306 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac s. Bardovci

Prodavam Gradezen Plac 529 m2 i 637m2 Placevite Imaat Markica A1 P...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 ное 18:34Промовирано

Plac vo Dolno nerezi

Plac vo NEREZI nad kafana Veranda


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

17 ное 13:05PLAC vo GORNO SONJE

Se prodava plac 1200 m2 vo Gorno Sonje so cist imoten list vo gra...


30 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

16 ное 22:01Plac vo Bardovci na odlicna lokacija

Se prodava plac vo Bardovci 520 m2 na odlicna lokacija. Placot ima m...


140 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

16 ное 08:12Plac vo Nerezi / Gorno Nerezi

Prodavam plac vo G.Nerezi 1664m2 prv plac do asfaltiran pat, so cist...


30 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

15 ное 22:51Se Prodava Gradezen Plac vo Momin Potok

Se prodava gradezen plac vo momin potok pozadi Roloplas, KO Zlokukani...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

15 ное 13:28Plac vo Gorno Nerezi so 2 markici

Plac 627m2 vo Gorno Nerezi so markica 10x11,P+1+P, sproti polska rez...


63.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

14 ное 12:00se prodava niva veles kaj babuna odma kaj vikendicite

se prodava plac za vikendica odlicna lokacija za odmor daleku od guz...


6 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

09 ное 10:28СЕ ПРОДАВА ПЛАВ ВО НЕРЕЗИ

Се продава плац во Нерези 2104мм2 градежен реон. Цена по договор Ши...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

09 ное 10:02Се продава нива во Катланово

Се продава нива - плац од 2000м2 во Катланово КО Бадар, со приклучок ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

08 ное 22:03SE PRODAVA 3690m2 ZEMJISHTE VO VIZBEGOVO

Se orodava 3690m2 zemjishte vo Vizbegovo Vednash posle Bal- komerc n...


40 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

06 ное 19:07Prodavam plac/niva vo Nerezi

Se prodava plac vo Nerezi na glavna ulica kon gorno Nerezi - Pantele...


80 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

06 ное 17:37Prodavam Plac vo Pintija 1800m2

Prodavam plac vo pintinja za povekje informacii javete se na ovoj bro...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 ное 11:57Plac vo Gorno Nerezi

Prodavam plac vo Gorno Nerezi so odlicen pogled na celo Skopje na 100...


40 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 ное 11:26Gradezna Parcela - Karpos

Се продава градежна парцела во населба средно Нерези, 50метри пред цр...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 ное 06:18PRODAVAM PLAC S. BARDOVCI

Prodavam Gradezen Plac 529 / 637 m2 s.Bardovci Placevite imaat ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 ное 20:22Се продава земјиште во Жданец -за градење П+1+ПК од 724 м2

Се продава градежна парцела во Жданец над бараките, гп бр. 5.27 со ка...


180 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

31 окт 20:40Prodavam plac vo Sredno Nerezi

Prodavam plac vo Sredno Nerezi vo blizina na Limenata Dzamija. Placot...


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

31 окт 11:44Kupuvam plac vo selo Preod - Sveti Nikole

Kupuvam plac vo s.Preod, Sveti Nikole. Plac so pristapen pat, pristap...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 окт 19:11Gradezen plac vo Keramidnica

Se prodava gradezen plac vo idealen del od 1250m2 vo Keramidnica kaj ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 окт 19:35Плац во Нерези

Се продава плац во Нерези Плацот е до улица Контакт : Љупчо 070...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 окт 19:30Plac vo Dolno nerezi

Se prodava plac vo Dolno Nerezi od 2296m2.Na 100m od kafa Veranda.


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 окт 11:58ПЛАЦ ЗА ГРАДБА А1 МАРКИЦА ТАФТАЛИЏЕ 1

SIFRA: 484 Odlicen plac so baraka na top lokacija blizu Vero taftalid...


380.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 окт 10:30SE PRODAVA PLAC ZLOKUKANI 3200 M2 50 EU

SE PRODAVA PLAC VO ZLOKUKANI KAJ STARACKIOT DOM. 3200 M2, NE E NA GL...


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 окт 11:45ПРОДАВАМ ЗЕМЈА -Долно Водно-Скопје

Земја -Д.Водно -КП 732--190м2--1000е за м2(може и замена за толкав пл...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

25 окт 13:20Plac vo Ilinden se iznajmuva

Se iznajmuva plac od 4600 m2 vo opstina Ilinden za razni nameni, moze...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

25 окт 11:39Prodavam niva/plac na Sredno Nerezi

Prodavam plac so ovoshni nasadi, na mesto nareceno Golema Niva,. Pan...


180.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 окт 16:30PRODAVAM PLAC VO VIZBEGOVO SO IDEEN PROEKT

PRODAVAM gradezno zemjiste vo INDUSTRISKA ZONA VIZBEGOVO za izgradba ...


130 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

21 окт 10:50Prodavam plac vo Vizbegovo 2473m2

Prodavam plac vo Vizbegovo 2473m2 kaj Feydom, so moznost za priklucho...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

21 окт 10:25Plac vo Bardovci

Se prodava plac na odlicna lokacija vo Bardovci blizu industriska zon...


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

19 окт 21:53Prodavam plac vo Bardovci Продавам плац во Бардовци

Се продава плац во Бардовци 400м2. - Има асвалтиран пат - Струја ...


52.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

19 окт 20:34СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО БАРДОВЦИ

Се продава атрактивен плац во Бардовци од 2282м2. Цена: 140еур/м2 Ш...


140 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

19 окт 14:02PLAC VO GORNO NEREZI

Se prodava plac vo Gorno Nerezi 078360630 70€ m²


70 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

18 окт 14:38PLAC VO GORNO NEREZI

Se prodava plac vo Gorno Nerezi 078360630 70evra m²


70 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

18 окт 14:38Prodavam plac (niva) vo selo Mirkovci 987 m2

Nivata e na odlicna lokacija vo mirna sredina. Se naoga na glavniot p...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

13 окт 12:00ТАФТАЛИЏЕ1 ПЛАЦ ЗА ГРАДБА

SIFRA: 484 Odlicen plac so baraka na top lokacija blizu Vero taftalid...


380.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

13 окт 11:55SE PRODAVA ATRAKTIVEN PLAC VO BARDOVCI KAJ CRKVATA

* ШИФРА 5669 Импулс агенција за недвижности продава атрактивен плац ...


140 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

13 окт 08:40Se prodava plac vo Железница Skopje na patot nakaj Pristina

Se prodava zemjiste niva 2947 m2 vo Железница Skopje во Оризари, pok...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

11 окт 12:30ПЛАЦ ЗА ГРАДБА А1 МАРКИЦА ТАФТАЛИЏЕ 1

SIFRA: 484 Odlicen plac so baraka na top lokacija blizu Vero taftalid...


380.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 окт 15:54*******SE PRODAVA PLAC VO BARDOVCI

******* Se prodava plac na dobra lokacija vo Bardovci posle skol...


105 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 сеп 12:15Shitet toka ne Ulqin, Mali i Zi

Shitet toka ne Ulqin, Mali i Zi . Toka gjindet ne fillim te Pllazhit ...


160 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 сеп 16:51Страна 2 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам