Битола
                           
719 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA KUKA ZAD * UREDO*

>PRODADENA<


30.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

01 мар 08:35Se prodava kukja Bukovski most br.26

za podetalni informacii tel. i Viber 075 840 548


28.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 фев 20:07СЕ ПРОДАВА КУЌА КАЈ КАМЕН МОСТ

СЕ ПРОДАВА КУЌА СО ДВОР, ЛОЦИРАНА 100 МЕТРИ ПОД КАМЕН МОСТ, ПОГОДНА З...


100.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

26 фев 16:02Se prodava kuka

***javete se na broj: 078502607*** Se prodava kuka vo Bitola, poz...


42.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

26 фев 15:39Kuka vo centar 73m2

Se prodava kuka na 2sprata sekoj sprat so poseben vlez mozi da se vid...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

26 фев 11:27Se prodava kuka

Se prodava kuka vo dolno Orizari


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 фев 15:16Се продава викенд куќа во село ТРН

Се продава викенд куќа во Село ТРН, Битола. Куќата е приземје со кат...


29.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 фев 11:22SE PRODAVA KUJKA VO GORNO ORIZARI!!!

Kukata ima 100 m2, stara gradba, vo sklop na kukata ima letna kujna 3...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

23 фев 20:39Se prodava renovirana kukja

Se prodava renovirana kukja na ul. Jorgo Kostovski br.16 na dva sprat...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

23 фев 19:16LUKSUZNA VILLA ZA IZNAJMUVANJE NA DIPLOMATI

SE IZNAJMUVA LUKSUZNA VILA SO 4 SPALNI I 3 KUPATILA ZA IZNAJMUVANJE N...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

23 фев 18:54Se prodava kujka na strcin.

Se prodava kujka na strcin.Po povolna cena. Za povejke informacii jav...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

22 фев 15:10Се продава реновирана куќа во Битола!

Продавам реновирана куќа на ул.Солунска бр.14 Битола. Куќата не е вс...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

22 фев 11:35Se prodava kujka cena po dogovor

Se prodava kujka komletno namestena za ziveenje a mozi i prazna kujka...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

22 фев 10:58kuka vo selo Dolenci

Se prodava kukja vo s. Dolenci, za poveke informacii zvonete na ovie ...


40.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

22 фев 08:50Se prodava kujka vo selo krklino ekstra cena za kes

Kujkata se prodava i e vo odlicna sostojba kujkata ima trofazna struj...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

21 фев 12:14Namestena kukja na 1.5km od saat kula

Kukjata e vselena pred 6 godini. Ima dve ploci(moznost za potkrovje)...


56.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

20 фев 18:08Se prodava kukja so dvorna povrsina 536m2

Se prodava kukja so dvorna povrsina 536m2 vo centralno gradsko podrac...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

20 фев 13:20PRODAVAM DVE KUKI 135m2 DVOR 140M2 ITNO

Se prodavaat dve kuki Vkupna povrsina 135m2 Dvor 140m2 Telefon z...


19.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 фев 12:11Kuka

Se prodaba sprat od kuka na ul.ilindenska 270 nasproti skuberni. Cel...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

16 фев 13:41Se izdava kuka

Vo centarot na gradot


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 фев 15:30SE PRODAVA KUKJA NA 2 MINUTI PESHKI DO CENTAR BITOLA

Se prodava kukja vo blizina na strog centar Bitola. Poglednete gi ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 фев 13:54Куќа/деловен простор

СЕ ПРОДАВА Куќа/деловен простор, на ул. Маршал Тито 32, без долните ...


108.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 фев 10:05Се продава куќа 234 м2 со голем двор 456м2

Се продава самостојна куќа на два ката плус поткровје секој кат по 78...


110.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 фев 13:52Две куќи и дуќан (сите со посебна маркица)

Се продаваат или изнајмуваат две куќи и летна кујна (може да се извед...


160.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

13 фев 18:16Издавам соби во Нижеполе, Пелистер - Вила Бабин Заб

Вилата се наоѓа над село Нижеполе. Во вилата има чајна кујна и конфер...


50 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

13 фев 11:35Se izdava

Se izdava novoizgradena namestena kuka do blizok centar na Bitola. Pr...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

12 фев 09:19STARA KAMENA KUKJA 180 M2 I DVOR 430 M2 VO CAPARI

Prodavam vo capari stara kamena kukja na dva sprata 90 m2 sprat ili v...


21.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

10 фев 14:08КУЌА НА 2 СПРАТА ПО 55 М2, ДВОР 45 М2

ПРОДАВАМ КУЌА ВО ЈЕНИМАЛЕ, НА 2 СПРАТА ПО 55 М2, ПЛУС ГАРАЖА, ПЛУС ДВ...


48.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

10 фев 08:23СЕ ПРОДАВА КУЌА НА ДВЕ НИВОА 160 М2 + ПОТКРОВЈЕ И ПОМ.ОБЈЕКТ

- СЕ ПРОДАВА КУЌА НА ДВА КАТА ПО 80 М2 ( ДНЕВЕН ПРЕСТОЈ И КУЈНА ПЛУС ...


57.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

07 фев 11:13Se prodava kujka cena po dogovor

Kujkata ima 160kvadrati kompletno namestena so dve spalni decka dnevn...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

04 фев 01:35KUKJA VO PERFEKTNA SOSTOJBA LOKACIJA, USLOVI, DUKJAN, OPREMA

Kukjata so dukjanot od slatkarnica Kanela Informacii za kukjata, kak...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

02 фев 16:09se izdavaat tri dvokrevetni sobi vo kukja

se izdavaat tri dvokrevetni sobi vo kukja vo sekoja soba ima tv so ka...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

01 фев 21:22КУЌА НА 2 СПРАТА, 72 М2 ОД СПРАТ

ПРОДАВАМ КУЌА НА 200 М ОД ШКОЛОТО СТИВ НАУМОВ, НА 2 СПРАТА, ПО 72 М2 ...


48.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

01 фев 11:56Se prodava kukja vo Bistrica

Se prodava kukja vo selo Bistrica opshtina Bitola .Kukjata e vo dobra...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

31 јан 12:22SE PRODAVA SPRAT OD KUKJA,KUKA,KUJKA

Se prodava vednas vseliva kujka (sprat od kujka)-prvi sprat vo nasel...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

31 јан 10:59Se prodava kuka ul.Dimitrije Tucovik Bitola

Се продава куќа на ул.Думитрије Туцовиќ Битола во близина на детската...


95.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 јан 16:38Se prodava kujka vo s.krklino cena pi dogovor

Se prodava kujka vo odlicna sostojba spremna za ziveenje so trofazzna...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 јан 01:20Se prodava cena po dogovor

Kujkata se prodava vo odlicna sostojba so trofazna struja vodovod i o...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

26 јан 03:39Се продава куќа на улица Охридска, кај Црн мост

Се продава куќа на два спрата на улица Охридска , во близина на црн м...


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 јан 13:00КУЌА-пошироко централно подрачје

КУЌАТА Е ЦВРСТА ГРАДБА И РЕНОВИРАНА И ВЕДНАШ ВСЕЛИВА.СТАМБЕНИОТ ПРОС...


82.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

23 јан 09:42Страна 5 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам