Охрид
                           
1513 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat dva stana po 60 m2 vo Bejbunar Ohrid

Objektot e so moderna arhitektura se naogja na Ul.Asnom,pozadi Tamaro...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:41НОВ ОГЛАС
Промовирано

Apartmani Jovan vo strog centar do postata so garaza

Se iznajmuvaat dnevno Apartmani Jovan, koi se novi, luksuzno opremeni...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

04 јан 21:34Промовирано

Нов ПРЕКРАСЕН опремен стан

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 јан 12:13Промовирано

Apartmani 2SS - apartman so jacuzzi

Se izdava apartman Nov 28 m2 so jacuzzi


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

02 фев 09:53Se izdava apartman vo centar na Ohrid

Rooftop apartment


50 €
или предлог цена
Охрид

Станови

02 фев 09:52Izdavam stan strog centar so parking do posta

Novi delux apartmani Jovan,strog centar na Ohrid, na 80m do ezero, pl...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

01 фев 18:09Kupuvam stan vo Ohrid

Купувам стан во Охрид со една спална соба, околу 50 квадрати. Пожелно...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

01 фев 17:51Kamelija stan 73m2,na 1 kat,Bolnicki kompleks

Agencija za nedviznosti Kamelija Ohrid prodava stan so povrsina od 73...


790 €
или предлог цена
Охрид

Станови

01 фев 15:20Kamelija nov stan zavrsna faza,Raca,54m2,1 kat

Agencijata za nedviznosti Kamelija Ohrid prodava stan vo Ohrid vo Nas...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

01 фев 15:20Se Izdava Nov Apartman do Ezero so Besplaten Parking

Адреса: Партизанска 1 Апартманот Инфинити се наоѓа во строгиот цен...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

01 фев 13:08Апартман во строг центар со бесплатен паркинг

Адреса: Партизанска 1 Апартманот се наоѓа во строгиот центар на Ох...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

01 фев 13:08ЧОЈС-Trosoben -Renoviran stan vo Biljanini

Se prodava trosoben ,kompletno renoviran stan vo biljanini izvori (pr...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

01 фев 11:31ЧОЈС-Stan vo Daljan 2kat 62 m2

Se prodava stan vo Daljan na 2 kat so vk kvadratura od 62 m2 i podrum...


57.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

01 фев 11:28Поволно се издава еднособен стан

Станот е комплетно опремен за потребите на вашиот престој: кујна, куп...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

01 фев 09:24STROG CENTAR

Se izdava Stan vo centarot na gradot kapacitetot mu e 2+2.se izdava s...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

01 фев 08:53STANOVI VO GRADBA VEDNAS DO TAMARO 7 ASNOM

Se prodavaat stanovi vo gradba od 52m2 i 75m2 na prv kat,53m2 na vt...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

01 фев 07:03APARTMAN BOBAN

Apartman Boban vi nudi opremen stan vo centralniot del na Ohrid ( lok...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

31 јан 21:02Apartman NIKA centar

Se iznajmuva novo opremen i renoviran stan-apartman(03.2018) vo strog...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

31 јан 19:50Стан во Охрид

Се продава стан во Охрид 1км од центар. 52 квадрати југозапад -дневна...


850 €
или предлог цена
Охрид

Станови

31 јан 17:08Se prodava stan LAGADIN

Stanot se naogja vo naselba Lagadin, vo zgrada na samiot pat Ohrid -...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

31 јан 12:02НОВ стан во населба Билјанини Извори

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


74.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

31 јан 11:21Se prodava stan vo ohrid 56 m2

Se prodava stan vo ohrid ulica bogomilska Blizu centar Stanot e vo...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

31 јан 10:17Se prodava ubav trosoben stan 77m2 vo Ohrid.

Se prodava ubav trosoben stan 77 m2 vo naselba Hristo Uzunov Ohrid. ...


69.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

31 јан 09:48Novogradba Top lokacija Stanovi so pogled na Ezeroto vo Ohri

Novogradba Top lokacija Stanovi so pogled na Ezeroto vo Ohrid-Raca....


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

31 јан 09:41Se prodava stan 66m2 vo ohrid.

Se prodava stan 66m2 vo ohrid. ⭐ 1.Sprat ⭐ Jug ⭐Dvosoben TEL. ...


55.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

31 јан 09:41Se prodava Lux stan 67 m2 novogradba vo ohrid

Se prodava Lux stan 67m2 u mnogo kvalitetna novo zgrada vo ohrid. ⭐...


87.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

31 јан 09:40Se prodavaat ekstra kvalitetni stanovi vo gradba vo biljanin

Se prodavaat ekstra kvalitetni stanovi vo gradba vo biljanini Ohrid....


56.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

31 јан 09:40Se prodava preubav stan 56m2 vo ohrid kvalitetna zgrada

Se prodava preubav stan 56m2 vo ohrid kvalitetna zgrada. ⭐Namesten...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

31 јан 09:40Izdavam apartman

Izdavam apartman za kratok prestoj kompletno namesten, vo strog cent...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

31 јан 06:56ИМПЕРИЈА – Стан 56м²

Шифра Б 113/20 Се продава опремен стан со површина 56м² со распор...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

30 јан 21:20IZDAVAM TROKREVET. GARSONIER.CENTAR POGLED NA EZERO

se naogja na KEJ ,PRED FAKULTET ZA TURIZAM do hotel ,,,,,MILENIUM,...


7.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

30 јан 19:26Prekrasen Stan 80m2 bul. Turisticka pogled na ezero

Se prodava prekrasen renoviran stan na bul.Turisticka kaj hotel Flame...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

30 јан 17:56Kamelija Garsonjera 27m2 B.Izvori

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava Garsonjera vo naselba Biljan...


1.400 €
или предлог цена
Охрид

Станови

30 јан 17:55Kupuvam mal stan vo Ohrid

Kupuvam mal stan/garsonjera vo Ohrid ne pogolem od 30-40 m2 Placanj...


40.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

30 јан 16:18Se izdava stan vo strog centar

Se izdrava garsonjnera vo strogiot centar na gradot na ulica Dimitar ...


180 €
или предлог цена
Охрид

Станови

30 јан 14:22ЧОЈС-Stan vo Strog centar na ul .Dimitar Vlahov

Se prodava stan na ul.Dimitar Vlahov ,so vk povrsina od 65 m2 i podru...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

30 јан 10:36ЧОЈС-Stan vo centar blizu pozarna

Se prodava stan (vo blizina na pozarna)so vk kvadratura od 46 m2 na 4...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

30 јан 10:36Се издава!

Се издава стан во центар на Охрид! Апартманот е комплетно опремен и ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 јан 21:44Се продава стан на Туристичка- Охрид

Se prodava stan 32m2 na Turisticka 71 Ohrid, vo blizina na kruzniot ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

29 јан 21:31SE IZDAVA STAN NA TURISTICKA - OHRID

Se izdava stan 36m2 na Turisticka 71 Ohrid, vo blizina na kruzniot to...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

29 јан 20:57Apartman RIKI 1

Se iznajmuva na den ili mesec. Na 10min od Ohridska Carsija. Studio...


15 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 јан 18:45Apartman Nika Centar

Se iznajmuva mesecno,cena po dogovor. Aparmanot e na 1 kat vo strog...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 јан 18:45Apartman Ohrid

-Se izdava stan, vo blizina na Biljanini izvori. -Kompleno namesten


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 јан 16:08Страна 4 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам