Подкатегорија:
                   
113 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DOEPFER POCKET DIAL MIDI CONTROLLER

Prodavam DOEPFER POCKET DIAL MIDI CONTROLLER.Vo sosyojba ne različen ...


13.000 МКД
или предлог цена
01 сеп 10:34Zamena za modeling amp bilo koj (CITAJ OGLAS)

Se zamenuva I doplatuva Za PlayStation, smartphone, drug amp ponudete...


100 МКД
или предлог цена
17 авг 20:53Бас појачало Yamaha JX 30b 65W

Појачалото е свирено во домашни услови и на проби. Покрива гласен тап...


130 €
или предлог цена
21 јул 12:10Fender Frontman 10g

Se prodava originalno fender pojacalo so dva kanala dirty I clean.Odl...


3.800 МКД
или предлог цена
02 јул 22:29Mikseta Yamaha MG166C-USB

Yamaha MG166C-USB 16 Channel USB Mixer With Compression. Malku koris...


1 €
или предлог цена
02 јул 20:49PRODAVAM ZVUCHNICI

Se prodavaat par zvuchnici ELIPSI od 200W i 4 oma, bukvalno novi., 15...


1.000 МКД
или предлог цена
06 мај 16:29Nov mikrofon Sennheiser E845s so prekidac....

Nov nekoristen zican mikrofon Sennheiser E845s evolution so futrola ...


50 €
или предлог цена
06 мај 11:22ZVUCNICI CONCEPT 400 WATT

PRODAVAM DVA ZVUCNIKA CONCEPT 400 VO DOBRA SOSTOJBA KUPENI VO ZEC ELE...


100 €
или предлог цена
30 апр 21:30Komplet Vlad Glava 150w so Bugera 4x12

Se prodava Vlad Glava 150w so Bugera kabinet 4x12. Cena 18000 denari....


18.000 МКД
или предлог цена
11 апр 21:19Звучници Zvucnici

Исклучително добар звук. За повеќе детали на телефон. 078361322 Виб...


300 €
или предлог цена
05 апр 21:56Odlicen Fender Frontman 10g

Se prodava odlicen fender so odlicni clean I overdrive super e seuste...


4.500 МКД
или предлог цена
14 мар 20:02YAMAHA EMX3000 300W

Prodavam aktivna mikseta YAMAHA EMX3000 300W, vo odlicna sostojba, 10...


380 €
или предлог цена
11 фев 10:27Gitarsko pojacalo (zasiluvac, појачало, засилувач)

Praveno gitarsko pojacalo, super za probi, dosta silno.


60 €
или предлог цена
08 фев 17:463 PROFESIONALNI SILIKONSKI KABLI

1. 2 PROFESIONALNI SILIKONSKI SIRMOVANI KABLI SO DOLZINA 3.2m ...


300 МКД
или предлог цена
23 јан 13:04Electro Voice EVM 15L

15'' Visoko kvalitetni profesionalni razglasni zvucni kutii izraboten...


530 €
или предлог цена
14 јан 10:01Nova pilotka Sennheiser(samo mikrofon)..

Prodavam nova pilotka Sennheiser(samo mikrofon).....Mikrofonot e kond...


2.500 МКД
или предлог цена
05 јан 15:34Mikseta+mikrofon+kabel...NOVO....

Nova 4-kanalna mikseta so mp3 player,Bluetooth, efekt DELAY,EQ,izlez ...


3.900 МКД
или предлог цена
31 дек 16:12NOVI STUDISKI MONITORI KURZWEIL KS-40A

NOVI STUDISKI MONITORI KURZWEIL KS-40A


120 €
или предлог цена
29 ное 14:28Gallien Krueger 200MV gitarsko pojacalo, retkost vo Mk.

Prodavam Gallien Krueger 200MV Vintage Guitar Amp. retkost vo Mk. Za ...


250 €
или предлог цена
29 ное 09:39prodavam 2x400W odlicni zvucnici

Prodavam zvucnici 12" bass so visokotonci odlicni za domasno muzicko ...


16.000 МКД
или предлог цена
19 окт 00:15400 W zvucnici 12"

Se prodavaat zvucnici 2x400W muzicka snaga (2x250W RMS), 12" so horni...


14.000 МКД
или предлог цена
19 окт 00:15Se prodavaat zvucnici 15ki ili zamena za bas binovi

Se prodavaat zvucnici usblaster 15ki so mnogu kvalitetni visokotonci ...


200 €
или предлог цена
16 јул 18:56Fender 10 G + Fuzz

(PRODADENI) - Prodavam ili menuvam pojacalo Fender 10 G + Fuzz, dvete...


По Договор
или предлог цена
10 јул 13:00MIKROFONSKI KVALITETEN KABEL SO UTIKAC

MIKROFONSKI KVALITETEN MIKROFONSKI KVALITETEN PROFESIONAL...


200 МКД
или предлог цена
05 јун 18:52Kondenzatorska pilotka so odlicen kvalitet..

NOVA profesionalna pilotka(kondenzatorska) so mnogu cist ton,dobar si...


1.500 МКД
или предлог цена
10 мај 14:19Studiski akusticni apsorberi

Mnogu kvalitetni apsorberi za akusticki tretman vo studio, dimenzii 1...


1.800 €
или предлог цена
04 мај 08:03Originalen floppy citac za ROLAND

Originalen floppy citac za Roland vo odlicna sostojba,odgovara na E86...


1.000 МКД
или предлог цена
16 фев 18:49ARIA multi effector APE-2 rrr

Prodavam Aria Multi Effector Ape-2. Uredot e vo odlična sostojba kako...


110 €
или предлог цена
21 окт 14:33Prodavam zvucni kutii

Prodavam zvucni kutii Cuki 078269336


1 €
или предлог цена
25 авг 22:04prodavam zvucni kutii

se prodavaat zvucni kutii


1 €
или предлог цена
25 авг 22:04Jbl charge 3+

Zvucnikot e koristen enden mesec i se prodava za 1100 so kutijata i d...


1.100 МКД
или предлог цена
29 јул 17:34FBT MAX5 4OM

Zvucnicite se koristeni samo vo domasni uslovi i se vo mnogu dobra so...


550 €
или предлог цена
09 јул 13:00USB emulator za Roland G1000-G800-G600-E96-E86

USB emulator za Roland G1000-G800-G600-E96-E86 100% kompatibilen.Zase...


2.500 МКД
или предлог цена
06 јул 14:42Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам