Битола
                           
707 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se iznajmuva sprat od Kujka 100 kv.

Se izdava prazen Sprat od kujka so poseben vlez na 1 vi sprat vo cent...


230 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Промовирано

Se prodava kuka 65 kv

Se prodava kuka 65 kv so 2 spalni dnevna so kujna kupatilo cena po d...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

23 јан 09:44КУЌА-пошироко централно подрачје

КУЌАТА Е ЦВРСТА ГРАДБА И РЕНОВИРАНА И ВЕДНАШ ВСЕЛИВА.СТАМБЕНИОТ ПРОС...


82.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

23 јан 09:42КУЌА ПР+КАТ СО ДВОР-ул,,Охридска,,

Куќата е цврста градба, АБ конструкција и е многу добро одржана.На пр...


65.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

23 јан 09:42НОВА КУЌА НА 7-МА БРИГАДА

Куќата се наоѓа во поширокиот центар во близина на СОУ,,Јосип Броз -Т...


163.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

23 јан 09:41НА ПАТ ДИХОВО-НИЖО ПОЛЕ,ВИКЕНДИЦА 3*50 М2,ДВОР 950

ЗА 65.000 ЕВРА,НА НАДМОРСКА ВИСИНА ОД 910 МЕТРИ, СЕ ПРОДАВА КУЌА,ВИКЕ...


65.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

23 јан 09:24SE PRODAVA KUKA VO BITOLA

Се продава куќа во близина на ОУ КОЛЕ КАНИНСКИ на околу 10мин пеш до ...


95.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

23 јан 05:02Se prodava kuka 65 kv

Se prodava kuka 65 kv so 2 spalni dnevna so kujna kupatilo cena po d...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

22 јан 21:26Prekrasna semejna kuka

Kukata e na 2 sprata, edniot sprat 120 kvadrati, drugiot 100 kvadrati...


10 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

21 јан 15:57Се изнајмува комплетно наместена куќа

Се изнајмува куќа комплетно опремена сп мебел и бела техника за работ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

21 јан 15:49Се издава празна куќа во Боримечка

Се издава празна реновирана куќа на 3 ката во Боримечка. Куќата е п...


300 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

20 јан 22:11Namestena kukja na 1.5km od saat kula

Kukjata e vselena pred 6 godini. Ima dve ploci(moznost za potkrovje)...


56.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

20 јан 18:53SE PRODAVA KUKJA ILI SE MENUVA ZA STAN BRUSNICHKA NASELBA

Se prodava kukja ili se menuva za stan vo Brusnichka Naselba - shto p...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

20 јан 12:13SE PRODAVA KUKJA PO POVOLNA CENA

Se prodava kukja *********ПРОДАВАТЕ, КУПУВАТЕ, ИЛИ ИЗДАВАТЕ НЕДВИ...


57.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

20 јан 12:13TOP LUKSUZNA KUKJA SO LUKSUZEN ENTERIER DUKJANI, SPALNI SOBI

Kukjata se naogja na 2 min peshki do centarot na gradot na ul. Soluns...


190.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

20 јан 12:12NOVA KUKJA 190m2 SO DUKJAN 50m2 + DVOR 50m2

Se prodava kukja na 3 sprata Prizemje - 50m2 Dukjan 2 sprata po 70m...


90.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

20 јан 12:05Se prodava kuka

Se prodava kuka vo centralnoto gradsko podracje vo dobra sostojba ili...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

19 јан 13:52Се продава трособен спрат од куќа во Буковски Ливади

Се продава трособен спрат од куќа во Буковски ливади. Спратот е втор...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 јан 12:28СЕ ПРОДАВА КУЌА СУТЕРЕН ПЛУС КАТ 100 М2 И ДВОР 110 М2

КУЌАТА СЕ СОСТОИ ОД СУТЕРЕН ОД 40 М2 ПЛУС КАТ ОД 60 М2. КУЌАТА Е ТЕМ...


65.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 јан 11:52К2240, НА БУЛЕВАРОТ, ПОД ЦРН МОСТ, КУЌА СО ДВОР

К2240, НА БУЛЕВАРОТ, ПОД ЦРН МОСТ, ЗА 120.000 ЕВРА, РЕНОВИРАНА КУЌА С...


99.990 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 јан 09:45Kuca vo s. Kravari

Se prodava kuca vo s Kravari 104m2 stara kuca Do nea karabina , ...


30.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 јан 08:51Se prodava golema kuca

Se prodava kuca od 140m2 na plac od 514m2 Vizba 165m2 Prizemje : st...


400.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 јан 08:51Stara kuca so golem dvor

Se prodava stara kuca Prizemni objekti od 78 I 40 m2 Golem dvor od ...


40.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 јан 08:50Kuća Stara Bolnica

Kuća stara bolnica Na ubava lokacija so golem dvor. Kućata e postara


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 јан 08:50Nova kuca

Se prodava nova kuca, pod kuca 127m2 na plac od 330m2 Podrum 30m2...


220.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 јан 13:00Se prodava karabina brusnicka

Karabina od okolu 330 m2 Plac 370m2


115.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 јан 13:00Baram stara kuka ili mesto vo bitola

Baram stara kuka ili parcela za gradenje kuka Povershina od 300m2 do...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 јан 23:26Kuka so deloven prostor

Kuka so deloven prostor vo cenatarot na gradot renovirana za podetaln...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

13 јан 16:31Se bara investitor sa gradba vo Bitola

R\Parcela 6612 i 6615 Bitola 3 - Zelenoto pazarce . Ohridska 271 - D...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

12 јан 13:39СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО РЕСЕН

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО РЕСЕН СО ВКУПНА ПОВРШИНА ОД 230 М2, И ДВОР ОД 400 ...


60.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

12 јан 11:55К2220, ЦЕНТАР, КУЌА СО АБ ПЛОЧА, ДУЌАН 2 КАТА

К2220, ЦЕНТАР, СЕ ПРОДАВА КУЌА, BEZ DUKJAN ,СО АБ ПЛОЧА, СУТЕРЕН КОЈ...


149.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

12 јан 10:51Куќа и плац од 1499м2 во с.Сопотница

Куќа и плац од 1499м2 во с.Сопотница, со директен пристап на главниот...


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

11 јан 21:16SE PRODAVA LUKSUZNA KUKJA VO STROG CENTAR

Se prodava luksuzna kukja vo strogiot centar na Bitola kaj staroto sr...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

10 јан 19:42Se PRODAVAAT ili ZAMENUVAAT dve kuki vo CENTAR

Kukuite se naogaat na  ul: " BULEVAR 1vi MAJ " br 298. Prednata e na ...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

10 јан 16:15LUKSUZNA VILA ZA IZNAJMUVANJE ZA DIPLOMATI BIZNISMENI

LUKSUZNA VILA SO 4 spalni i 3 kupatila,PRIVATEN BAZEN ,SAUNA,JAKUZI, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

10 јан 10:51Se prodava

vo odlicna sostojba za poveke iznformacii na tel 078599899


84.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

09 јан 12:10Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


188.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 јан 11:01Kukja vo centralno podracje pozadi uredo- ZDRAVESKI

Kukjata se naogj vo centralno gradsko podracje na Ulica Cede Filipovs...


275.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

04 јан 14:54СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО С.МАГАРЕВО

СЕ ПРОДАВА КУЌА/ВИЛА ВО ПОДПЕЛИСТЕРСКОТО СЕЛО МАГАРЕВО,СО СИТЕ НЕОПХО...


70.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 јан 14:29СЕ ПРОДАВА КУЌА-ВИЛА/НИЖОПОЛЕ

СЕ ПРОДАВА ВИКЕНД КУЌА ВО НИЖЕ ПОЛЕ НА ЛОЦИРАНА НА САМО НЕКОЛКУ МИНУТ...


84.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 јан 14:28kuka vo selo Dolenci

Se prodava kukja vo s. Dolenci, za poveke informacii zvonete na ovie ...


40.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 јан 12:51Страна 4 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам