Подкатегорија:
                   
113 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Studiski mikrofon komplet so 7 elementi

NOV voopsto nekoristen TOP studiski kondezatorski mikrofon sostaven o...


3.000 МКД
или предлог цена
22 фев 13:50Pojacalo Crest pro8200

Se prodava pojacalo Crest pro8200 vo odlicna sostojba...pojacaloto e...


1.050 €
или предлог цена
16 фев 09:07Phantom-fantom power-napojuvanje za kondezatorski mikrofon

NOV nekoristen phantom power za kondenzatorski mikrofoni....


1.000 МКД
или предлог цена
09 фев 11:07NOV studiski POP KILLER.....

Nov nekoristen studiski pop killer....


1.000 МКД
или предлог цена
09 фев 11:06Шипка за врат од бузуки скала 68см и тастиера за виолина

Нови донесени од Солун пред 4г.100е заедно 60е посебно.Со нив можам м...


100 €
или предлог цена
01 фев 18:55FX efekt procesor za montaza,odlicen

FX procesor za montaza so display..Procesorot ima 100 efekti(hall,rev...


1.500 МКД
или предлог цена
30 јан 22:24Bezicni pilotki

Prodavam novi nekoristeni pilotki so bubica komplet T-bone (MIPRO) , ...


360 €
или предлог цена
28 јан 19:03Vokalen Mikrofon WEISRE DM 608 - Microphone

Vokalen Dinamicen Mikrofon so odlicen kvalitet i performansi Proizvo...


999 МКД
или предлог цена
13 јан 01:10Novi Zvucnici - Full range Column Speaker

720 W AES Rated Power


1 €
или предлог цена
11 јан 16:01Bezicen Mikrofon Wireless Microphone 2vo1

Model K&K AT 309 Bezican mikrofon 2 vo 1 moze da se koristi so kabe...


700 МКД
или предлог цена
06 јан 00:37Dynacord xa 2

Prodavam ozvucuvanje dynacord xa 2 sistem 4 basa fx20 i 2 satelita fx...


3.800 €
или предлог цена
05 јан 19:58ELECTRO VOICE

Prodavam 15'' zvucnici 400w so najdobrite drajveri bas ELECTRO VOICE...


480 €
или предлог цена
14 дек 12:26mikseta YAMAHA EMX 3000

Prodavam mikseta YAMAHA EMX 3000 vo dobra sostojba 2x300w


370 €
или предлог цена
14 дек 12:24Daljjnski mikrofon....

Daljinski mikrofon,replika(kopija) na Shure PG4,dobar sa parite.....


3.000 МКД
или предлог цена
13 дек 16:54Kupuvam kufer za klasicna gitara ili zamena

Mozi i zamena za mandolina,prim,gitara aspirator nov za v kujna.Tvrd ...


1 €
или предлог цена
07 дек 07:05Audio tehnika bez zicen resiver

Novo


49 €
или предлог цена
31 окт 21:46Prodavam zvucnici i pojacalo

Se prodavaat zvucnici, pojacalo i bluetooth ured koristeni za domasna...


1 МКД
или предлог цена
28 сеп 10:48Жива музика за секаков вид на веселби

Музика за секаков вид на весеби: *Свадби* *Веридби* *Мекици* *Крш...


3.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 20:30✅✅БЕНД за жива музика за секаква весеба

Музика за секаков вид на весеби: *Свадби* *Веридби* *Мекици* *Крш...


1 €
или предлог цена
26 сеп 20:30Daljinski mikrofon DUAL CHANNEL...

NOV PROFESIONALEN daljinski mikrofon dual channel(pilotka,bubica i mi...


170 €
или предлог цена
22 сеп 08:37Shure sm 57 style mikrofon

Nov mikrofon, odlicen zvuk, klon na legendarniot Shure sm57. 2 komada


1.800 МКД
или предлог цена
12 сеп 17:04Kapacinja za SHURE daljinskj mikrofoni...

Novi kapacinja za daljinski SHURE mikrofoni,odgovaaraat za PGX,SLX..P...


300 МКД
или предлог цена
11 сеп 13:23Telo za Shure SLX.....

Komplet novo telo za Shure SLX,vasiot mikrofon ke izgleda kako nov......


1.500 МКД
или предлог цена
11 сеп 13:19Mikrofon Sennheiser MD43

Mikrofonot e kratko koristen I e socuvan mnogu. Kvaliteten I redok mo...


50 €
или предлог цена
09 сеп 13:09STROBOSKOP LED Trepkac za zabavi i muzicki nastapi

Led Room Strobe 12 LED Svetlo Trepkac Pogoden e za scenski nastapi, ...


1.999 МКД
или предлог цена
15 авг 17:54USB to MIDI kbel

Prodavam USB to MIDI kabel......


800 МКД
или предлог цена
09 авг 21:30Shure Beta58 so prekidac(nadgradena verzija)

Shure Beta58 so off-on prekidac,"MADE IN MEXICO"proizveden vo Meksiko...


3.000 МКД
или предлог цена
10 јул 12:00NOVI mrezi za SHURE zicani i bezicni mikrofoni

Novi mrezi za shure zicani i bezicni mikrofoni,SM58,BETA58,PG58..


600 МКД
или предлог цена
09 јул 12:10NOV nekoristen mikrofon SHURE BETA58A

Nov nekoristen mikrofon shure beta58A so prekidac(nadgradena verzija)...


50 €
или предлог цена
05 јул 10:22Se prodavaat zvucnici dinakord

Продавам топ звичници за секаква намена 12ки B&C 400w ПЕРФЕКТЕН Т...


18.000 МКД
или предлог цена
21 јун 09:06Roland VS880 8-kanalen snimac....

Roland VS880 8-kanalen profesionalen digitalen snimac, recorder so dv...


200 €
или предлог цена
28 фев 18:40Zolti mrezi za shure mikrofoni...

Novi zolti mrezi za shure mikrofoni,odgovara na zicani i bezicni mikr...


600 МКД
или предлог цена
23 фев 13:52Mikrofon,mikrofonski glavi shure SM58

Novi mikrofonski glavi shure SM58,lesno se montiraat na bilo kakov mi...


600 МКД
или предлог цена
18 фев 14:23RAM memorija za KORG LE-TR

RAM memorija za KORG LE-TR,YAMAHA PSR 8000,PSR 9000,9000 pro.Memorija...


1.500 МКД
или предлог цена
30 јан 14:35VINTAGE microampermetar vo staklena ampula

VINTAGE microampermetar vo staklena ampula MAE IN USA kako na slika...


300 МКД
или предлог цена
30 јан 12:49SENNHEISER SKM 100 G2 mikrofon

Prodavam 2 kom. SENNHEISER SKM 100 G2 mikrofoni. Mikrofonite se mnogu...


9.500 МКД
или предлог цена
25 јан 09:42Aktiven Mikrofon so Stipka, Clip, i Zasiluvac na glas

Mikrofon za muzicki instrumenti.... Raboti so 1 baterija od 1,5 v koj...


500 МКД
или предлог цена
30 дек 23:25NOV mikrofon so montirana SHURE BETA glava

NOV mikrofon, komplet so kabel so montirana nova SHURE BETA glava,mik...


1.200 МКД
или предлог цена
28 дек 13:49NOV kondenzatorski mikrofon so 7 elementi,za povekje nameni.

NOV voopsto nekoristen TOP studiski kondezatorski mikrofon sostaven o...


3.000 МКД
или предлог цена
20 дек 16:48MAGNAT Pojacalo + Woofer + Cond.

Prodavam Magnat Rx Mono, Magnat Woofer 1600 i Cond. 2F 1. TECHNICA...


450 €
или предлог цена
06 дек 23:02Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам