Гевгелија
                   
154 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Niva 14.221m2

Se prodava niva vo selo Prdejci (Isljak) so povrsina od 14.221 m2. Ni...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 окт 15:26Плац во Гевгелија

Продавам плац со површина од 615 м2 во Гевгелија со маркица за градењ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 окт 13:00се продава плац во близина на гевгелија

Се продава плац спроти ресторан Агапи во месноста на село Мрзенци, пл...


27 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 сеп 20:38niva avtopat smokvica gevgelija

niva na avtopat pred benzinskata na rule turs prema gevgelija.se vlag...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 сеп 14:43Се продава плац/нива кај Негорски Бањи

Се продава плац/нива во близина на Негорски Бањи, со површина од 6700...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

02 сеп 22:12Плац во Богородица

Се продава плац во с.Богородица , со површина од 1800 м2, број на кат...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 јун 15:57Se prodava plac do igralisteto vo selo smokvica

Se prodava plac do igralisteto vo selo smokvica 070218851


10 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

22 јун 17:24Se prodava plac do benzinska stanica BWO smokvica

Se prodava plac do benzinska stanica BWO smokvica 2500m2 Ile 07021885...


10 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

22 јун 17:13Gevgelija plac

Продавам плац со површина од 615 м2 во Гевгелија (град) со маркица за...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 јун 13:00kupuvam plac

Kupuvam plac od 200 do 250 m2 za izgradba na semejna stanbena zgrada...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

18 јун 12:48Се продава нива

Се продава плац во Гевгелија МВ Расадник со површина 1489 м2, КП 6637...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

08 јун 10:14Novo Konsko

nivata se naoga na vlezot vo novo konsko na ramna povrsina 4000m2 so ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

18 мај 10:02niva so konstrukcija za lozje

Se prodava niva vo Selemlija na 150 metri od branata so golemina od ...


10.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

12 мај 21:30Prodavam niva

Niva parcela br 655/4 vo Prdejci, mesnost Glavica. Pocnuva na samiot ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

08 апр 17:22Niva_plac

Se prodava niva koja e na samiot pat na izlez od seloto i vo blizina ...


333 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 мар 20:14Se prodava niva

Se prodava niva vo karaorman 1882m2 parcela br. 6067 cena po dogovor ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 мар 23:34Se Prodava plac so markica na atraktivno mesto vo Gevgelija

Prodavam plac na atraktivno mesto do samiot pat, pred Dinkot vo Gevge...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

12 мар 16:11Se prodavaat nivi-placevi na ubavo mesto

Prodavam nivi-placevi vo katastarska opstina Negorci, so razlicni ka...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

07 мар 10:15Plac na ski centar 500m2

Plac na ski centar (do Todorov hotel)


33 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 јан 13:00Се продава земјиште крај Гевгелија

Се продава земјиште крај Гевгелија во близина на Динќут


16 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 јан 17:54градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во непосредна билизина до Хотел Нар Гевг...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 јан 12:06Плац од 2116м2 во Гевгелија

-Целто земјиште е 2116м2 со куќа/карабина од 113м2 -Урбанизирано зем...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 дек 19:33Plac vo Gevgelija

Se prodava plac vo Gevgelija, so povrsina od 1117 m2. Vo placot ima ...


100 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 дек 13:00Prodavam plac Mrzenci

Plac vo Gevgelija KO Mrzenci, KP 156/1 Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 ное 17:51ПЛАЦ на Мрзенски Рид

Вид на оглас: Се продава Се продава плац на Мрзенски рид, со вкупн...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 окт 23:23Се продава чаир во с. Негорци

Се продава чаир во с. Негорци, постои можност за договор. Јасмина ...


6.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 сеп 12:44SE PRODAVA niva blizu reka Vardar - Negorci

Se prodaca NIVA 1200m2 blizu reka Vardar - Negorci


2.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 сеп 00:01АТРАКТИВЕН ПЛАЦ-БОГОРОДИЦА

СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО БЛИЗИНА НА ГРАНИЧНИОТ ПРЕМИН БОГОРОДИЦ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 авг 13:16Prodavam NIVA blizu do reka VARDAR - Negorci,

Prodavam NIVA blizu do reka Vardar - Negorci. Ime: Jasmina Tel za...


2.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

10 авг 00:08Продавам урбанизирани плацеви

Продавам 3 урбанизирани плацеви со имотен лист и маркица за градба П...


50 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

10 јул 11:53Се бара инвеститор за градба

Бараме инвеститор за изградба на деловно - комерцијален објект кој се...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

10 јул 11:40Се продава плац во Гевгелија, со маркица за градба

Се продава плац во Гевгелија, во близина на црквата Св. Спас, во мирн...


14.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

03 јул 16:18niva vo gevgelija 2980 m3

nivata se naoga vo gevgelija na moiski pat vo blizina na dinkut ima o...


10 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 јун 12:17Plac/niva vo Negorci

Se prodava plac od 600m2 vo s,Negorci opstina Gevgelija pogoden za iz...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 мај 07:51Страна 4 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам