Подкатегорија:
                   
112 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Rcf vintage mono pojacalo

Ispravno Model am 5040 Moze da se prikluci instrument, aux, mikrofo...


25 €
или предлог цена
Вчера 18:11  НОВ ОГЛАС

Pifla za klarinet Otto Link 6*

Piflata e skroz nova, otpakuvana samo za proba. Komplet so stega i k...


100 €
или предлог цена
Вчера 13:56Sunger,sungeri,sungjeri za akustika za studio...

Novi neupotrebuvani sungeri za akustika za studio.....Lesno se lepat ...


120 МКД
или предлог цена
28 ное 17:14Studiski mikrofon komplet so 7 elementi

NOV voopsto nekoristen TOP studiski kondezatorski mikrofon sostaven o...


3.000 МКД
или предлог цена
28 ное 17:14NOV daljinski mikrofon SHURE BETA58A

NOV PROFESIONALEN dvokanalen daljinski sistem so mikrofon BETA58A rac...


160 €
или предлог цена
28 ное 17:14NOVA kompaktna 4-kanalna mikseta so bloutooth...

Nova 4-kanalna mikseta so mp3 player,Bluetooth,USB,efekt DELAY,EQ,izl...


3.500 МКД
или предлог цена
28 ное 17:14NOV Shure Beta58A mikrofon so prekidac (nadgradena verzija)

NOV profesionalen mikrofon Shure Beta58 so on-off prekidac,"MADE IN M...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
28 ное 17:14Zvucnici DYNAUDIO BM6A MKII

Aktivni studiski monitori.Odlicni i za slusanje muzika.Koristeni za d...


950 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
990 €
28 ное 15:44Prodavam Mek Effects Digital Studio Reverb 8

Mek effects digital stereo reverb 8 ispravna sochuvana 80e


80 €
или предлог цена
26 ное 12:35Prodavam Aktivna Skretnica Rane AC 22

Aktivna skretnica rane ac 22 made in usa ispravna sochuvana120e


120 €
или предлог цена
26 ное 12:35NOVI glavi za mikrofoni shure sm58 i beta58...

Novi mikrofonski glavi za zicani i bezicni shure SM58 i shure BETA58,...


600 МКД
или предлог цена
25 ное 21:16Столче за пијано (Stolce za pijano)

Купено е пред една година од SkyMusic. Без никаква забелешка на него.


2.500 МКД
или предлог цена
25 ное 11:56JBL VRX

Prodavam skoro novo ozvucuvanje jbl vrx 6 sateliti i 4 basa pasivni. ...


7.000 €
или предлог цена
24 ное 20:53Floppy to USB emulator za KORG,ROLAND,YAMAHA,KURZWEIL ....

Floppy to USB emulator za KORG,ROLAND,YAMAHA,KURZWEIL,TEHNICS,SOLTON,...


2.500 МКД
или предлог цена
22 ное 19:00Retro mikrofon

Odlicen Usb


29 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
35 €
17 ное 07:31mikseta YAMAHA EMX 3000

Prodavam mikseta YAMAHA EMX 3000 vo dobra sostojba 2x300w


380 €
или предлог цена
14 ное 03:56JBl zvucnici

Prodavam orginal zvucnici jbl MP415 odlicni mozat da sluzat i za moni...


500 €
или предлог цена
13 ное 12:07Bexicni mikrofoni

Prodavam bezicni mikrofoni akg i biema. Biemata e skoro nov. Mikrofon...


80 €
или предлог цена
13 ное 12:06Bezicen Mikrofon Wireless Microphone 2vo1

Model K&K AT 309 Bezican mikrofon 2 vo 1 moze da se koristi so kabe...


700 МКД
или предлог цена
10 ное 12:20Profesionalen Mikrofon - WEISRE SM-58 Vocal Microphone

Profesionalen mikrofon WEISRE SM 58, namenet za javni performansi , z...


2.800 МКД
или предлог цена
10 ное 12:19Bezicen Mikrofon Wireless Microphone

Nov bezicen mikrofon 2 vo 1 Raboti kako bezican mikrofon so antena i...


550 МКД
или предлог цена
10 ное 12:19Soundsense Pico mkII

CUSTOM MADE Кондензаторски микрофон, со вградено предпојачало. Пр...


35 €
или предлог цена
09 ное 23:27Soundsense Pizo pikapi za zicani instrumenti

CUSTOM MADE Soundsense пикапи со предпојачало со одличен тон. Спарен...


950 МКД
или предлог цена
09 ное 23:27Daljjnski mikrofon....

Daljinski mikrofon,replika(kopija) na Shure PG4,dobar sa parite.....


3.500 МКД
или предлог цена
09 ное 14:11Yamaha pocketrack c24 snimac na vasata rabota

Opis proizvoda: Yamaha POCKETRAK C24 predstavlja idealnu alatku za s...


49 €
или предлог цена
09 ное 12:07mikrofon singstar ,kako nov

kvaliteten mikrofon singstar ,originalen..super e za karioke idr.kako...


1.000 МКД
или предлог цена
04 ное 19:54VOX Vegan Mojo Guitar Strap - гитарски каиш /gitarski kais

Нов, професионален каиш за гитара изработен од синтетичка кожа и алка...


2.499 МКД
или предлог цена
02 ное 16:10Sony mikrofon ecm 959a

Kompleten


59 €
или предлог цена
02 ное 07:32Audio tehnika bez zicen resiver

Novo


49 €
или предлог цена
31 окт 21:46Roland pedala

Odlicna Za pijano ili nesto slicno..


25 €
или предлог цена
30 окт 14:02Dynacord 12-3 d- lite

Prodavam orginal dynacord 12-3 d-lite. Sovrseno rabotat 100% ispravni


500 €
или предлог цена
28 окт 10:50Pojacalo Crest pro8200

Se prodava pojacalo Crest pro8200 vo odlicna sostojba...pojacaloto e...


1.050 €
или предлог цена
28 окт 09:16Pojacalo PROEL AUP 240 R

Se prodava pojacalo proel mn malku koristeno vo ispravna sostojba


200 €
или предлог цена
23 окт 01:41Daljinski sistem UHF so dva predavatela,dvokanalen,odlicen..

Daljinski profesionalen mikrofon potpolno NOV,voopsto neupotreben,dua...


160 €
или предлог цена
21 окт 19:00Dynacord xa 2

Prodavam ozvucuvanje dynacord xa 2 sistem 4 basa fx20 i 2 satelita fx...


4.000 €
или предлог цена
16 окт 20:32ELECTRO VOICE

Prodavam 15'' zvucnici 400w so najdobrite drajveri bas ELECTRO VOICE...


480 €
или предлог цена
08 окт 12:35Se prodavaat

Se prodavaat ispravni se


1 МКД
или предлог цена
05 окт 19:31NOVA nekoristena kapsula,replika SHURE BETA58

Nova nekoristena kapsula,replika od shure beta58A....Kapsulata ima id...


1.000 МКД
или предлог цена
03 окт 12:00Prodavam zvucnici i pojacalo

Se prodavaat zvucnici, pojacalo i bluetooth ured koristeni za domasna...


1 МКД
или предлог цена
28 сеп 10:48Жива музика за секаков вид на веселби

Музика за секаков вид на весеби: *Свадби* *Веридби* *Мекици* *Крш...


3.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 20:30Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам