305 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac s. Bardovci

Prodavam Gradezen Plac 529 m2 i 637m2 Placevite Imaat Markica A1 P...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 ное 18:34Промовирано

Prodavam plac vo Brazda

Prodavam golem plac na 10 kilometri od cenar vo blizina na selo Bra...


30 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

21 сеп 08:49Se prodava plac vo s. Bardovci

Se prodava plac vo s. Bardovci vo delot posle takanarecenata elitna n...


30 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

18 сеп 10:45Prodavam plac vo Zdanec

Kontakt telefon: Sasko 070 243125 Prodavam atraktiven plac vo Zdan...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

07 сеп 20:27Atraktivno mesto na Vodno zamena za stan

Atraktivno mesto na Vodno nad sredno ugostitelsko (nad mesto taka vik...


25 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

07 сеп 19:18ПРОДАВАМ ПЛАЦ ВО ЕЛИТЕН ДЕЛ НА ЗЛОКУЌАНИ

Продавам плац во градежен елитен дел на Злокуќани . Контакт 0779460...


1.111 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 сеп 13:30Prodavam niva plac aerodrom stenkovec

PRODAVAM NIVA VO STENKOVEC SPORTSKI AERODROM 7052 m do hangarot s...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 сеп 10:32Zemjiste

Placot se sostoi od 3 parceli + pat (poseduva imoten list) i se naogj...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 сеп 15:52Ovoshtarnik

Ovoshtarnikot e na glaven pat - pred nadvoznikot kaj s. Bardovci od l...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 сеп 15:52PLACEVI BARDOVCI 150m2, 620m2 i 770m2

Se prodavaat placevi vo Bardovci. Kvadratura: -770m2 - 620m2 i 150...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 сеп 10:03Zdanec vo gorniot del

plac so dve markici za dve kuki se naoga na gorniot del vo zdanec ...


306.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 сеп 14:42СЕ ПРОДАВА НИВА ВО ВИЗБЕГОВО -8000 М2

Нивата се наоѓа пред (до) воените магацини и излегува на асвалтиран п...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 авг 19:13kupuvam zemjishte vo nerezi

baram da kupam zemja vo gorno nerezi dobra lokacija zemjodelsko a mo...


10 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

29 авг 13:30Prodavam plac vo Bardovci Продавам плац во Бардовци

Prodavam plac so kvadratura od 600m2 vo Bardovci,Karpos,na mirna loka...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 авг 12:32СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО НЕРЕЗИ

Се продава плац во Нерези од 2746м2. Цена: 204000 еур Шифра: 555/...


204.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 авг 12:10Плац во Марино

Продавам плац во Марино со површина од 11714 м2.Плацот се состои од ч...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

25 авг 15:34Plac vo Bardovci/Плац во Бардовци

Se prodava plac vo Bardovci Karpos so kvadratura od 660m2 na odlicna ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 авг 09:08Се продава плац над Жданец

Се продава плац во градежен реон со маркица со површина 1557 м2. Те...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

18 авг 23:48ПЛАЦ ЗА ГРАДБА ТАФТАЛИЏЕ 1

SIFRA: 484 Odlicen plac so baraka na top lokacija blizu Vero taftalid...


380.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 11:55Plac od 345m2.vo Zlokukjani kaj kanal 5 tv.

se prodava plac od 345m2 vo zlokukjani, placot e vo gradezen reon,vo ...


28.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 12:31Se prodava ekskluziven plac nad Zdanec

Se prodava ekskluziven plac nad Zdanec, 716 mkv so pogled nad Skopje....


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

10 авг 13:17Se prodava plac / niva vo atar Vizbegovo - 4860m2

Se prodava plac / niva vo atar Vizbegovo - 4860m2. Placot se naogja v...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 19:58Бардовци

Се продаваат 8 плаца во Бардовци со вкупна површина од околу 4000м2( ...


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 09:59SE PRODAVA PLAC VO ZLOKUKANI

Prodavam plac vo Zlokukani so povrsina od 6617m2. Poveke informacii ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 авг 14:29NIVI VO GORNO NEREZI VELE GLAVA RAMNISTA 22940 M2

NIVITE SE VELE GLAVA RAMNISTE GORNO NEREZI IMA OD 1037 3214 5671 387...


28 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 авг 09:30Plac od 898m2 vo Bardovci

Се продава прекрасен плац од 898м2,идеален квадрат, во населба Бардов...


90.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

25 јул 12:25Нива во Марино(Шамак)

Продавам нива во Марино (помеѓу Марино и Белимбегово област Шамак),со...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 јул 19:24BARAME PLAC ZA GRADBA A1 - BARDOVCI-KOZLE-TAFTALIJDE-VODNO

БАРАМЕ ПЛАЦ ЗА ГРАДБА НА СЕМЕЈНА КУЌА, НАМЕНА А1. СО ПОВРШИНА ОД 500М...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 јул 14:57Купувам плац или дел од парцела за градба

Барам да купам плац или дел од парцела предвидена за градба во Центар...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

21 јул 19:19Parcela od 750m2 vo Skopje - Bardovci

Se prodava parcela od 750m2 vo Bardovci. Parcelata e gradežna i is...


90.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

14 јул 11:41se prodava plac niva, vo nerezi

se naogja na pola pat do vodno,makedonsko selo. ima neprecen pogled ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

07 јул 19:41Плац во Волково 7000 м2

Се продава градежно земјиште 7000 м2 во Волково (на последна 22-ка) в...


45 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 јул 19:52Prodavam plac na zajcev rid

Podavam plac na zajcev rid 1357 m2 KP 147/43 KO Zlokukjani Cena po...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 јун 08:51Продавам плац во Средно Нерези

Продавам плац во Средно Нерези 521м2, на ул. Козле 9, локација пред ц...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

28 јун 19:33Plac vo Zlokukani 540m2

Плац во Злокуќани 540 м2 со имотен лист, градежно земјиште. 65eur m2....


65 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 јун 13:28Феноменален плац за градба на најубавото место во с.Бардовци

Феноменална понуда,само во агенција ЧАНАК се продава плац за изградб...


99.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

20 јун 10:31Zlokukjani plac od 1680m2

Zlokukjani kaj kompleks sv.Jovan plac od 1680m2 cena 100evra/m2 tel....


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

16 јун 18:57Atraktiven plac vo nerezi so odlicen pogled na skopje

Se prodava plac vednas nasproti vila veranda vo nerezi,mestoto e 4600...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

15 јун 14:28Нива во с.Мургаш

Се продава нива во с.Мургаш, о.Куманово, со површина од 7992 м2, К.П....


8.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

11 јун 13:00Parcela 442m2 so A1 Markica vo Karpos Kozle

Se Prodava Parcela 442m2 vo Opstina Karpos, Kozle. Uslovi za Gradb...


155.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

08 јун 13:47PRODAVAM GRADEZHNO ZEMJISHTE VO GORNO NEREZI, SKOPJE

Parcelata se naogja vo selo gorno Nerezi, so prekrasen otvoren pogled...


63.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 јун 16:38Страна 3 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам