Битола
                           
708 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се бараат Стари куќи / Парцели Центар Битола

Се бараат стари куќи и парцели во ПОШИРОКОТО централно градско подрач...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 08:30Промовирано

Se iznajmuva sprat od Kujka 100 kv.

Se izdava prazen Sprat od kujka so poseben vlez na 1 vi sprat vo cent...


230 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Промовирано

Се Продава Куќа на Корзо

Се продава куќа со неодредени можности и за секакви намени, како за ж...


430.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

02 фев 16:09KUKJA VO PERFEKTNA SOSTOJBA LOKACIJA, USLOVI, DUKJAN, OPREMA

Kukjata so dukjanot od slatkarnica Kanela Informacii za kukjata, kak...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

02 фев 16:09СЕ ПРОДАВА КУЌА БЛИСКУ ДО КОРЗО - КАМЕН МОСТ

"CENTAR MARK" Агенција за недвижности 070360520 Битола Се продава ...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

02 фев 16:09Se prodava kuka - mal pariz

Se prodava kuka - mal pariz na ul.dame gruev 159 ........ informacii ...


25.999 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

02 фев 16:06SE PRODAVA KUKA VO BITOLA CENTRALNO GRADSKO PODRACJE

SE PRODAVA KUKA VO CENTRALNO GRADSKO PODRACJE NA BITOLA OSNOVA 83 M2...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

02 фев 08:46KUKA VO S.BISTRICA MESTO CRKVISTE

SE PRODAVA STARA KUKA VO S.BISTRICA MESTO CRKVISTE NA SAMIOT PAT NA V...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

02 фев 08:46se izdavaat tri dvokrevetni sobi vo kukja

se izdavaat tri dvokrevetni sobi vo kukja vo sekoja soba ima tv so ka...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

01 фев 21:22SE IZDAVA PROSTOR ZA STRANCI

Se izdavaat dva luksuzno opremeni apartmani za stranski posetiteli v...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

01 фев 20:14Се продава-издава фамилијарна куќа

Куќата се наоѓа во Битола. Под училиштето Коле Канински. Истата е на ...


350 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

01 фев 17:34ИЗНАЈМУВАМ КУЌА - СТАН

Се издава комплетно наместена куќа за странци, куќата се наоѓа во Цен...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

01 фев 15:11Куќа во јени маале

Се продава куќа во близина на трудот,тврда градба.Можна замена за дуќ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

01 фев 15:06LUKSUZNA VILLA ZA IZNAJMUVANJE NA DIPLOMATI

SE IZNAJMUVA LUKSUZNA VILA SO 4 SPALNI I 3 KUPATILA ZA IZNAJMUVANJE N...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

01 фев 12:26КУЌА НА 2 СПРАТА, 72 М2 ОД СПРАТ

ПРОДАВАМ КУЌА НА 200 М ОД ШКОЛОТО СТИВ НАУМОВ, НА 2 СПРАТА, ПО 72 М2 ...


48.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

01 фев 11:56Kuka

Se prodaba sprat od kuka na ul.ilindenska 270 nasproti skuberni. Cel...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

01 фев 11:42Куќа дуќан. Битола, центар

Се продава куќа и деловен простор во центарот на Битола, кај офицерск...


399.999 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

01 фев 08:52Се издава куќа во строгиот центар на градот

Се издава куќа, на 50м од Офицерскиот дом. Куќата има голема тераса, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

31 јан 19:44Se prodava kukja vo Bistrica

Se prodava kukja vo selo Bistrica opshtina Bitola .Kukjata e vo dobra...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

31 јан 12:22SE PRODAVA SPRAT OD KUKJA,KUKA,KUJKA

Se prodava vednas vseliva kujka (sprat od kujka)-prvi sprat vo nasel...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

31 јан 10:59STARA KAMENA KUKJA 180 M2 I DVOR 430 M2 VO CAPARI

Prodavam vo capari stara kamena kukja na dva sprata 90 m2 sprat ili v...


21.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

31 јан 09:10SE PRODAVA KUKA

Info na telefon 075346279 Info na telefon 075346279 Info na telefon 0...


19.490 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 јан 22:12KUKJA NA VLEZOT OD DIHOVO 1300MK

SE PRODAVA VIKEND KUKJA NA VLEZOT OD SELO DIHOVO KOE SE NAOGJA NA 780...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 јан 17:08PLANSKA KUKA NA NEGOTINO 7A

Planska kuka zdrava gradba so dvorno mesto pozadi. INFO NA: 078 5...


19.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 јан 15:05KUKJA KOMPLETNO RENOVIRANA - CRN MOST

Kokja - celosnonrenovirana, isto kako nova. Se prodava namestena komp...


90.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 јан 09:18Se prodava kuka ul.Dimitrije Tucovik Bitola

Се продава куќа на ул.Думитрије Туцовиќ Битола во близина на детската...


95.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 јан 16:38Prodavam kuka

Prodavam stara kuka vo strog centar


71.999 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 јан 16:02Se prodava kukja Bukovski most br.26

za podetalni informacii tel. i Viber 075 840 548


28.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
30.000 €
Битола

Куќи / Вили

28 јан 19:20СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАС.СТРЕЖЕВО

Куќата е на одлична локација во нас.Стрежево. Два спрата по 86м2 ...


65.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
70.000 €
Битола

Куќи / Вили

28 јан 07:43Dve kuki lepenki

Се продава куќа, строг центар во Битола на ул. Никола Тесла. Куќата е...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Битола

Куќи / Вили

28 јан 06:41Se prodava kujka vo s.krklino cena pi dogovor

Se prodava kujka vo odlicna sostojba spremna za ziveenje so trofazzna...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 јан 01:20Се продава куќа

Се продава куќа на улица Ѓорги Сугарев 37б приземје и спрат. На призе...


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

26 јан 13:00СЕ ПРОДАВA KУЌА ВО НАСЕЛБА БАИР

СЕ ПРОДАВА СВЕТЛА И ТОПЛА КУЌА, КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАНА ВО НАСЕЛБА ,, Б...


52.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

26 јан 11:00Се продава куќа во с.Бистрица

Се продава куќа на 3 нивоа и помошен објект од 40 м2.Градена со квали...


150.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

26 јан 10:41Se prodava cena po dogovor

Kujkata se prodava vo odlicna sostojba so trofazna struja vodovod i o...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

26 јан 03:39Vikendica-niva gorno orizari

NIVATA SE NAOGA GORNO ORIZARI STARIOT AERODROM MESTO VIKANO SUTEJCA...


8.999 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 јан 21:18Prodavam kuka

Prodavam kuka do OU. Todor Angelevski , vednas vseliva so nova fasata...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 јан 18:26SE PRODAVA KUJKA VO GORNO ORIZARI!!!

Kukata ima 100 m2, stara gradba, vo sklop na kukata ima letna kujna 3...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 јан 01:34Kukja vo kravari

Se prodava kukja + karabina vo s.kravari, kukjata 100m2, karabina na ...


25.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 јан 22:55SE PRODAVA NOVA KUКЈA

KONTAKT NA TELEFON 075-720 782 VIOLETA SE PRODAVA KUKJA, NOVOGRADBA,...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 јан 22:24Opremena kukja blisku do centar

Na 1.5km do saat kulata 3 spalni i edna dnevna Kukjata e vsele...


55.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 јан 18:111-ВИ СПРАТ ОД КУЌА ВО СТРОГ ЦЕНТРА

ПРОДАВАМ 1-ВИ СПРАТ ОД ДВОСПРАТНА ,ОДРЖАНА КУЌА, ВО СТРОГ ЦЕНТРА НА ...


147.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 јан 17:30Страна 3 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам