365 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Atraktiven plac 2200m2 na 50m od Sistina Karposh

Се продава плац на ул.Скупи на 50м од Систина со маркица за деловен о...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

17 мај 14:56VODNO PLAC

Plac vodno trnov dol nad germanska ambasada.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

17 мај 08:54Plac vo volkovo

Placot e 1200m2 na 10m od avtobuska stanica. Vlez od glavna ulica. O...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

12 мај 08:16ПРОДАВАМ ПЛАЦ ВО БАРДОВЦИ

Плацот е 1000 м2, се наоѓа во градежен реон, на Улица 4 (патотот што ...


90 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

04 мај 15:50PRODAVAM PLAC VO VIZBEGOVO SO IDEEN PROEKT

PRODAVAM gradezno zemjiste vo INDUSTRISKA ZONA VIZBEGOVO za izgradba ...


130 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 мај 09:31ATRAKTIVEN PLAC VO BARDOVCI

Сити Партнер Агенција продава плац од 1693 м2 во Бардовци во делот ви...


110 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 апр 10:05stopanski dvor

niva koja se naoga na samata obikolnica pogodna za benziska dokolki...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 апр 17:16SE PRODAVA PLAC OD 17318 m2 NA ATRAKTIVNO MESTO VO BARDOVCI

Сити Партнер Агенција продава плац од 17318 м2 во Бардовци во делот в...


80 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 апр 20:47Se prodava gradezen plac 8263m2 vo Butel

Se prodava gradezen plac za lesna industrija vo Butel, na skopska obi...


70 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

21 апр 10:37Се продава плац во Бардовци

Се продаваат два плаца во Бардовци од по 1000 м2, до пат. Цена по дог...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

18 апр 16:02Се продава плац од 4000 м2 во Злокуќани

Се продава плац од 4000 м2 во Злокуќани, Скопје со чист имотен лист. ...


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

14 апр 17:57Zemjodelsko/Gradezno zemjiste vo Dolno Lisice

Продавам плац (земјоделско/градежно земјиште), во Долно Лисиче, кај п...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

14 апр 11:17Se prodava plac za gradba lesna industrija Butel

Se prodava plac za gradba lesna industrija vo Butel, pomegu Skopska ...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

12 апр 16:48SE PRODAVA PLAC ZA INDUSTRISKA NAMENA NA KACANICKI PAT

Se prodava plac od 4000m2 za mala industrija. Do asvaltiran pat so vo...


30 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

12 апр 12:23plac

prodavam plac vo Nerezi patot za pantelejmnon na sam pat (moznost za ...


45 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

12 апр 11:44Plac vo Zlokukani na ul.Skupi

Se prodava plac pod Benzinska pumpa Top Trejd vo Zlokukani na ul.Skup...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

08 апр 10:17Plac vo sopishte / плац во сопиште

Продавам плац во сопиште, 300 метри квадратни, цената не е фиксна. Пл...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

06 апр 14:24Plac vo sopiste / плац во сопиште

Продавам плац во сопиште, 300 метри квадратни, цената не е фиксна. Пл...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

06 апр 14:24PLAC NEREZI 1600M2 SO POGLED NA SKOPJE

Se prodava plac vo NEREZI od 1600m2. Placot e na odlicna lokacija do ...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 апр 09:12Kuceviste

Se prodava zemjiste vo KO Kuceviste so povrsina od 3400 m2 na 500 met...


25 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

04 апр 14:56Prodavam plac vo Bardovci

Se prodava plac vo Bardovci vo gradezhen reon. Placot e so povrshina ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 апр 23:02Се продава нива во Средно Нерези

Се продава нива со КП 1151 дел 2, од 9.241 m2 во Средно Нерези. На ок...


100.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

23 мар 18:16ПЛАЦ ЗАЈЧЕВ РИД

Се продава плац во износ од 5330 м2 во Зајчев Рид во градежен реон со...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

14 мар 16:44Plac nad zdanec

Se Prodava plac nad zdanec so vkupna povrsina od 830 m2


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

12 мар 12:51plac dolno vodno

Se Prodava plac vo dolno vodno so vkupna povrsina od 1251 m2


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

12 мар 12:51Kupuvam Plac vo Skopje

Kupuvam gradezen plac vo Skopje do 10.000€, dajte Ponudi na +491766...


10.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

08 мар 10:51Se prodava plac vo Bardovci

Plac od 660m2 vo Bardovci na odlicna lokacija


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 фев 06:41Gradezno zemjiste

Se prodava niva plac za kuka ili vikendica vo selo Orman. Ima pat str...


20 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

17 фев 22:43Gradezno zemjiste plac

Se prodava niva vo Volkovo kaj zeleznickata stanica ima pat, struja, ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

17 фев 22:43SE PRODAVA PLAC 2 DELA

Se prodava plac vo bardovci karshi feydom 11420 m2 + 4531 m2 ce...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

13 фев 15:02ПЛАЦ ВО БАРДОВЦИ

Продавам плац во Н.Бардовци на атрактивна локација. За подетални инфо...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

13 фев 13:29Издавам плац од 1100 м2 во Злокуќани

Издавам плац од 1.100 м2 во Злокуќани на главната улица Скупи после P...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

09 фев 19:53Продавам плац на Водно

Продавам плац 2400 метри квадратни,на Водно - Трнодол. На брдото над ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

07 фев 16:06Se prodava plac vo dolno sonje 20,000m2

Se prodava plac vo dolno sonje 20,000m2


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

16 јан 16:24СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО КОЗЛЕ

ВО КОЗЛЕ ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА СРЕДНОТО УГОСТИТЕЛСКО УЧИЛИШТЕ СЕ П...


125.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

11 јан 12:36Atraktiven plac na Vardar

Се продава атрактивен плац во Карпош (КП 992/3 Злокуќани) на кејот на...


250.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

06 јан 13:00PARCELA 235m2 VO PRZINO SO MARKICA A1

Se prodava parcela vo naselba Przino, na ul. Milan Mijalkovikj, so 74...


85.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јан 11:12EKSKLUZIVEN PLAC SO POGLED NA SKOPJE

Se prodava gradezen plac na ekskluzivna lokacija no padinite na Vodno...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 дек 11:38Se prodava plac 1450m2 vo Nerezi

***Agencija Doma Dom prodava plac 1450m2 na 3 parceli *** CENA 35e...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

15 дек 12:47СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО КОЗЛЕ

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО КОЗЛЕ ВО БЛИЗИНА НА РЕПЛЕК СО ПОВРШИНА ОД 796М2 Ш...


95.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

15 дек 11:58Страна 4 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам