314 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM PLAC S. BARDOVCI

SE PRIDAVA DVA PLACA SO KVADRATURA OD PO 529 m2 637m2 S.BARDOVCI...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 јан 22:30Промовирано

BOGOMILA- NEZILOVO

PLAC NA SAM PAT 300M2 KOJ VODI DO RESTORANT RIBNIK NEZILOVO PLACOT ...


4.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 апр 11:54Se prodava lozje ,odlicna lokacija

se prodava lozje naselba bardovci 1800 m2 ,dokolku nekoj e zainteresi...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мар 08:58plac vo zlokukani 406m2

placot se naoga vo zlokukani sproti agromehanika po gup domuvajne dup...


80 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

15 мар 10:49NEREZI-PLAC SO MARKICA ZA STARECKI DOM ILI HOTEL

OSNOVA NA MARKICATA 600M2 PR+2+PK I SUTEREN KOJ GO DOBIVATE GRATIS Z...


450.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

12 мар 12:22Карпош - градежен плац

градежен плац А2 маркица од 550м2 во Карпош позади кулите од лева стр...


199.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 мар 21:34ZLOKUKANI GRADEZEN PLAC 1925M2

409..PARTENON NEDVIZNOSTI PRODAVA GRADEZEN NEIZGRADEN PLAC VO ZLOKUKA...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

18 фев 16:27ЛЕВЕЛ 7 - ПРОДАЖБА НА ПЛАЦ ВО БАРДОВЦИ - 960м²

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности ви нуди за продажба плац-градежно з...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

17 фев 16:19Плац во Тафталиџе1

Се продава најубавиот, најголемиот и најскапиот плац со стара куќа во...


929.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

18 јан 10:43ПЛАЦ ВО БАРДОВЦИ НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

Продавам плац во Бардовци, со вкупна површина од 21,300м2, плацот е...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

14 јан 12:14PRODAVAM-MENUVAM EVTINO DVA PLACA VO BARDOVCI

Prodavam-Menuvam dva placa vo Bardovci (gradezen reon) 388m2 i 595m...


40 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

10 јан 18:37Plac vo Grcija

Na preubava lokacija na samo 40 minuti od Solun i na 20 minuti od pla...


74.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 дек 16:29Се продава плац во Сопиште со површина од 345 м2

Се продава плац во Сопиште со површина од 345 м2 во близина на општин...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 дек 13:03Se izdava plac na ul.Skupi

Plac na ul.Skupi, sproti benzinskata Top Trejd. Placot e so odlicna l...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 дек 10:19Плац во Бардовци

Се продава плац во Бардовци, површина од 2200 м2 кој се наоѓа на 250 ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

18 дек 15:26SE PRODAVA PLAC VO BARDOVCI- 600 M2

SE PRODAVA PLAC VO BARDOVCI 600 M2 IDEALEN ZA INDIVIDUALNA KUKA. CENA...


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

18 дек 11:00Se prodava plac so kukja vo Vlae

Se prodava plac 140m2 so kukja 62m2 vo Vlae, ima podzemna garaza od 1...


75.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

17 дек 21:15Plac vo Zlokukjani

Se prodava plac vo Zlokukjani...2922m2,parcela 298 imoten list 2245


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

11 ное 08:31plac go sremska mitrovica

na ul.savska23 go prodadam evtinosodokumenti ili zamena


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 ное 07:22Се продава плац во злокуќани

Се продава пчац во злокуќани со маркица за градење


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

06 окт 17:22se prodava plac vo nerezi 5700m2 so prekrasen pogled

prodavam plac so prekrasen pogled vo nerezi...vkupna povrsina 5700m2 ...


55 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 сеп 15:29нива

Се продава нива К.О Бардовци (Катастарска општина),Имотен лист 48169,...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 сеп 11:49Плац во Визбегово

Локација: Визбегово – т.н. индустриска зона, Качанички пат Плацот е ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

29 авг 11:41Продавам плац во Бардовци на атрактивна локација

Продавам плац во Бардовци на атрактивна локација. Плацот е 3000м2. ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

16 авг 11:04ПРОДАВАМ ПЛАЦ ИЛИ ДЕЛ ОД ПЛАЦОТ ВО НАС. ЖДАНЕЦ ( ZDANEC)

ПРОДАВАМ ПЛАЦ ВО НАС.ЖДАНЕЦ -КАРПОШ- СКОПЈЕ ОД 500м2 ВО ГРАДЕЖЕН РЕОН...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 авг 17:00SE PRODAVA NIVA DO R.LEPENEC

se prodava niva do reka Lepenec pomedju s.Bardovci i s.Novo Selo. pla...


10 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 јул 10:33Земјиште во Зајчев рид

Продавам 5100м2 земјиште во Зајчев рид можност и за градење Цена по ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

17 јул 15:07Продавам плац во Бардовци на ексклузивна локација

Продавам плац од 5923 м2 во Бардовци(комплет или на парцели) со марк...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

07 јул 14:22HITNO Kupuvam baraka plac ili kuka vo przino ili crnice

Цена: 1 € Цената не е фиксна Продавачот прифаќа предлози за цена ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 јул 13:58SE PRODAVA PLAC VO BARDOVCI

Plac vo bardovci , do pat 700m od kachanichki pat. tel: 072/315-035


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јул 13:27Prodavam Mesto na Vodno 1728m2 + 1628m2

Prodavam Mesto na Vodno Dve parceli 1728m2 + 1628m2 odvoeni preku ed...


25 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 јул 10:26ЕКСТРА ПЛАЦ - ГОРНО НЕРЕЗИ

- ODLICNA LOKACIJA SO DIREKTEN VLEZ NA PATOT ZA GORNO NEREZI - DOZ...


110 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

23 јун 13:02СЕ КУПУВА ПЛАЦ ЗА ГРАДЕЊЕ ВО ЦЕНТАР, КАРПОШ, ЃОРЧЕ, ХРОМ

Купуваме плац за градба во Центар, Карпош, Хром, Ѓорче со бруто разви...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

04 јун 19:40Se prodava niva vo sredno Nerezi

Se prodava niva 9300 m2 vo Sredno nerezi, na okolku 2km od posledna 5...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 мај 18:31PLAC OD 2162m2 na atraktivna lokacija

Se prodava plac na atraktivna lokacija, ul.Skupi, kaj bolnica Sistina...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 мај 16:50Страна 8 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам