Чаир
                           
385 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat 2 stana vo Topansko pole moznost za dupleks

Se prodavaat 2 stana vo Topansko pole na mirna lokacija. Eden e na ...


65.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 окт 14:29УРБАН ЛИВИНГ продава стан 45м2 во Топанско Поле

Се продава функционален 2-собен стан во зграда без лифт во Топанско П...


30.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

01 окт 18:24se iznajmuva stan ll-sprat 90m2

se iznajmuva stan ll-sprat 90m2 vo ulica, Xhon Kenedi 250€


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 сеп 16:33Odlicen stan vo Prince Kompleksot

Kontakt broevi : 071613823 samo na Viber 070355116


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

12 сеп 11:05SE PRODAVA TROSOBEN STAN NA DZON KENEDI-CAIR

AGENCIJA FAMILY HOUSE PRODAVA TROSOBEN STAN NA UL DZON KENEDI,BLIZU P...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 сеп 10:33IZDAVAM STAN VO SKOPJE

SE IZDAVA STAN 120 m2, POVOLEN I ZA DELOVEN PROSTOR I ZA SEMEJSTVO NO...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

02 сеп 13:33Stan vo cair

60 m2 na glavna ulica sproti ramstor vo topansko pole.


47.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

30 авг 12:00Se izdava/prodava stan vo Cair

Se izdava/prodava stan vo Cair do novata dzamija.Stanot e so 2 spalni...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 авг 15:48Menuvam stan vo Cair za k.voda

Menuvam stan vo Cair za K.Voda.Stanot e 60m i plus dogradba 36m relat...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 авг 06:21renoviran stan na 1 kat so mnogu povolna cena

RENOVIRAN stan,na1 kat so 1 spalna,posebno kujna i trpezarija ,golema...


42.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 авг 09:41Se prodava dvosoben stan vo Topansko Pole

Se prodava stan vo Topansko pole 57 m2. Stanot ne e renoviran. Cena p...


40.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 авг 22:57Stan

Se prodava stan od 80m2 i dvor od 50m2


65.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 авг 23:50Се продава новоизграден стан во Чаир Скопје

Станот има 2 соби (спална и детска), дневна со кујна и трпезарија, 1 ...


51.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 авг 13:00se izdava prazen stan

Se izdava prazen stan prazen


10.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 јул 18:49Stan so odlicen raspored

Se prodava stan od 75m2 na ul. Dzon Kenedi.Stanot e odlicno socuvan, ...


52.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 јул 18:31Prodavam stan vo Topansko pole

Se prodava dvosoben, prosiren stan vo Topansko pole, vo zgrada od 4 s...


38.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 јул 20:47Се издава стан под Кирија

Се издава стан 46м2 полунаместен на 3 спрат без лифт во Чаир карши Џ...


150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

02 јул 15:02Се продава комплетно реновиран стан во Чаир-Ул.Џон Кенеди

Се продава стан во Чаир на Ул. Џон Кенеди. Површина 51 м2 + тераси...


45.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

02 јул 15:01Ш.4327 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЧАИР

ШИФРА - 4327 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЧАИР ОД 106 М2 НА 8 КАТ СО 3 СПАЛНИ ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 јун 16:11iznajmuvanje

Se iznajmuva trosoben stan vo topansko pole(posledna devetka).


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 јун 10:08Se izdava

Se izdava namesten stan


1.180 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 јун 10:16Do Mostot na Bit pazar

Se prodavat dva stana na 2 I 3 sprat. Sekoj po 132m2. Cena 900e kv. O...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 јун 13:00Стан во Џон Кенеди

Станот се наоѓа во улицата Џон Кенеди близу до автобуската станица на...


45.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 јун 22:27Novi stanovi

Se prodavaat stanovi vednas do školoto Tefejuz ,63m2,68m2,84m2,88m2 s...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 јун 22:3554m2 stan vo Topansko Pole

Stan 54m2, na odlična lokacija, kompletno namesten.Informacii na tel ...


43.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 јун 22:00Novi stanovi vo Cair

Novi stanovi vo Cair, 74m2 so dve spalni na 3 kat i 8 kat, 48m2 so ed...


800 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 јун 16:39Novi stanovi vo Cair

Novi stanovi na odlicna lokacija - 1 kat - 50m2 so dve spalni, 58m...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 јун 16:33Novi stanovi vo Cair

Se prodavaat novi stanovi vo Cair, na odlicna lokacija, vednas vseliv...


750 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 јун 15:58JEPET BANESA ME QERA

Jepet banesa me qera , sallon me kuzhin banjo dhe dy dhoma gjumi


180 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

02 јун 14:27Se izdava namesten stan Titanik zgrada prizemje

Se izdava kompletno namesten stan vo Titanik zgrada. Se izdava na vr...


220 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 мај 18:52stan od 45 m2 vo cerava do ginekologija cair

Se prodava kompletno namesten stan od 45 m2 vo cerava do ginekologij...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 мај 15:44SE PRODAVA STAN VO CAIR

AGENCIJA PRODAVA STAN VO CAIR BLIZU STADIONOT,NISKO PRIZEMJE, CIST I...


47.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 мај 08:22Se prodava stan vo Cair 67m2

Se prodava stan vo Cair, 67m2, dvosoben, 8 kat, so lift, sever jug, s...


33.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 мај 00:33Се издава стан во Чаир

СЕ издава стан во Чаир карши Верото на 1 кат. Станот е полунаместен. ...


150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 мај 23:01prodam stan vo cair

prodavam stan vo cair


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 мај 08:10Издавам наместен стан во Скопје-Чаир

Издавам наместен стан во Скопје - чаир


150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 мај 21:39Toopansko Pole stan 90m2 na 5/8

Toopansko Pole se prodava trosoben stan 90m2 na 5kat/8 so parno i lif...


60.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 мај 13:22Blej banes / Kupuvam stan

Blej banes ne cair, fush topan, veri. Me 2 dhoma gjumi, maksimum 75m2...


40.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

25 апр 19:45Продавам стан во топанско ИТНО

Станот е наместен и е во одлична состојба. Греењето е обезбедено со ц...


59.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 апр 11:17Se prodava stan nova gradba vo Skopje naselba Čair

🚪Se prodava stan nova gradba vo Skopje naselba Čair na ulica Džon K...


49.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 апр 12:33Страна 6 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам