Битола
                   
301 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Reno Midlum 150

Kamionceto e vo odlicna sostojba. Za cisternite ima atest. Mozi i sam...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

27 мај 09:46Renault Midlum - 150hp | Cisterni (so atest)

Kamion: - Godina na proizvodstvo: 2003 - Motorna sila: 150hp - Nos...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

27 мај 09:46Avtodigalka rabotno vozilo

Registriran cela godina Nosivost 3500kg


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

27 мај 09:45Volvo FH12 460hp / Euro 3 ( Na Delovi)

Kamionot ima iskrivena shasija i osteten dolen del od kabinata, drugo...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

27 мај 09:45Scania 380

2003godina registrirana cela godina komplet so prikolica


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

27 мај 09:45Volvo FH12 420hp / Moze zamena za kola

Voziloto e vo odlicna sostojba. Registrirano e do 05/2021


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

27 мај 09:45| FAP 16/20 | Grajfer

Voziloto e vo ispravna sostojba.


7.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

27 мај 09:45IVECO so ladilnik

Poveke informacii na 070 207 405 Aco Se prodava kamion Iveco, tovar...


5.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

26 мај 15:30LIFT ZA KAMION PALFINGER

LIFT ZA KAMION ***PALFINGER **** ---MKSIMALNA NOSIVOST1500 KG-----...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

26 мај 09:23Injektor za Ad Blue

Injektor za Ad Blue Man euro 6 kontakt viber:±46762846620 Nikola


250 €
или предлог цена
Битола

Камиони

26 мај 06:42Ad blue Man euro 6

Nova pumpa za ad blue Man euro 6 posle 2018 godina,noviot model konta...


300 €
или предлог цена
Битола

Камиони

26 мај 06:41MERCEDES 814 AVTOSHLEP

Avtoslep so pustanje platforma Mercedes 814


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

25 мај 12:31MIKSER MAN 32.414

Mikser MAN 32.414 vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

25 мај 12:31KABEL ZA ABS EBS ORIGINALEN ODGOVARA ZA POVEKE KAMIONI

ISPRAVEN, KORISTEN, KAKO NOV. BEZ ZAMENI.


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

24 мај 21:37Се продава MAN 18-460tga

MAN 18-460tga God na proizvotstvo 2003 registriran do 15.08 2023 p...


17.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

23 мај 14:16VOLVO FH 12 440 EURO 5

2007 440 ps MOTORNA KOCNICA AVTOMATIK GUMI 40% REGISTRIRAN 10.20...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

23 мај 12:41Volvo FH 440 i Benalu Kiper

Se prodava Volvo FH 440 euro 5, 2007 godina, registrirano cela godina...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

22 мај 22:07SANDUK ZA GUBRE

Sanduk za gubre za 2 osovini so presa


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

22 мај 15:49IVECO 400,2007god

Iveco 420so defekt motor ,2007 god so adr,420ks


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

22 мај 15:49ATEGO 16.24 2007 GOD

Ladnaca Atego 16.24 ,2007 God, plateni davacki do registracija


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

22 мај 15:49POLUPRIKOLKA LADNJACA SCHMITZ

Poluprikolka ladnjaca SCHMITZ vo odlicna sostojba registrirana 2002 g...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

22 мај 15:49Glava za motor MAN euro6

Glava za motor za man euro6 -Nova bez ventili


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

22 мај 15:13Scania

2007 registrirano EURO 4


15.300 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
15.350 €
Битола

Камиони

22 мај 12:50Scania R420 eev 2011

Novi 6 gumi Registrirana 420 eev Novi gumi sava!!! Novi lageri...


21.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

21 мај 08:09abs -kabel i ptrden lager za man

nov lager za man


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

19 мај 09:29Zastava 640--Anlaser i alternafor

Anlaser i alternator za 640-- Fiat motor....po dogovor


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

19 мај 09:28Krevet za nad kabina

Se prodava krevet za Nad kabina od mercedes


5 €
или предлог цена
Битола

Камиони

19 мај 07:08SE PRODAVA VOVLO FH 380

SE PRODAVA VOLVO FH 380 MENJAC 2002 god ,eu 3. Registriran do: 06.2...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

16 мај 23:09Dekla (glava) za atego 4 cilindri

dekla za atego 4 cilindri


4 €
или предлог цена
Битола

Камиони

13 мај 16:38Delovi man TGA

Menuvac komplet aftomatic HLADNAK za ladenje i dr delovi cena po voln...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

12 мај 14:45Iveco Delovi

Nema samo menjac. LICE ZA KONTAKT 071 340 872 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

12 мај 14:45Volvo n 12 360 ks cena po dogovor

Volvo n 12 360 ks orginal trupcar specialno. Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

12 мај 10:13Volvo FLC

Prodavam Volvo FLC 4x2 1998 godina so izminati 450.000 km. Kamionot ...


6.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

12 мај 09:52| FAP 13 | Delovi

Zvonete


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

06 мај 14:28| TAM - 2001 | Delovi

Razlicni delovi - motor, menjac, deferencijal, itd.


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

05 мај 19:38razni vidovi na klipoj/klipovi,ima i klip od poluprikolka

site se vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

05 мај 19:38| Federi - Mercedes; Iveco | + razlicni dimenzii na platna

Federi za Mercedes 12/13; 12/17 Predni vozdusni federi za Iveco i d...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

05 мај 19:36| Mercedes - Motor (100hp) & Menjac |

100hp


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

05 мај 19:35| Gumi - Colovni | 8.5 R17.5

130€ = edna guma


130 €
или предлог цена
Битола

Камиони

05 мај 19:33Magirus | 90hp | (Delovi)

Delovi


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

05 мај 19:31Страна 2 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам