Подкатегорија:
                   
92 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Selski tapan

Se prodava selski tapan so 100% priroden materijal, 50cm obem. Tropan...


9.000 МКД
или предлог цена
28 јан 10:41Промовирано

Се Продава Саксафон

Саксафонот е во одлична состојба сите тапи се нови во добра функција ...


По Договор
или предлог цена
20 апр 23:07Продавам арапски тарамбуки

Продавам арапски тарамбуки со многу добар квалитет и футрола.


3.500 МКД
или предлог цена
21 мар 08:15Tapani

Tama rockstar 8 10 12 14 prelazi 20 bas 14 dobos bez cineli


650 €
или предлог цена
08 мар 16:21KORG PA 800

Dobro zacuvan so kufer.600 evra fiksno


600 €
или предлог цена
03 мар 20:51KUPUVAM KORG PA 700

Ponudete korg pa700


750 €
или предлог цена
30 јан 14:38Buffet Crampon E 10

Vo ispravna sostojba, mozhi da se proba vo sekoe vreme, bez pifla. ko...


400 €
или предлог цена
20 дек 14:17USB MIDI KONTROLER ALESIS Q25

Se prodava usb midi kontroler ALESIS Q25 koristeno samo 1 mesec! K...


3.999 МКД
или предлог цена
03 дек 17:45Roling's akusticna gitara

Se prodava akusticna gitara vo perfektna sostojba so plasticni zici, ...


4.500 €
или предлог цена
17 јул 19:39MIDI klavijatura

Target mk-149 Midi klavijatura - ispravna


2.000 МКД
или предлог цена
17 јул 19:37Yamaha psr 740

Potpolno ispraven, odlicna sostojba.


180 €
или предлог цена
17 јул 19:31Нови обрачи за ТИМПАНКИ И РОТОТОНКИ 6 inch

Продавам НОВИ обрачи за ТИМПАНКИ И РОТОТОНКИ 6 inch. Цена 1200 ден. ...


1.200 МКД
или предлог цена
16 јул 14:06Korg Triton Le-Tr. vo odlicna sostojba

Se prodava Korg Triton Le-Tr Kompet so futrola. Inf na tel: 076 ...


По Договор
или предлог цена
08 јул 18:40Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам