Охрид
                   
161 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sobi / Apartmani vo centarot na Ohrid - Villa Luna

ОДБЕРЕТЕ НОВО ,ЧИСТО СО СОПСТВЕН ПАРКИНГ. 🛏Se izdavaat sobi/apartma...


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
Охрид

Соби

27 мај 00:01Промовирано

Се издаваат соби и апартмани | Se izdavaat sobi i apartmani

Се издаваат соби и апартмани во вила, во строг центар на Охрид, на ке...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 13:00Промовирано

SOBI VO CENTAR

Sobi so sopstveno kupatilo vo centar na Ohrid. Rapolagame so edno, dv...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

21 јул 13:34Se izdavaat sobi vo Ohrid 075399611

izdavam sobi vo Ohrid 075399611


500 €
или предлог цена
Охрид

Соби

20 јул 07:47соби за издавање

Издаваме соби за туристи во населба Рача-Охрид. Собите се комплетно ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

14 јул 13:00Se izdava sprat od kukja 075399611

se izdava sprat od kukja so poseben vlez,kujna,kupatilo,parking,telev...


2.000 €
или предлог цена
Охрид

Соби

09 јул 17:34Se izdavaat sobi vo Ohrid 075399611

se izdavaat dvokrevetni i trokrevetni sobi vo Ohrid so besplaten park...


10 €
или предлог цена
Охрид

Соби

05 јул 18:51LUX**** Vila VO SRCETO NA Ohrid

Vilata se naogja na samiot vlez na carshija . Raspolaga so dvokrevtni...


45 €
или предлог цена
Охрид

Соби

30 јун 14:56Apartmani Anja vo stariot del na Ohrid

Нови апартмани (студио) во стариот дел на градот во близина на катедр...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

11 јун 12:46СЕ ИЗДАВААТ СТУДИЈА ВО ЦЕНТАР НА ОХРИД

се издаваат студија-апартмани во центар на охрид комлетно опремени со...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

09 јун 10:22Соби, Апартмани во строг центар во Охрид

Се издаваат соби апартмани во строг центар во Охрид. Ви нудиме сопст...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

09 јун 00:31OHRID APARTMANI I SOBI NATIVA

Izdavam apartmani i sobi na 5-6 minuti peski od ezeroto,so sopstveno ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

05 јун 12:09Соби- хотелски соби, студиа, апартмани

Се издаваат хотелски тип на соби, студиа, апартмани помеѓу хотел Гран...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

21 мај 15:07Studios and rooms Darija-Градски плоштад Охрид

Студија ДАРИЈА се наоѓаат на самиот градски плоштад во Охрид со прекр...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

18 јан 10:09SOBI I STUDIA VO OHRID

Se izdavaat luksuzno opremeni sobi i studia vo Ohrid. ➡️TV; ➡️WI FI...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

15 сеп 15:44Se izdavaat sobi vo Trpejcca

Se izdavaat sobi vo Trpejca so posebno kupatilo ,posebna terasa ,pose...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

09 сеп 19:36Вила Мери Охрид

Се издава соби и студио во стариот дел на Охрид во близина на Антички...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

19 авг 19:11MAGO STUDIJA

Mirna naselba na samo 20min (peski) 5min so avtomobil, do centarot na...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

11 авг 01:46Se izdava novo studio na samiot kej na Ohridskoto Ezero

studioto poseduva sopstveno kupatilo, sopstven parking, wifi, tv stu...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

10 авг 13:00Stan za leten odmor

Izdavam trosoben stan pogoden za pogolemo drustvo vo blizina na plazi...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

12 јул 09:57Izdavam stan

Stanot e na 5min.od plazite mladinski, partizan, na 15 min.pes do cen...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

12 јул 09:56****АПАРТМАНИ ФИЛИП-Строг центар до езеро****

Се издава луксузно наместен апартман во најстрогиот дел од центарот н...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

16 јун 20:16****APARTMANI****ekstra ceni

Se izdavaat pet kompletno opremeni apartmani i pet studia: klima,kabl...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

16 јун 18:54Izdavam sobi i apartman

Kukata se naoga na ul.Nikola Karev br.21.Vo blizina se naogaat site p...


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

28 дек 19:45Se izdavaat sobi vo centarot na Ohrid

Se izdavaat sobi vo centarot na Ohrid za prestojnite praznici. Povele...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

14 дек 09:25Издавам соби

Издавам две соби во стан Едната со спална плус помошен кревет а друг...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

06 окт 13:39ohrid - izdavam sobi vo blizina na plazite kuba libre i kadm

Izdavam sobi vo Ohrid vo blizina na gradskite plazi Kuba Libre i Kadm...


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

30 авг 11:43IZDAVAM SOBI I APARTMANI VO OHRID

SE IZDAVAAT SOBI I APARTMANI VO OHRID


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

23 авг 13:36ohrid - izdavam sobi

izdavam sobi OHRID vo blizina na kompleks ohridati 10 minuti peski od...


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

22 авг 17:53Апартмани и соби во ОХРИД!

Се издаваат соби и апартмани во Охрид, населба Коњско, на само 100 ме...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

18 авг 14:52Sobi za turisti - сместување

Se izdavaat sobi za turisti na 500 m od CINAROT ili sprema google na ...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

16 авг 08:37Sobi vo Ohrid

Izdavam 3 sobi na 15 min pesacenje od centarot vo mirna naselba,blisk...


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

13 авг 19:13Vila Dva Bisera - sobi za izdavanje

Vila Dva Bisera se naogja na ul. ASNOM vo blizina na kejot na Ohridsk...


20 €
или предлог цена
Охрид

Соби

13 авг 13:40Villa Istok SOBI Ohrid -Konjsko

Se naogame na magistralniot pat Ohrid-Sv Naum vednas nad hotel Granit...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

07 авг 14:14Изнајмување соби во Пештани

Располагаме со двокреветни, трокреветни и четворокреветни соби, сите ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

06 авг 12:25Sobi vo Trpejca

Se izdavaat sobi vo centarot na Trpejca so posebna kujna i WC...Isto...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

28 јул 15:38Издавам соби во Валона Албанија

Издавам соби во Валона Албанија


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

18 јул 21:57Sobi Ohrid

izdavam sobi OHRID vo blizina na kompleks ohridati 10 minuti peski od...


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

11 јул 21:14Sobi na bregot od Ohridsko ezero

Izdavam sobi na samiot breg na Ohridskoto ezero.Sobite se so prekrase...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

05 јул 12:47Sobi od sekakov vid i ovaa godina kaj tetka Mare vo ubaviot

Se izdavaat kompletno uredeni Sobi vo Ohrid i ovaa godina kaj tetka M...


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

25 јун 20:22Сместување во Пештани

Многу поволно, се издава соба со засебен тоалет, или цел спрат од куќ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

10 јун 01:19соби студио за во Охрид стар град центар над плоштад сместув

Вкупен капацитет = 11 лица: - 4 студија (секое со ПОСЕБНА бања во с...


10 €
или предлог цена
Охрид

Соби

03 јун 08:59Страна 4 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам