366 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam gradezno zemjiste vo Dolno vodno Kozle

Се продава градежно земјиште од 1445m2 со средена документација во До...


225.525 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

15 авг 19:24Prodavam gradezno zemjiste ,dolno vodno

Се продава градежно земјиште од 800m2 со средена документација во Дол...


200.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

15 авг 19:24ПРОДАВАМ ЗЕМЈА -Долно Водно-Скопје

Земја -Д.Водно -КП 732--190м2--1000е за м2(може и замена за толкав пл...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

14 авг 12:11ПЛАЦ ЗА ГРАДБА ТАФТАЛИЏЕ 1

SIFRA: 484 Odlicen plac so baraka na top lokacija blizu Vero taftalid...


380.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 11:55Plac vo Gorno Nerezi

Prodavam plac vo Gorno Nerezi so odlicen pogled na celo Skopje na 100...


40 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 21:41Plac od 345m2.vo Zlokukjani kaj kanal 5 tv.

se prodava plac od 345m2 vo zlokukjani, placot e vo gradezen reon,vo ...


28.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 12:31Se prodava ekskluziven plac nad Zdanec

Se prodava ekskluziven plac nad Zdanec, 716 mkv so pogled nad Skopje....


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

10 авг 13:17se prodava niva veles kaj babuna odma kaj vikendicite

se prodava plac za vikendica odlicna lokacija za odmor daleku od guz...


6 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

10 авг 12:15Se prodava plac / niva vo atar Vizbegovo - 4860m2

Se prodava plac / niva vo atar Vizbegovo - 4860m2. Placot se naogja v...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 19:58Бардовци

Се продаваат 8 плаца во Бардовци со вкупна површина од околу 4000м2( ...


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 09:59SE PRODAVA PLAC VO ZLOKUKANI

Prodavam plac vo Zlokukani so povrsina od 6617m2. Poveke informacii ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 авг 14:29Prodavam plac vo Sredno Nerezi

Prodavam plac vo Sredno Nerezi vo blizina na Limenata Dzamija. Placot...


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 авг 11:20NIVI VO GORNO NEREZI VELE GLAVA RAMNISTA 22940 M2

NIVITE SE VELE GLAVA RAMNISTE GORNO NEREZI IMA OD 1037 3214 5671 387...


28 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 авг 09:30GRADEZNA PARCELA VO KARAORMAN -GEVGELIJA 6700m2

KOMPLET IZVOD DUP NA UVID , SAMO ZA SERIOZNI KUPUVACHI GRADEZNICI TEL...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

28 јул 20:34PRODAVAM 6500m2 plac 200m od granichen premin A i B namena

SAMO ZA OZBILNI KUPUVACHI GRADEZNICI TEL 078447744


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

28 јул 20:33Plac od 898m2 vo Bardovci

Се продава прекрасен плац од 898м2,идеален квадрат, во населба Бардов...


90.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

25 јул 12:25Нива во Марино(Шамак)

Продавам нива во Марино (помеѓу Марино и Белимбегово област Шамак),со...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 јул 19:24BARAME PLAC ZA GRADBA A1 - BARDOVCI-KOZLE-TAFTALIJDE-VODNO

БАРАМЕ ПЛАЦ ЗА ГРАДБА НА СЕМЕЈНА КУЌА, НАМЕНА А1. СО ПОВРШИНА ОД 500М...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 јул 14:57Купувам плац или дел од парцела за градба

Барам да купам плац или дел од парцела предвидена за градба во Центар...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

21 јул 19:19Investitor-preduzimav bara zemjiste za gradba

Инвеститор-Предузимач бара земјиште,плац или барака за изградба на ст...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

19 јул 23:36Zajcev rid

Placot e vo gradezen reon so markica 200e m2 Do metoroloskata stani...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

17 јул 12:00Parcela od 750m2 vo Skopje - Bardovci

Se prodava parcela od 750m2 vo Bardovci. Parcelata e gradežna i is...


90.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

14 јул 11:41se prodava plac niva, vo nerezi

se naogja na pola pat do vodno,makedonsko selo. ima neprecen pogled ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

07 јул 19:41Плац во Волково 7000 м2

Се продава градежно земјиште 7000 м2 во Волково (на последна 22-ка) в...


45 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 јул 19:52Prodavam plac na zajcev rid

Podavam plac na zajcev rid 1357 m2 KP 147/43 KO Zlokukjani Cena po...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 јун 08:51Kupuvam plac

Kupuvam plac na lokacija Bardovci, Taftalidze, Vlae, Hrom, Kozle, Ce...


70 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

29 јун 15:51Продавам плац во Средно Нерези

Продавам плац во Средно Нерези 521м2, на ул. Козле 9, локација пред ц...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

28 јун 19:33Plac vo Zlokukani 540m2

Плац во Злокуќани 540 м2 со имотен лист, градежно земјиште. 65eur m2....


65 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 јун 13:28Феноменален плац за градба на најубавото место во с.Бардовци

Феноменална понуда,само во агенција ЧАНАК се продава плац за изградб...


99.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

20 јун 10:31Zlokukjani plac od 1680m2

Zlokukjani kaj kompleks sv.Jovan plac od 1680m2 cena 100evra/m2 tel....


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

16 јун 18:57Atraktiven plac vo nerezi so odlicen pogled na skopje

Se prodava plac vednas nasproti vila veranda vo nerezi,mestoto e 4600...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

15 јун 14:28KUPUVAM PLAC VO OKOLINA NA SKOPJE DO 500m2

PONUDETE. KUPUVAM PLAC DO 500 KVADRATA VO OKOLINATA NA SKOPJE, SO U...


12 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

12 јун 14:44Нива во с.Мургаш

Се продава нива во с.Мургаш, о.Куманово, со површина од 7992 м2, К.П....


8.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

11 јун 13:00Parcela 442m2 so A1 Markica vo Karpos Kozle

Se Prodava Parcela 442m2 vo Opstina Karpos, Kozle. Uslovi za Gradb...


155.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

08 јун 13:47PRODAVAM GRADEZHNO ZEMJISHTE VO GORNO NEREZI, SKOPJE

Parcelata se naogja vo selo gorno Nerezi, so prekrasen otvoren pogled...


63.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 јун 16:38Prodavam zemjiste vo Zajcev Rid

Prodavam Gradezno Zemjiste vo Zajcev Rid kaj meteoroloska stanica , ...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

31 мај 12:53Se prodava plac vo Bardovci

Sifra: S0461 Se prodava plac-gradezno zemjiste vo Bardovci, blizu uc...


63 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

25 мај 13:28Атрактивно градежно земјиште во Бардовци

Се продава атрактивно градежно земјиште во населба Бардовци со прекра...


35.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

25 мај 08:16Plac vo naselba Bardovci

Se prodava plac vo naselba Bardovci. 12000m2 Telefon za kontakt: ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 мај 21:19Продаваме - Нива 783м2 во Нерези над Жданец

Продаваме нива 783м2 во Нерези над Жданец со поглед кон Влае. Под со...


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 мај 13:00Страна 3 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам