMESTAJ VO OHRID

SMESTUVANJE VO OHRID,,,,, ODMOR,VO MIR I TISINA,,,,...SOBI OD 2krevet...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

12 авг 08:53izdavam sobi vo pestani

KONTAKT TELEFON 071256788 (VOSKRE) se naogame vo blizina na polici...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

10 авг 16:18Ohrid- sobi za turisti do komerc. banka-100 m od ezero

Se izdava apartman -spalna soba so terasa - soba za dneven prestoj...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

08 авг 12:19Издавам соби во Пештани - Охрид

Се издава голем апартман за една или две фамилии. Апартманот е опреме...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

08 авг 11:10Сместување во Охрид, апартмани Охрид

Сместување во Охрид Апартманите се наоѓаат во близина на Хотел Дончо...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

06 авг 14:08Соби Јован

Издавам 2 трокреветни соби со капацитет 4 - 6 особи кои располагаат с...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

06 авг 11:58Соби во Охрид

Се издаваат соби во Охрид во близина на Болници. 20 мин пеш од центар...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

04 авг 14:52Kratok prestoj - Ohrid Centar - 2 lica

Se izdava stan za turisti - dve osobi, vo centar na Ohrid , 250m od W...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

15 јул 13:52Издавам соби во Трпејца

Издавам соби во Трпејца собите се со посебен влез посебно купатило по...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

11 јул 18:56Apartmani vo selo Trpejca

Se izdavaat dva apartmani vo s.Trpejca, na samiot breg na Ohridskoto ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

28 јун 20:45Sobi Trpejca do Plaza

Se izdavaat sobi vo Trpejca, prv red do plaza.


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

28 јун 09:32Apartmani vo centar na Ohrid pozadi ohridska banka

Apartmanite se opremeni so posebno WC,TV,internet, mini kujna,obezbed...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

27 јун 21:36Se izdavaat sobi vo Ohrid

Sobi so kupatilo za prijaten prestoj vo priroda, odaleceni na 2km od ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

26 јун 13:15Se izdava sprat od kuka za turisti

Slobodno od DENES-15 08.2021- se izdava sprat od kuka za turisti (apa...


70 €
или предлог цена
Охрид

Соби

25 мај 14:41Издаваме Апартмани во Охрид студиа , соби , стан

Се наоѓа во центарот на Охрид, само 40 метри од езерото, плоштадот и ...


25 €
или предлог цена
Охрид

Соби

29 апр 10:24Se izdavaat Kujka/Sobi na podolg period

-Se izdava kompletno namestena kujka vo blizna na novata avtobuska st...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

09 дек 21:42apartman vo strog centar na Ohrid

Апартманoт се наоѓа во строг центар на градот до поштата, на првиот к...


10 €
или предлог цена
Охрид

Соби

27 ное 20:53Соби и апартмани во Охрид, комплетно опремени. *Повелете*

Почитувани, издавам апармани и соби во Охрид, кај градската болница. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

24 сеп 18:41Villa Nikola Ohrid **

Izdavame komplet opremeni sobi i apartmani vo Ohrid .Se naogame vo bl...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

13 сеп 08:49se iznajmuva apartman

se iznajmuva apartman na ul.jane sandanski vo blizina na bolnicata.ap...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

18 авг 10:51Se izdavaat sobi vo Ohrid

Se izdavaat sobi vo Ohrid 075399611


500 €
или предлог цена
Охрид

Соби

16 авг 18:22IZDAVAM SOBI ZA TURISTI

Izdavam dvokrevetni i trokrevetni sobi u kuka naspram Diskont TINEX 1...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

14 авг 22:22Sobi

Izdavame sobi


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

14 авг 08:19SOBI ZA TURISTI

Izdavam dvokrevetni i trokrevetni sobi za turisti vo kuka 10.min od p...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

10 авг 17:32Se izdavaat sobi vo Ohrid 075399611

se izdavaat sobi vo Ohrid 075399611


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

25 јул 08:53Izdavam sobi

077769636


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

22 јул 01:05Страна 3 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам