315 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM PLAC S. BARDOVCI

SE PRIDAVA DVA PLACA SO KVADRATURA OD PO 529 m2 637m2 S.BARDOVCI...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 јан 22:30Промовирано

Gradezno zemjiste vo Batinci

Se prodava gradezno zemjiste vo Batinci sproti Berovic Beton, pod kat...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

21 јан 08:26bardovci

mozna zamena za stan vo sk whats up +389 76 627274 ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

21 јан 00:52Niva vo Dracevo

Nivata se naogja vo Dracevo, vo mestoto Vodeniciste, katastarska opst...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

19 јан 21:10PLAC vo GORNO SONJE

Se prodava plac 1200 m2 vo Gorno Sonje so cist imoten list vo gra...


30 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

16 јан 08:25Prodavam zemja vo Saramzalino 22000 kvadrati

Prodavam zemja vo Saramzalino od 22 000 kvadrati. Do parcelata void ...


150 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

15 јан 14:24ЖДАНЕЦ-ПЛАЦ 1000М2

Жданец. Плац од 1000м2 со маркица за куќа. Со новиот дуп има две марк...


250.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

15 јан 12:34Prodavam atraktivno mesto na Vodno

Prodavam mesto nad Sredno Ugostitelsko (nad Spansko Selo) 1728m2 ed...


25 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

12 јан 12:43ЛЕВЕЛ 7 - ПЛАЦ СО БАРАКА ВО ВЛАЕ

Се продава плац со барака на одлична локација,во непосредна близина н...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

12 јан 09:54Prodavam plac vo Brazda

Prodavam golem plac na 10 kilometri od cenar vo blizina na selo Bra...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

11 јан 09:10SE PRODAVA ATRAKTIVEN PLAC VO BARDOVCI KAJ CRKVATA

* ШИФРА 5669 Импулс агенција за недвижности продава атрактивен плац ...


140 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

10 јан 12:03Плац во Бардовци

Се продава плац во Бардовци во градежна зона , со маркица за градба П...


76.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

10 јан 11:03Se kupuva gradezno zemjiste

Se kupuva gradezno zemjiste max do 1500 m2 vo region Ajvatovci - Burd...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

07 јан 00:48Plac vo vizbegovo industriska zona визбегово kacanicki pat

Se prodava plac vo vizbegovo kacanicki pat kaj fejdom so moznost i za...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

06 јан 11:46PRODAVAM PLAC S. BARDOVCI

SE PRIDAVA DVA PLACA SO KVADRATURA OD PO 529 m2 637m2 S.BARDOVCI...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 јан 22:30Се продава плац на Долно Водно

Се продава плац во Долно Водно, со површина од 433м2, на ул. Ловченск...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

04 јан 14:55ПРОДАВАМ ПЛАЦ ВО ЕЛИТЕН ДЕЛ НА ЗЛОКУЌАНИ

Продавам плац во градежен елитен дел на Злокуќани . Контакт 0779460...


1.111 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

04 јан 14:03PRODAVAM ATRAKTIVEN GRADEZEN PLAC VO MIRKOVCI BRAZDA 2180m2

ODLICEN PLAC 2180m2 VO GRADEZEN REON SO DOZVOLA EKSTRA LOKACIJA CIS...


25 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

04 јан 10:05Se prodava atraktiven plac vo Volkovo

Se prodava atraktiven plac vo volkovo na sama ulica. 500 metri od nov...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јан 15:20Plac vo Bardovci na odlicna lokacija

Se prodava plac vo Bardovci 520 m2 na odlicna lokacija. Placot ima m...


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јан 09:56Atraktivno mesto na Vodno zamena za stan

Atraktivno mesto na Vodno nad sredno ugostitelsko (nad mesto taka vik...


25 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 јан 17:00PRODAVAM NIVA VO BARDOVCI

PRODAVAM NIVA VO BARDOVCI DO POGON ZA MEBEL TEL. 075 558 822


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

31 дек 12:53КУЌА ВО ЗЛОКУЌАНИ СО ПЛАЦ 1600м2

Се продава куќа во Злокуќани Општина Карпош во близина на Канал5 поза...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

31 дек 11:50Prodavam plac vo Vizbegovo 2473m2

Prodavam plac vo Vizbegovo 2473m2 kaj Feydom, so moznost za priklucho...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

29 дек 08:27Se kupuva

Sekupuva zemjiste do 1500m2 pomegu Ajvatovci i Bunardzik.


10 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

28 дек 22:29Se prodava plac od 509m2 na odlicna lokacija vo Bardovci

Шифра ММ110 Контакт Миле 075335584 Се продава плац во Бардовци во...


81.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

28 дек 14:31Gradezen plac Kuckovo

Idealen plac. Na sam pat so pogled na Skopje so markica za gradba. Iz...


22 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

23 дек 12:50Prodavam plac Mirkovci

Placot e pravoagolen. Mirna lokacija, na glaven pat prema policijata ...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 дек 14:16NIVI VO GORNO NEREZI VELE GLAVA RAMNISTA 22940 M2

NIVITE SE VELE GLAVA RAMNISTE GORNO NEREZI IMA OD 1037 3214 5671 387...


28 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 дек 09:30SE PRODAVA PLAC VO BARDOVCI

DO SAMIOT PLAC IMA STRUJA ODVOD DOVOD PAT ASVALTIRAN I E VO GRADEZEN ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

19 дек 13:21СЕ ПРОДАВА НИВА ВО ВИЗБЕГОВО -8000 М2

Нивата се наоѓа пред (до) воените магацини и излегува на асвалтиран п...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

15 дек 16:30Prodavam niva plac aerodrom stenkovec

PRODAVAM NIVA VO STENKOVEC SPORTSKI AERODROM 7052 m do hangarot s...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

15 дек 16:06Se prodava plac vo Железница Skopje na patot nakaj Pristina

Se prodava zemjiste niva 2947 m2 vo Железница Skopje во Оризари, pok...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

14 дек 17:07Продавам плац во Мирковци

Продавам Плац во С. МИРКОВЦИ од 2400 m2, со Пат, Вода и Струја. Во гр...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

14 дек 13:00Prodavam zemjiste vo Zajcev Rid

Prodavam Gradezno Zemjiste vo Zajcev Rid kaj meteoroloska stanica , ...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

10 дек 17:36ПРОДАВАМ ЗЕМЈА -Долно Водно-Скопје

Земја -Д.Водно -КП 732--190м2--1000е за м2(може и замена за толкав пл...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

08 дек 00:58Plac vo Gorno Nerezi

Prodavam plac vo Gorno Nerezi so odlicen pogled na celo Skopje na 100...


40 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

06 дек 10:58Prodavam plac vo Zdanec

Kontakt telefon: Sasko 070 243125 Prodavam atraktiven plac vo Zdan...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 дек 20:38Kupuvam Solarna/Fotonaponska centrala

Kupuvam funkcionalna fotonaponska/fotovoltaicna FEC centrala so dogov...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 дек 15:10SE PRODAVA PLAC ZLOKUKANI 3200 M2 50 EU

SE PRODAVA PLAC VO ZLOKUKANI KAJ STARACKIOT DOM. 3200 M2, NE E NA GL...


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 дек 12:01Se prodava plac vo s. Bardovci

Se prodava plac vo s. Bardovci vo delot posle takanarecenata elitna n...


70 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

04 дек 19:53Страна 2 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам