Чаир
                           
387 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodazba stan kaj Mavrovka.

Se prodazba stan kaj Mavrovka kompletno renoviran . 9ti kat od 10. So...


59.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 фев 10:33Se prodava nov stan pozaedi Prince

Se prodava nov , namesten stan pozaedi supermarket prince vo cair , n...


75.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 фев 19:25Se Prodava STAN VO CAIR 60m2

PRODAVAM STAN VO CAIR 60m2....spalna soba, dnevna, kujna,kupatilo,ter...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 фев 21:08SE PRODAVA STAN VO SKOPJE

SE PRODAVA STAN VO SKOPJE VEDNAS DO MAVROVKA. STANOT E NA 4 KAT SO LI...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 фев 15:53SE PRODAVA STAN VO SKOPJE

SE PRODAVA STAN VO SKOPJE DO MAVROVKA NA 4 SPRAT SO TERASA I PODRUM.Z...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 фев 10:28SE PRODAVA NOV STAN VO CAIR 70m2

STANOT SE NAOGJA VO CAIR (XHON KENEDI). STANOT E NA 8-KAT I E NOV SO...


48.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 фев 17:32Stan vo cair

Се продава нов целосно наместен стан, станот е во 8 кат од вкупно 10,...


63.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 фев 00:50Stan od 74m2 vo Skopje Sever 40.000 evra

Se prodava stan vo Skopje Sever, 74m2, trosoben, 4 kat, bez lift, so ...


40.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 јан 20:24Baram stan

Baram nov stan za iznajmuvanje za podolg period do 75m2, topansko pol...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 дек 13:36NOV stan...so visok kvalitet EKSTRA!

Stanot e vo nov stanben objekt graden so site standardi za urbano sov...


71.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 дек 10:49Renoviran Stan so 2 spalni, 71m2 na 1 kat vo Cair

Se prodava renoviran stan na Dzon Kenedi od 71m2, so 2 spalni, terasa...


46.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 дек 10:49Renoviran stan 58m2 vo Cair

Se prodava stan od 58m2 , so 1 spalna. Stanot e kompletno renoviran i...


36.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 дек 12:33Se prodava stan vo Cair 86m2

Se prodava stan vo Cair od 86m2, na 6/8 kat so lift,so 2 spalni,so mo...


51.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 дек 12:03Renoviran stan kaj opshtinata Cair 56m2

Se prodava renoviran stan 56m2, so 1 spalna, zasebna kujna, golema te...


33.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 дек 11:57Stan vo Cair na prekrasna lokacija 58m2

Se prodava stan od 58m2, so 1 spalna, terasa i podrum. Stanot e na v...


43.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 дек 09:32Stan od 56m2 so 2 spalni vo Topansko Pole

Se prodava stan so mnogu ubav raspored od 56m2 plus terasa od 5 m2 so...


34.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 дек 12:52Nov stan vo Cair 80m2 zgrada Tri Trgovci

Se prodava nov stan od 80m2 na 2 kat so 2 spalni, terasa.Stanot e so ...


61.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 дек 12:47Stan od 87m2 Cair po odlicna cena

Se prodava stan od 87m2 so 1 spalna i moznost za ushte edna spalna. ...


43.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

12 дек 12:59Luksuzen namesten stan Cair 90m2

Se prodava luksuzno renoviran i namesten stan od 90m2 na 4 kat so lif...


66.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

12 дек 12:59Топ стан во Топанско Поле 57м2

Прекрасен стан од 57м2 на 2 кат без лифт, со 1 спална, две тераси и ...


40.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 дек 10:15Garsonjera na mnogu ubava lokacija Cair

Se prodava stan 31m2, mnogu funkcionalen, so zasebna golema kujna, dn...


21.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 дек 09:33Prekrasen stan Cair 70m2 na dobra lokacija

Se prodava prekrasen stan od 70m2 na 5 kat(do 4 kat ima lift), so 2 ...


51.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

10 дек 10:34Trosoben renoviran stan vo Cair 74m2

Se prodava renoviran stan od 74m2 , so 2 spalni,terasa i podrum. Vo s...


48.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 дек 12:17Renovirana kompletno namestena garsonjera Cair

Prekrasno namestena, renovirana garsonjera vo Cair na Dzon Kenedi od ...


23.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 дек 11:35Nov nevseluvan stan 72m2 Cair so 2 spalni

Se prodava nov, nevseluvan stan 72m2, so 2 spalni,terasa i podrum. S...


51.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 дек 11:14SPECIJALNA PONUDA mesec Dekemvri od Dora Invest

Rabotite vo stranstvo...shtedite.. no nikogash ne mozete da zashtedit...


400 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 дек 11:08Kompletno renoviran stan 78m2 Skopje Sever

Se prodava kompletno renoviran stan vo Skopje Sever , 78m2 so 2 spaln...


54.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 дек 13:05Renoviran stan vo Cair 64m2

Se prodava renoviran stan vo Cair 64m2, so 1 spalna, terasa i podrum....


34.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

02 дек 12:54Renoviran stan vo Cair 90m2

Se prodava renoviran stan od 90m2 na 1 kat. Se naoga vo Cair. cen...


62.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

02 дек 09:43Odlicna ponuda stan 50m2 Topansko Pole

Se prodava stan od 50m2 na 3 kat,ponova gradba. Se naoga vo Topansko...


32.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 ное 09:57Nov namesten stan 62 m2 vo Topansko Pole

Se prodava nov stan vo kompleks Princ , kompletno namesten, zapadno o...


51.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 ное 10:10Prekrasen stan vo T.Pole 71m2

Se prodava prekrasen stan od 71 m2 so 3 spalni sobi, zasebna kujna, s...


41.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 ное 09:43Реновиран стан во Топанско Поле 55м2

Се продава реновиран стан во Топанско Поле кај Стопанска банка, со 1 ...


39.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

25 ное 09:36Renoviran stan od 77m2 vo Cair

Se prodava renoviran stan od 77m2 na prizemje so 2 spalni,terasa i po...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 ное 09:43Stan vo T.Pole karshi Fresh 88m2

Se prodava mnogu zacuvan stan vo Topansko Pole od 88m2, so 2 spalni...


49.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 ное 08:53Renoviran stan Topansko Pole 90m2

Se prodava renoviran stan od 90 m2 so 2 spalni na 3 kat so lift, sops...


65.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 ное 08:51Nov stan vo Cair 99m2

Se prodava nov stan od 99m2 so 2 spalni sobi,gradba 2017 godina. cen...


50.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 ное 13:30PONUDA NOVI STANOVI SO KUPI KUKJA KUPI STAN PROEK

Pocituvani, ve izvestuvame deka raspolagame so golema ponuda na stano...


11 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 ное 08:06Se prodava stan na dzonkenedi 101m2 na 2kat

Se prodava stan na dzonkenedi


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 окт 23:57Se Prodava Stan Vo TopLokacija

Shitet Banes me 5dhoma 172m2 Ne TopLokacion R.FeridMurati pn. Me Bllk...


550 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 окт 22:03Страна 9 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам