Охрид
                           
1559 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Стан во СТРОГ ЦЕНТАР

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


63.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 мар 07:26Промовирано

Прекрасен четирисобен стан

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


135.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 мар 08:24Промовирано

Центар - трособен, јужен стан на 1 кат

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ком...


118.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 мар 11:54Промовирано

Stan vo Ohrid - Стан во Охрид

Се продава стан, 99м2 на улица АСНОМ во Охрид. Станот има југо-источн...


125.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 мар 12:57Kamelija Stan vo Lagadin 39m2,so pogled na ezeroro

Agencija za nedviznosti Kamelija Ohrid prodava stan vo Ohrid vo nas. ...


1.650 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 мар 12:44Kamelija,stan 36m2,visoko priz.Raca,so spalna

Agencija za nedviznosti Kamelija Ohrid nudi na prodazba stan so golem...


1.400 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 мар 12:44Se Izdava Nov Apartman do Ezero so Besplaten Parking

Адреса: Партизанска 1 Апартманот Инфинити се наоѓа во строгиот цен...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

23 мар 11:55Stan od 64 m2 trosoben

Se prodavaat nekolku stanovi so detska i spalna vo nekolku objekti . ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

23 мар 10:26Nova ponuda na stanovi

Se prodavaat stanovi so kvadraturi od> 40m2, 49m2,50m2, 52m2, 56m2, ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

23 мар 10:26NOVO- STANOVI VO NAJKVALITETNI OBJEKTI

Se prodavaat stanovi vo Ohrid i Struga . Vo najkvalitetni objekti i s...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

23 мар 10:26SE PRODAVAAT STANOVI VO OHRID

Se prodavaat stanovi vo Ohrid vo Centar, Biljanini izvori , ohridati ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

23 мар 10:26KUPUVAM STAN VO OHRID CENTAR

Kupuvam stan vo centar na Ohrid no ne po sekoja cena po realni i norm...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 мар 09:52Iznajmuvame Dvosoben Stan - Apartman

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

23 мар 06:48Izvamuvame Dvosoben Apartman

Iznajmuvame nov i luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na Ohrid...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 мар 06:48Izvamuvame Dvosoben Apartman

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

23 мар 06:47Se iznajmuva stan vo centarot na Ohrid

Се издава апартман во строг центар на Охрид со поглед на езеро. На са...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 мар 20:24Nepovtorliva ponuda za stan vo Ohrid vo Sajceski agencija

Se prodava stan vo Ohrid na ul. Sirma Vojvoda vo extra sostojba names...


64.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 мар 16:11KUPUVAM STAN VO OHRID KAJ STARIOT POLIGON

Kupuvam stan vo Ohrid na ulica Vanco Nikoleski kaj stariot poligon do...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 мар 10:23СЕ ПРОДАВА СТАН 43М2

Се продава стан 43м2 на 2 спрат во центарот на Охрид. Агенција за н...


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 мар 09:11Nov stan vo Ohrid

Se prodava nov stan vo Ohrid vo naselbata Hristo Uzunov vo blizina na...


61.600 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 мар 08:43APARTMANI NA BREGOT NA OHRIDSKOTO EZERO 23-90M2

****ПРОДАЖБА НА АПАРТМАНИ**** ЛУКСУЗЕН КОМПЛЕКС НА БРЕГОТ НА ОХРИДСК...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

22 мар 08:13SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAROT NA OHRID

Апартманот Николај се наоѓа во строгиот центар на Охрид. Апартманот е...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

21 мар 22:15НОВ трособен стан

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


90.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 мар 20:29Se izdava stan vo centar zà 4 osobi

Se izdava stan vo centar, moze i na podolg period !!


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

21 мар 16:54Центар - трособен, јужен стан на 1 кат

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ком...


118.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 мар 11:54Kamelija Trosoben Stan 69m2 vo gradba Bul.Turisticka

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava stan 69m2 vo faza na gradba ...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 мар 10:52Se iznajmuva

Se znajmuva kon.tel.070304099 Ivan


150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 мар 10:18Se prodavaat ekstra kvalitetni stanovi vo gradba vo biljanin

Se prodavaat ekstra kvalitetni stanovi vo gradba vo biljanini Ohrid....


56.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 мар 10:14Se prodava preubav stan 83m2 + 8m2 podrum na top lokacija.

Se prodava preubav stan 83m2 + 8m2 podrum na top lokacija vo Ohrid....


99.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 мар 10:14Se prodava ubav stan na top lokaciji vo ohrid.

Se prodava ubav stan na top lokaciji vo ohrid, turisticka 200 m od pa...


79.650 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 мар 10:14Se prodava stan 66m2 vo ohrid.

Se prodava stan 66m2 vo ohrid. ⭐ 1.Sprat ⭐ Jug ⭐Dvosoben TEL. ...


55.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 мар 10:14Se prodava stan vo Ohrid

Se prodava stan vo Ohrid na bul. TURISTICKA , trosoben 74 m2 vo edna...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 мар 09:50Se izdavaat apartmani

Se izdavaat apartmani vo blizina na novata avtobuska kaj kasarnata vo...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

20 мар 23:05Se izdava stan

Se izdava namesten stan vo centar. Moze za kratok i za podolg period....


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 мар 21:01ИМПЕРИЈА – Се продава стан

Шифра Б 114/6 Се продава стан со вкупна површина 67м² - со распор...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 мар 20:41Стан дуплекс на улица Егејска 107м2

Продавам стан дуплекс на две нивоа на улица Егејска, погоден за две с...


80.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 мар 17:40Dvosoben apartman za odmor vo centar na Ohrid

Se iznajmuva dvosoben apartman za odmor, vikendi, praznici vo centar ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

20 мар 16:23Се изнајмува/продава

Се издава/продава станбено - деловен простор 168 м2, приземје со двор...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 мар 12:42Се продава Стан

Се продава наместен стан од 90м2 и подрум од 10м2 на 4 спрат. Станот ...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 мар 12:24Ohrid centar do postata

Се издаваат нови луксузни апартмани се наоѓаат во најстрогиот центар ...


29 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 мар 12:19Se izdava Centar do postata

Izdavam Apartmani I sobi vo Ohrid centar kaj postata zgrada remis 35...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 мар 12:19VIZIJA nov trosoben stan-bul. Turisticka

🆕 Se prodava stan od 75m2, na bul. Turisticka, na vlezot vo Ohrid. S...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

20 мар 10:18Prodavam nov stan vo Ohrid centralno podracje

Se prodava nov stan vo Ohrid centralno gradsko podracje (naselba Hris...


71.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 мар 08:51Страна 5 од 39

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам