Чаир
                           
386 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan nova gradba vo Skopje naselba Čair

🚪Se prodava stan nova gradba vo Skopje naselba Čair na ulica Džon K...


49.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 апр 12:33Banesa 82m2 ne shitje

Banesa ne shitje ne super lokacion afer xhamis ne Çair 82m2, podrum ...


79.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 апр 14:00Dvosoben stan vo Topansko kaj Turski fakultet

Се издава наместен двособен стан веднаш до Турски Факултет во Топанск...


160 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 апр 12:04SE PRODAVA STAN VO TOPANSKO POLE

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТОПАНСКО ПОЛЕ НА УЛИЦА БЛАГОЈА ПАРОВИЌ СО ПОВРШИН...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 апр 13:00Се издавам стан во Чаир

Се издава стан во општина на Чаир, близина на манастирското конгресно...


150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 апр 12:28Продажба на стан 82м2 во Топанско Поле

Новоградба врз стара ниска зграда со бетонска конструкција (плоча). О...


64.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

26 мар 17:50Prodavam stan

Prodavam stan od 36 m2 na Bitpazar so pogled na plasticarska ulica, z...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 мар 13:00Se prodava stan vo Topansko Pole

Se prodava stan vo Topansko Pole 56 m2 + 4 m2 balkon +10m2 podrum. ...


39.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 мар 22:30Nov stan 53m2 Cair

se prodava nov stan 53m2 Cair karsi osnovno “Penko” so edna spalna so...


41.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 мар 07:47Nov stan 45m2 Cair

se prodava 45 m2 stan nov vo Cair so edna spalna soba,dnevna so kujna...


35.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 мар 07:47Nov stan 58m2 Cair

se prodava nov stan so 1 spalna soba,dnevna so kujna nova,terasa...od...


42.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 мар 12:16Nov stan 70m2 Cair

se prodava nov stan so dve spalni sobi,dnevna so kujna,terasa odlicna...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 мар 12:16Jepet banese me qira ne Xhon Kenedi

Jepet banese me qira ne Xhon Kenedi afer barnatores ZEGIN. 075-561...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 мар 13:35prodavam ili menuvam stan vo CAIR-SKOPJE

PRODAVAM ILI MENUVAM STAN VO CAIR ZA DRUG STAN VO KISELA VODA ,STANOT...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 мар 14:36Jepet banese me qira ne Xhon Kenedi

Jepet banese me qira ne lagjen Xhon Kenedi. Banesa eshte dydhomeshe (...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 мар 10:16Se izdava stan 55 m2

Se izdava stan 55 m2 ,vo Cair do benziskata pumpa MakPetrol,


210 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 мар 23:41SE PRODVA ZGRADA VO TOPANSKO POLE-SERAVA

Agencija,,Family House" prodava nova zgrda vo Topansko Pole-Serava.Zg...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 мар 08:45Se prodava Dupleks Stan vo Opstina Cair

Se prodava stan vo opstina cair , sreden i spremen za prodazba. Rasp...


120.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

15 фев 14:29Се продава стан на Џон Кенеди

На убава локација, карши Градинката на Џон Кенеди, на последен спрат,...


37.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

12 фев 14:26Karsi veroto vo Cair top lokacija

Niska gradba stan so potkrovje so moznost za dogradba uste dva sprata...


58.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

10 фев 11:25Нова градба

800 € м²


800 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 фев 22:33Stan Nov

Nov stan 80m²


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 фев 22:32Se izdavat stanovi

Se izdavat novi opremeni stanovi karsi mavrovka do vlezot na fakultet...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 фев 18:36Se prodava stan vo Topansko Pole.

Odlicna lokacia vo Topansko Pole. International Balkan University 20...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 јан 06:52Se izdava stan vo naselba Cair

Se izdava celosno renoviran stan, vo atraktivna lokacija, vo blizina ...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 јан 22:35Izdavam stan pod kiria vo topansko pole ul.metodija mitevski

Izdavam stan pod kiria vo topansko pole ul .metodia mitevski blisku s...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

30 дек 16:52Се продава двособен стан во Чаир, 45м2

Се продава двособен стан во Чаир, во близина на бизнис ресторан. 45м2...


37.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 дек 14:36Prodazba na stan

Se prodava stan vo Chair, 90m2, renoviran, na prv kat. Za podetalni ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 дек 18:23Se prodava trosoben stan vo Topansko Pole

Se prodava komoten trosoben stan na odlicna lokacija so otvoren pogle...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 дек 20:54Prodavam stan vo Cair

Prodavam trosoben stan na 4 kat na ul.Dzon Kenedi nad restoranot Ciri...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 дек 21:53Се продава стан 100 m2

Shitet banesë në Fushtophanë të komunës së Çairit, në rrugën Metodia ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 дек 12:12Се продава стан 100 m2

Се продава стан 100 m2 во Топанско- Чаир, на Улица Методиа Митевски. ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 ное 11:11Се продава стан 54м2.Чаир

Се продава стан 54м2 во стариот дел на Чаир Станот е со една сплана ...


45.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

12 ное 12:02Se izdava stan vo Cair , Jipet banese me qira

SE IZDAVA STAN VO CAIR, VO ODLICNA SOSTOJBA


300 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 ное 14:06Стан во чаир Banes nè çair

Се продава стан во чаир со чист имотен љист цена по договор... Shit...


650 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 ное 23:03Се продава стан на ул.Џон Кенеди

Продавам стан на улица Џон Кенеди спроти основното училиште Васил Гла...


45.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

30 окт 13:00Stan - Apartament në shitje në fushën e Topanës, Çair.

Apartament në shitje në fushën e Topanës, Çair. Në ndërtesën e "treg...


73.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

26 окт 12:38se prodava stan

stanot e 100m2, 3 spallni i 1 sallon, 2 banji, stanot e nov, 1 godina...


650.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 окт 11:32SE PRODAVA STAN 107M2 NA PRVI SPRAT TOP.POLE ZGRADA RAMSTORE

Se prodava stan 107 m2 na prvi sprat, zgrada Ramstor topansko pole. ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 окт 10:28Se Prodava Stan Kompletno Renoviran Vo Cair

Se Prodava Kopletno Renoviran Stan Vo Naselba Cair So 2 Dnevni 3 Sp...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 окт 16:33Страна 7 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам