Свети Николе
                           
144 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nivi

Prodavam nivi vo selo Meckuevci, nivite se odaleceni od seloto 700-80...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

06 фев 09:30PRODAVAM KUKA

Prodavam kuka na velko vlahovik vednas vseliva odma do nis elektro st...


30.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

11 дек 18:51Нива Св.Николе- место Буниште

Се продава нива-обработиливо земјиште класа 2 , во близина на автопат...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

14 ное 21:55Kupuvam stan / realni ceni

Ponudete stan od zgradite i da ne e na posleden sprat 1.Lepa Brena ...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Станови

29 окт 19:42Plac vo Trstenik-Sveti Nikole

Kupuvam plac vo s.Trstenik Sveti Nikole. Prednost imaat placevi so st...


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

19 сеп 23:40Se prodava niva

Imoten list 369 za KO Crniliste von grad. Katastarska parcela br 2606...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

05 сеп 23:04Se prodava stan

Se prodava stan moze i zamena za kuka .informacii na tel.071360961


35.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Станови

29 авг 13:13Se prodava stan vo Sveti Nikole

Se prodava stan vo Sveti Nikole na ul.Koco Racin br 43, povrsina 64m2...


32.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Станови

23 јул 13:00Se prodava niva

Se prodava niva so povrshina od 7000 m2,vo selo Mustafino Sv.Nikole,n...


15.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

01 јул 21:08prodavam kuka

prodavam Kukja na ulica Mirce Acev br17 poveke info na 077/644-...


9.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

06 јун 19:48Продавам куќа во село.Ерџелија

Продавам куќа во село Ерџелија со гаража и нива 4декари Контакт:0778...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

04 јун 20:34Se prodava niva mnogu blizu do gradot

Se prodava niva od 2090m2 vo mesnost Kanabair, Parcela 1624/3. Povo...


85 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

01 јун 09:36Prodavam dve nivi vo svetinikolsko.

Prodavam 2 nivi vo blizina na regionalniot pat sveti nikole probistip...


100 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

24 мај 00:29Lozov nasad

Se prodava lozov nasad so ovostarnik . Poveke informacii na telefon ...


15.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

21 мај 20:45СТАН во Св.Николе

Се продава стан во Св. Николе на ул. Пионерска бр.53. Станот е во згр...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Станови

18 мај 10:42Sveti Nikole niva plac

K.O. Strojmanci dve parceli 14 763 m2 i 6 599 m2 , cist imoten list ,...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

16 апр 10:01se prodava niva

2 dekari nivata se naoga na crniliski pat


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

04 апр 14:12se prodava gradezno ne izgradeno zemjiste

se prodava gradezno ne izgradeno zemjiste 8000 metri kvadratni sprem...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

01 апр 19:542 nivi hitno i povolno

Prodavam 2 nivi na kilometar od noviot avtopat Stip-MIladinovci.Nivit...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

23 јан 22:19se prodava lojze posle fabrikata lion

povekje informacii na tel 071 322 215


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

15 ное 15:05Се продава стара куќа на Горобински пат

Се продава куќа во Свети Николе (приземје+еден кат), на Горобински па...


35.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

22 окт 17:19Земјиште за обработка

Продавам земјиште за обработка во близина на село Мустафино и Ерџелиј...


90 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

15 окт 23:01SE PRODAVA NIVA i LOZJE !!!!!

Se prodava Niva so povrsina od 5,5 dekari od koi 2,6 dekari se pod lo...


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

20 јул 15:25СЕ ПРОДАВА НИВА

Се продава нива во место викано Пударница - Вакав. Нивата е со дел од...


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

20 јул 14:50Страна 4 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам