Кичево
                           
125 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kujka cenar kicevo

Kujkata poseduva : *Dva dnevni saloni opremeni so mebel i tehnologij...


105.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

29 мај 15:38Se prodava kuca kaj sudot prva linia

Kucata e na mnogu ubavo mesto da fala badijala koj e zainteresiran bu...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

16 мај 17:17Nova kukja vo novata nas. zad Vlaznimi

Se prodava nova kukja so povrsina od 434 m2 vo novata naselba za stad...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

11 мај 14:00ПРОДАБАМ КУЦА НА ОДЛИЦНА ЛОКАЦИЈА

Продавам куца многу поволно на многу убава локација МНОГУ ПОВОЛНО


18 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

20 апр 11:51Se prodava kuka / Се продава куќа

Se prodava kukja so povrsina od 150m2 i dvorno mesto od 715m2 koja se...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

27 мар 15:22VIKENDICA..S.LUPSTE.

Se prodava Vikendica vo S.Lupste, vo blizina na Samokov/Makedonski Br...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

18 јан 22:17Nova kuka nad kasarnata vo Kicevo

Se prodava nova kukja nad kasarnata so povrsina od 432 m2, pokraj izg...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

10 јан 15:07Kukja vo centralniot del na gradot

Se prodava kukja vo centralniot del na gradot, na ul. Stojan Sandeski...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

24 дек 12:06Se prodava kukja so deloven prostor

Se prodava kukja so deloven prostor vo prizemje od 50m2 i 2 sprata za...


85.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

04 дек 18:57Kuka NA PAT ZA OSOJ

Кука на два спрата и два влеза + дополнителна надворешна куjна + надв...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

24 ное 07:44Se prodava kukja

Se prodava kukja vo nova naselba selo Drugovo. Cena po dogovor. Telef...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

22 окт 17:35кука кај судот во кицево

Се продава стара куќа непосредно до судот во Кичево со поглед кон бул...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

09 окт 20:09Kuka Gjorce Petrov se prodava

Kuka Gjorce Petrov se prodava


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

07 окт 09:40SE PRODAVA KUQA LEGALIZIRANA 2 SPRATA

KUKATA E KOMPLETIRANA VNATRE I PLUS DRUG OBJEKT SO POVRSINA OD 70 KVA...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

06 окт 16:19Kukja so dukjani na 100m od Berzata

Se prodava kukja so dukjani vo Centar, na 100 metri od berzata na ul....


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

21 сеп 07:49Se prodava kuka

Се продава куќа во населба Горица, Кичево, веднаш до магистралниот па...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

09 сеп 12:47Se prodava kukja vo Kicevo

Se prodava kukja vo nas. Deveana na ul. Slavko Lazareski br 14. lepen...


75.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

05 авг 12:59Me Qira / Po Kirija

Pershendetje Jepet katë shpije me qira ne qender te qytetit. Me re...


8.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

01 авг 23:12Kuka kicevo

Kujca na ulica Redzo Rusit - Zajazi br.2. Kukjata se naoga pozadi gra...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

26 јул 22:35Se prodava kukja nad kasarnata

Se prodava kukja so 432m2 povrsina. Kukjata se naogja zad kasarnata k...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

17 јул 12:19Se prodava kukja na super lokacija

Se prodava kukja so povrsina od 400m2 na super mirna lokacija, vo bli...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

12 јул 21:59Se prodavat kukjata Podhitno!!!

Kukjata se naojga vo naselbata Deveana Slavko Lazareski 15. Cena po d...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

01 јун 19:19PRODAVAM KUCA MNOGU POVOLNO

Kuca na odlicna lokacija POVOLNO


10 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

08 мај 20:33PRODAVAM KUCA MNOGU POVOLNO

Prodavam kucana odlicna lokacija so cis imoten list mnogu povolno


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

08 мај 17:22Se prodava kuca kaj sudot na parkingot

Povelete po dogovor


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

21 мар 23:33Se prodava Luca vo srceto na centarot povelete

Kucata se naogat pod audit kaj parkiralisteto povelete koj e zaintere...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

19 мар 20:41Shtepi ne qender

Shtepi e rregulluar ne qender te kercoves 3 kat 330 kvm, 300kvm obor...


300.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

28 јан 01:26Kuka

Kukata izleguva na dve ulicì i e na dva vleza se naoga do carskata ga...


130.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

01 дек 10:22Se prodava kuca

Shitet Shtepi me siperfaqe 780m2 me mundesi urbanistike te behet shte...


105.300 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

27 окт 19:39Kujca Kicevo

Kujca na ulica Redzo Rusit - Zajazi br.2. Kujcata ima prizemje sprat...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

30 јул 02:25Kujca Kicevo

Kujca na ulica Redzo Rusit - Zajazi br.2. Kujcata ima prizemje sprat...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

30 јул 02:18Куќа во строг центар

Се продава куќа во строгиот центар на Кичево спроти главната градска ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

05 јул 14:38Se prodava kukja vo selo Drugovo

Se prodava kukja vo selo Drugovo. Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

21 јун 22:01се продава Куќа/Плац

Се продава Куќа во близина на блокот на ламелите спроти ресторан Кај ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

21 мај 09:31Renovirana kukja so povrsina od 120 m2 so moznost za gradba

Prodavam renovirana kukja so dvorna povrsina od 120 metri kvadratni s...


1 МКД
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

02 мај 20:27се продава кука во Другово

Се продава реновирана кука на два спрата (едниот целосно реновиран), ...


25.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 мар 08:48Ribnik

Se prodava ribnik vo selo Belica kicevsko so dvorno mesto 5000 kvadra...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

17 фев 13:00Se prodava kukja pod Krusino

Се продава куќа на ул. Методија Стефаноски т.е под Крушино. На 2 спра...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

02 фев 19:32Se prodava kukja nasproti Zito Market

Se prodava kukja od 388 m2 na ul. M.U.Gina, nasproti Zito Market. Kuk...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

02 фев 19:31Se prodava kuka so golemo dvorno mesto do bolnicata - Kicevo

Se prodava kuka 72m2 so pomosen objekt od 29m2, dvor od 280m2 ili vku...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

01 дек 21:47Страна 3 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам