308 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Zlokukjani plac od 1680m2

Zlokukjani kaj kompleks sv.Jovan plac od 1680m2 cena 100evra/m2 tel....


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

16 јун 18:57Atraktiven plac vo nerezi so odlicen pogled na skopje

Se prodava plac vednas nasproti vila veranda vo nerezi,mestoto e 4600...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

15 јун 14:28Нива во с.Мургаш

Се продава нива во с.Мургаш, о.Куманово, со површина од 7992 м2, К.П....


8.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

11 јун 13:00Parcela 442m2 so A1 Markica vo Karpos Kozle

Se Prodava Parcela 442m2 vo Opstina Karpos, Kozle. Uslovi za Gradb...


155.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

08 јун 13:47PRODAVAM GRADEZHNO ZEMJISHTE VO GORNO NEREZI, SKOPJE

Parcelata se naogja vo selo gorno Nerezi, so prekrasen otvoren pogled...


63.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 јун 16:38Se prodava plac vo Bardovci

Sifra: S0461 Se prodava plac-gradezno zemjiste vo Bardovci, blizu uc...


63 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

25 мај 13:28Атрактивно градежно земјиште во Бардовци

Се продава атрактивно градежно земјиште во населба Бардовци со прекра...


35.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

25 мај 08:16Plac vo naselba Bardovci

Se prodava plac vo naselba Bardovci. 12000m2 Telefon za kontakt: ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 мај 21:19Продаваме - Нива 783м2 во Нерези над Жданец

Продаваме нива 783м2 во Нерези над Жданец со поглед кон Влае. Под со...


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 мај 13:00Gradezen plac na super lokacija vo gorno nerezi.

Se prodava gradezen plac vo gorno nerezi poslem vila Ina,do sama ulic...


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мај 23:17Atraktiven plac 2200m2 na 50m od Sistina Karposh

Се продава плац на ул.Скупи на 50м од Систина со маркица за деловен о...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

17 мај 14:56VODNO PLAC

Plac vodno trnov dol nad germanska ambasada.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

17 мај 08:54Plac vo volkovo

Placot e 1200m2 na 10m od avtobuska stanica. Vlez od glavna ulica. O...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

12 мај 08:16ПРОДАВАМ ПЛАЦ ВО БАРДОВЦИ

Плацот е 1000 м2, се наоѓа во градежен реон, на Улица 4 (патотот што ...


90 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

04 мај 15:50ATRAKTIVEN PLAC VO BARDOVCI

Сити Партнер Агенција продава плац од 1693 м2 во Бардовци во делот ви...


110 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 апр 10:05stopanski dvor

niva koja se naoga na samata obikolnica pogodna za benziska dokolki...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 апр 17:16SE PRODAVA PLAC OD 17318 m2 NA ATRAKTIVNO MESTO VO BARDOVCI

Сити Партнер Агенција продава плац од 17318 м2 во Бардовци во делот в...


80 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 апр 20:47Се продава плац во Бардовци

Се продаваат два плаца во Бардовци од по 1000 м2, до пат. Цена по дог...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

18 апр 16:02Се продава плац од 4000 м2 во Злокуќани

Се продава плац од 4000 м2 во Злокуќани, Скопје со чист имотен лист. ...


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

14 апр 17:57Zemjodelsko/Gradezno zemjiste vo Dolno Lisice

Продавам плац (земјоделско/градежно земјиште), во Долно Лисиче, кај п...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

14 апр 11:17Se prodava plac za gradba lesna industrija Butel

Se prodava plac za gradba lesna industrija vo Butel, pomegu Skopska ...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

12 апр 16:48SE PRODAVA PLAC ZA INDUSTRISKA NAMENA NA KACANICKI PAT

Se prodava plac od 4000m2 za mala industrija. Do asvaltiran pat so vo...


30 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

12 апр 12:23plac

prodavam plac vo Nerezi patot za pantelejmnon na sam pat (moznost za ...


45 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

12 апр 11:44Plac vo Zlokukani na ul.Skupi

Se prodava plac pod Benzinska pumpa Top Trejd vo Zlokukani na ul.Skup...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

08 апр 10:17Plac vo sopishte / плац во сопиште

Продавам плац во сопиште, 300 метри квадратни, цената не е фиксна. Пл...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

06 апр 14:24Plac vo sopiste / плац во сопиште

Продавам плац во сопиште, 300 метри квадратни, цената не е фиксна. Пл...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

06 апр 14:24PLAC NEREZI 1600M2 SO POGLED NA SKOPJE

Se prodava plac vo NEREZI od 1600m2. Placot e na odlicna lokacija do ...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 апр 09:12Kuceviste

Se prodava zemjiste vo KO Kuceviste so povrsina od 3400 m2 na 500 met...


25 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

04 апр 14:56Prodavam plac vo Bardovci

Se prodava plac vo Bardovci vo gradezhen reon. Placot e so povrshina ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 апр 23:02ПЛАЦ ЗАЈЧЕВ РИД

Се продава плац во износ од 5330 м2 во Зајчев Рид во градежен реон со...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

14 мар 16:44Plac nad zdanec

Se Prodava plac nad zdanec so vkupna povrsina od 830 m2


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

12 мар 12:51plac dolno vodno

Se Prodava plac vo dolno vodno so vkupna povrsina od 1251 m2


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

12 мар 12:51Kupuvam Plac vo Skopje

Kupuvam gradezen plac vo Skopje do 10.000€, dajte Ponudi na +491766...


10.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

08 мар 10:51Se prodava plac vo Bardovci

Plac od 660m2 vo Bardovci na odlicna lokacija


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 фев 06:41Gradezno zemjiste

Se prodava niva plac za kuka ili vikendica vo selo Orman. Ima pat str...


20 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

17 фев 22:43Gradezno zemjiste plac

Se prodava niva vo Volkovo kaj zeleznickata stanica ima pat, struja, ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

17 фев 22:43SE PRODAVA PLAC 2 DELA

Se prodava plac vo bardovci karshi feydom 11420 m2 + 4531 m2 ce...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

13 фев 15:02ПЛАЦ ВО БАРДОВЦИ

Продавам плац во Н.Бардовци на атрактивна локација. За подетални инфо...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

13 фев 13:29Издавам плац од 1100 м2 во Злокуќани

Издавам плац од 1.100 м2 во Злокуќани на главната улица Скупи после P...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

09 фев 19:53Продавам плац на Водно

Продавам плац 2400 метри квадратни,на Водно - Трнодол. На брдото над ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

07 фев 16:06Страна 4 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам