Чаир
                           
375 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam stan vo Cair

Prodavam stan vo Cair blizu restoran Biznis. Na stanot ima dogradeno ...


36.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Se izdava stan vo Cair - kompletno renoviran

Se izdava stan vo Cair so povrsina od 60 m2. Kompletno renoviran / b...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 фев 11:56Stan samo so zamena so moja doplata

Baram zamena za pogolem stan.


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 фев 13:30Se prodava stan vo Cair 82 m2

Se prodava namesten stan vo odlicna sostojba luksuzno opremen.


63.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

10 фев 12:05Prodavam stan vo Topansko Pole

Se prodava moderen, renoviran stan vo Topansko Pole 58m2 na 5ti sprat...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

08 фев 14:24Stan vo Cair

Se prodava stan vo Cair so moznost za dogradba. Stanot poseduva x2 s...


53.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

08 фев 01:14Trosoben stan vo Topansko Pole kaj Princ

Се издава трособен стан во близина на маркет Принц. Со две спални соб...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 фев 10:00стан во Чаир

Се продава стан во Чаир на мирна локација Станот располага со дневн...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

01 фев 16:48Stan u cair

Stan u cair , Karsi teteks nov , kaj parkot u cair Tel:072243355


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 јан 16:53Издавам наместен стан во Општина Чаир

Издавам 40м2 наместен стан во Општина Чаир 130е + 2 кирии однапред....


130 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 јан 22:22PRODAVAM STAN VO CAIR

PRODAVAM STAN VO CAIR,na 4 sprat od 5.


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 јан 19:52НОВ 37М2 СТАН ВО ГЕ ГЕ

СЕ ПРОДАВА НОВ 37М2 СТАН ВО ГЕ ГЕ СТАНОТ РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈН...


850 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 јан 11:14Prodavam 4 soben stan vo Topansko pole

Продавам ведннаш вселив реновиран четирисобен стан во топанско поле. ...


56.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 јан 11:04Se prodava renoviran stan vo cair

Stanot e so mnogu dobar raspored renoviran od vleznata vrata pa do po...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 дек 15:41Renoviran polun. stan 47m2 plus podrum na 1 spratSkopje Seve

Se prodava renoviran polunamesten stan vo Skopje Sever, 40.12 m2 plus...


36.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 дек 09:44Se prodava stan/shitet banesa

Adresa- Arhiepiskop Dositej 9/2-7 Cair-Skopje


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

25 дек 12:03Se prodava nov namesten stan / Shitet banes e rregulluar

Se prodava nov namesten stan vo naj ubavata zgrada na vlezot na Cair ...


74.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 дек 22:20Stan vo semejna zgrada vo Cair

Se prodava stan vo semejna zgrada, na 1 sprat, vo Cair, pozadi Teteks...


95.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 дек 08:13Куќа под ќирија

Се издава спрат од куќа во населба Дуќанѓик, на само една улица одаче...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 дек 22:17ITNO SE PRODAVA ODLICEN DVOIPOSOBEN STAN VO CAIR

Итно се продава екстра поволен конфорен двоипособен стан во општина ч...


47.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 дек 17:45Се продава двособен стан *42м2* - карши Автолидер

Итно се продава двособен стан од 42м2, спроти Автолидер на 2ри кат, с...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 дек 14:42Izdavam stan vo skopje topansko pole Kaj Marketot Princ

Izdavam Stan Vo Topansko Pole Cair Ul,Lazar Trpkovski kaj zgradata ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 дек 11:27Kupuvam stan

Kupuvam stan vo Cair, Skopje Sever ili Topansko pole od 75/90m2 Kont...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 дек 00:17CTAN VO CAIR

Stanot se iznajmuva za podolg period. Kontakt samo whatsapp 070 606 ...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 дек 14:26Se izdava stan vo skoplje sever

Se izdava stan vo skoplje sever na ul. Bosna i Hercegovina br. 10a vl...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 ное 17:36Se prodava 3 soben stan, sproti T-Mobile na Dzon Kenedi

Se prodava 3 soben stan, sproti T-Mobile na Dzon Kenedi. 076/650-6...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 окт 01:04УРБАН ЛИВИНГ продава стан 78м2 во Чаир

Се продава прекрасен 2,5 собен стан 78м2 на 7-ми кат (поткровје) во з...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 окт 23:53УРБАН ЛИВИНГ продава дуплекс 120м2 во Чаир

Се продава прекрасен стан дуплекс 120м2 на 3-ти кат во зграда без лиф...


100.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 окт 21:01PRODAVAM STAN / SHITET BANESA 77m2 8 kat

SHITET 1 banes 3 dhomeshe 77m2, 8 kat PRODAVAM 77m2 stan so ed...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 окт 14:29Se prodavaat 2 stana vo Topansko pole moznost za dupleks

Se prodavaat 2 stana vo Topansko pole na mirna lokacija. Eden e na ...


65.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 окт 14:29Stan hitno

Se prodava stan 40 kvadrati vo Cair do nova prodavnica Prince plus ...


35.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 окт 14:25УРБАН ЛИВИНГ продава стан 45м2 во Топанско Поле

Се продава функционален 2-собен стан во зграда без лифт во Топанско П...


30.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

01 окт 18:24se iznajmuva stan ll-sprat 90m2

se iznajmuva stan ll-sprat 90m2 vo ulica, Xhon Kenedi 250€


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 сеп 16:33Odlicen stan vo Prince Kompleksot

Kontakt broevi : 071613823 samo na Viber 070355116


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

12 сеп 11:05SE PRODAVA TROSOBEN STAN NA DZON KENEDI-CAIR

AGENCIJA FAMILY HOUSE PRODAVA TROSOBEN STAN NA UL DZON KENEDI,BLIZU P...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 сеп 10:33IZDAVAM STAN VO SKOPJE

SE IZDAVA STAN 120 m2, POVOLEN I ZA DELOVEN PROSTOR I ZA SEMEJSTVO NO...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

02 сеп 13:33Stan vo cair

60 m2 na glavna ulica sproti ramstor vo topansko pole.


47.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

30 авг 12:00Se izdava/prodava stan vo Cair

Se izdava/prodava stan vo Cair do novata dzamija.Stanot e so 2 spalni...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 авг 15:48Menuvam stan vo Cair za k.voda

Menuvam stan vo Cair za K.Voda.Stanot e 60m i plus dogradba 36m relat...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 авг 06:21renoviran stan na 1 kat so mnogu povolna cena

RENOVIRAN stan,na1 kat so 1 spalna,posebno kujna i trpezarija ,golema...


42.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 авг 09:41Se prodava dvosoben stan vo Topansko Pole

Se prodava stan vo Topansko pole 57 m2. Stanot ne e renoviran. Cena p...


40.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 авг 22:57Страна 5 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам