Кичево
                           
360 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

С. КАРБУНИЦА

Купувам плац-нива или стара куќа во с.Карбуница. од 500 -1000м2.


1 МКД
или предлог цена
Денес 19:20Се продава куќа

Се продава куќа на главен пат. Реновирана целосно одма вселива.


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 18:13Se prodava kujka

Kujkata e vo odlicna sostojba. Poveke informacii na ovaj broj na Vibe...


83.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
90.000 €
Кичево

Куќи / Вили

Денес 17:42Kukja so dvorno mesto i obrabotliva zemja

*Се продава куќа со дворно место *градежно земјиште од 3030м2 и о...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Останато

Денес 14:29Kupuvam stan

Kupuvam stan ponudete


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

Денес 14:24  НОВ ОГЛАС

Kupuvam dva stana

Kupuvam dva stana, moze vo ista zgrada moze posebno ponudete


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

Денес 14:20  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА КУЌА

Куќата се наоѓа во населба Горица, наспроти бензиската Макпетрол, со ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 13:13Se prodava kuka,kuca, куќа, Kicevo

Kukata e so seta potrebna dokumentacija, 390m2 tel. 071 254 460 tel...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 13:13mesto so odobrenie za gradba stamben + deloven prostor

Се продава градежно земјиште со одобрение за градба, платени комунали...


10.000 €
или предлог цена
Денес 10:204 МАШИНИ ЗА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА

СЕ ПРОДАВААТ 4 МАШИНИ ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА. ВО ДОБРА С...


150.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Останато

Вчера 22:50КУЌАТА СЕ ПРОДАВА - ЗАМЕНУВА - ИНВЕСТИТОР ЗА ГРАДБА

Куќата е со вкупна површина 265 м² со доградба по урбанистички план П...


79.999 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 20:38Stara kuka vo CENTAR so dvorno mesto 360m2

Se prodava stara kuka so dvorno mesto od okolu 360 m2 , pozadi benzis...


70.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 20:22Renovirana Garsonjera so nov mebel

Garsonjerata e adaptiran deloven prostor (mozzi da se koristi i kako ...


14.999 €
или предлог цена
Кичево

Станови

Вчера 19:08STARA KUKA ( PLAC)

Sredeni dokumenti cist imoten list... Placot e 312 kvadrati... Pred...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:00Povolno ! Moze i zamena za stan

Mozna e zamena za pomal stan so vasa doplata!


60.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 12:40Во Кичево се продава стара куќа на ул."Маршал Тито"

Се продава стара куќа со дворно место на ул "Маршал Тито", спроти црк...


130.000 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

Вчера 10:11Во Кичево се продава дуќан на ул."Охридска"

Се продава дуќан на ул "Охридска", кај казанџиите, приземје 19м2 и по...


30.000 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

Вчера 10:11Se prodava kuka

Се продава куќа во близина на Ламелите наспроти ресторант Кај Кумот. ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 09:39Komplett so Möbel

Komplett so Möbel cena 64.000€


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

28 сеп 19:25Se prodava kuka vednas do berzata

Se prodava kuka na 50m od berzata vednas do BN-VAP peralna , kukata i...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

28 сеп 12:37PLAC 726 m2 VLASKI PAT

Se prodava plac nasporti postata Rastanski pat od 726 m2 , za poveke...


1 €
или предлог цена
28 сеп 12:35se prodava 2000 m2

vo selo Lazorovci Kicevo prodavam nivi.suma so drvja.pasista,kuka so ...


15 €
или предлог цена
28 сеп 11:06Куќа во центар на градот со дворно место

Се продаваат две куќи една до друга со дворни места на КПБР 3453/1, с...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

27 сеп 17:56Se iznajmuva stan

Poveke info na tel 070/296-370


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Кичево

Станови

27 сеп 08:02Se prodava kukja vo centarot na gradot

Se prodava Kukja vo centarot na gradot vo blizina na pravniot fakulte...


450 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

27 сеп 00:13Se prodava dukan vo lameli

Se prodava dukan vo lameli so povrsina od 32m2


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

26 сеп 00:18Se prodava kuka vo Kicevo,shitet shtepi ne Kerçove

Kukata e cakom pakom so Prekrasen shirok dvor 2 sprata +skali za 3...


11.350.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 сеп 12:21KUKA VO KICEVO nad rest.Milenium-SHITET SHTEPI NE KERCOVE

KUKATA E KOMPLET SUREDENA SO KOMPLETIRAN DVOR, VO PREKRASNO MESTO C...


11.350.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 сеп 12:21se prodavat trosed i dvosed

2021go


300 €
или предлог цена
Кичево

Останато

25 сеп 10:41se prodavat montazhna garazha 250×220×230visina

2021go


1.100 €
или предлог цена
Кичево

Останато

25 сеп 10:33Kukja kuka shtepi куќа kuca

435m2 parcela 252m2 korisna dvorna povrsina 279m2 korisna vnatresna p...


85.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

24 сеп 05:44PLAC VO NOVA NASELBA IVANIDOL

Se prodava plac so povrsina od 727 m2 vo novata naselba Ivanidol, izl...


1 €
или предлог цена
23 сеп 12:03Stanovi na prizemje za deloven prostor 50m2 /60m2/ 75m2

Se prodavaat stanovi od 50m2 / 60m2 / 75m2 na prizemje idealni za del...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

23 сеп 11:59Plac i suma vo Svinjiste Kicevsko

Se prodava plac za kujka od 1000m2 i suma od 2000m2 vo prodolzenie na...


6.000 €
или предлог цена
23 сеп 11:58Se izdava stan

Se izdava stan vo blizina na OOU “ Sande Stejroski” Kontakt: 07...


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
120 €
Кичево

Станови

23 сеп 09:49Канцеларија

Деловната просторија се наоѓа во строг центар на град Кичево, на улиц...


100 €
или предлог цена
22 сеп 19:16Kancelarija

Деловната просторија се наоѓа во строг центар на град Кичево, на улиц...


70 €
или предлог цена
22 сеп 19:16Канцеларија

Деловната просторија се наоѓа во строг центар на град Кичево, на улиц...


150 €
или предлог цена
22 сеп 18:43Дуќан/Dyqan

Се издава дуќан/деловен простор од 15м2, строг центар чаршија на Киче...


170 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

22 сеп 18:43Ekskluzivna kukja vo Pashino

Se prodava kukja na 3 sprata so vkupno korisna povrsina od 330m2 komp...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

21 сеп 22:43Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам