Битола
                           
716 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Куќа со парцела во с.Кукуречани

Се продава парцела од 500м2 - градежно земјиште и куќа карабина од 50...


13.200 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

31 мар 12:16Куќа СТРОГ ЦЕНТАР - можна замена

Се продава куќа во строг центар, со чиста документација. Веднаш всели...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

31 мар 11:09Se prodava kukja, bavcha i dve shtali vo blizina na Bitola

Se prodava kukja vo selo Rashtani, Bitola. Kukjata e od cvrsta gradba...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

31 мар 11:02Se prodava kuka vo Centar na Bitola

Се продава куќа на два спрата со визби и дворно место.Спратовите се п...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

31 мар 08:59BARAME INVESTITOR

VO STROGIOT CENTAR NA BITOLA, NA ULICA CAR SAMOIL BR.20 NUDIME PARCE...


120.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

31 мар 03:22Prodavam kuka

Prodavam kuka na ul. Stiv Naumov 74 tel 070207448


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 мар 23:11Cena po dogovor

Pogodna i za dve familii.Kontakt telefon 071 966 472


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 мар 21:49Prodavam kuka

Prodavam kuka do OU. Todor Angelevski , vednas vseliva so nova fasata...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 мар 20:20Се продава куќа

Се продава куќа во близина на Трафостаницата кај паркот Стив Наумов, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 мар 19:01SE PRODAVA KUKA VO BITOLA CENTRALNO GRADSKO PODRACJE

SE PRODAVA KUKA VO CENTRALNO GRADSKO PODRACJE NA BITOLA OSNOVA 83 M2...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 мар 17:50KUKA VO S.BISTRICA MESTO CRKVISTE

SE PRODAVA STARA KUKA VO S.BISTRICA MESTO CRKVISTE NA SAMIOT PAT NA V...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
30.000 €
Битола

Куќи / Вили

30 мар 17:50Stara kukja so golem dvor

Se prodava stara kuka na ul. Ohridska na prizemje 50 m2 + dvor 365 m2...


115 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 мар 17:47Do Saat kulata

Najubava lokacija.Strog centar Vednas do SAAT KULATA. Za podetalen ...


60.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 мар 16:10спрат од куќа

Се продава спрат од куќа во КО Логоварди КП 1291 (на 5 км од Битола) ...


12.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 мар 09:09SE IZDAVA IZNAJMUVA KUKA - STAN

Се изнајмува стан за странци комплетно наместен во куќа со посебен вл...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 мар 08:27Се продава куќа

Се продава куќа повеќе информации на тел. ***...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 мар 08:26PLANSKA KUKA NA NEGOTINO 7A

Planska kuka zdrava gradba so dvorno mesto pozadi. INFO NA: 078 5...


19.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 мар 23:34Se izdava kukja 75 m2 vo pazarot

Se izdava kompletno renovirana kukja vo pazarot. Kukjata ima kujna so...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 мар 21:43Se izdava sprat od kukja kaj trudot

Се издава спрат од нова куќа на ул Донка Ушлиова, под трудот. Комплет...


350 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 мар 19:09СЕ ПРОДАВА КУЌА ЗА НИСКА ЦЕНА

НИСКА ЦЕНА ЗА БРЗА ПРОДАЖБА, УШТЕ ПОНИСКО - УШТЕ ПОПОВОЛНО! Куќа и...


15.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 мар 16:20Квалитетна куќа во центарот, ул.Солунска, 40000е итно

Куќата е на високо приземје со визба 13м2, бетонска плоча, паркет, ПВ...


40.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 мар 13:00SE PRODAVA MESTO SO STARA KUKA VO CENTAROT

Se prodava plac so markica i plateni komunali vo centarot na bitola, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 мар 22:34Се издава куќа во строгиот центар на градот

Се издава куќа, на 50м од Офицерскиот дом. Куќата има голема тераса, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 мар 19:46Se prodava kuća vo strog centar

Kuća vo strogom centar na gradot , očuvana. Pod zgrada zemljište - ...


120.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 мар 12:53Stara kuca so golem dvor

Se prodava stara kuca Prizemni objekti od 78 I 40 m2 Golem dvor od ...


40.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 мар 12:52Kuca vo s. Kravari

Se prodava kuca vo s Kravari 104m2 stara kuca Do nea karabina , ...


30.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 мар 12:52Kuća Stara Bolnica

Kuća stara bolnica Na ubava lokacija so golem dvor. Kućata e postara


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 мар 12:50Se prodava kuca centar

Se prodava kuca centar, stara bolnica Okolu 80m2 na osnova Podrum...


90.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 мар 12:50Kuca vo Mogila

Se prodava kuca vo Mogila Nova , odlicna na prizemje golema dnevna, ...


130.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 мар 12:49СЕ ПРОДАВA KУЌА ВО НАСЕЛБА БАИР

СЕ ПРОДАВА СВЕТЛА И ТОПЛА КУЌА, КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАНА ВО НАСЕЛБА ,, Б...


52.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 мар 10:06СЕ ПРОДАВА СПРАТ ОД КУЌА ВО Н.БОРИМЕЧКА

СЕ ПРОДАВА СПРАТ ОД КУЌА ВО НАСЕЛБА БОРИМЕЧКА, ИЗГРАДЕНА СО АРМИРАНО ...


42.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
46.000 €
Битола

Куќи / Вили

28 мар 10:04SE PRODAVA KUKA

Info na telefon 075346279 Info na telefon 075346279 Info na telefon 0...


19.490 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 мар 22:57SE PRODAVA KUKA NA MUKOS

Tri sobi so salon wc letna kujna vizba i golema terasa


20.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 мар 15:16Kuka

Za informaci na 077 976 253 077 976 253 077 976 253


30.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 мар 11:00Se prodavat dve kuki na ulica strushka

SE PRODAVA DVE KUKA NA UL. STRUSHKA. KUKATA E NA 3 KATA PO OKOLU 70 M...


30.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 мар 10:37Dve kuki po 100m2+100m2 dvor vo Bitola

Prodavam dve kuki vo isti dvor. Edna kuka vo koja se zivee 2 kata 100...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 мар 08:04Se prodava kukja vo Gorno orizari

Se prodava vednas vseliva kukja na prizemje na ulica Krste Nale vo Go...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

26 мар 19:21NOVA kukja vo blizina na Selskata avtobuska AT PAZAR BITOLA

CENA ZA KUKJATA KOLKU EDEN STAN! Cist imoten list, eden sopstvenik ...


65.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

26 мар 18:11SE PRODAVA KUKJA

SE PRODAVA KUKA SO 237 M2 MOZNA ZAMENA ZA STAN SO VASA DOPLATA STANBE...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

26 мар 17:59SE PRODAVA KUKA

Kuka vo strogiot centar na gradot do mitropolijata so povrshina od 14...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

26 мар 17:59Страна 2 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам