325 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam plac vo nerezi

Prodavam plac vo nerezi 1600 kvadrata za povekje informacii javete se...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 17:08НОВ ОГЛАС
Промовирано

PRODAVAM GRADEZEN PLAC S.BARDOVCI

PRODAVAM DVA PlACA. PLACEVITE SE VO GRADEZEN REON SO MARKICA ZA GRAD...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

23 фев 22:34Промовирано

Plac na Kacanicki pat/Плац на Качанички пат

Se prodava plac(gradezno zemjiste) na kacanicki pat 7926m2 na odlicno...


29 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 сеп 12:44Rastak

Kupuvam plac vo Rastak. 075205269


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

21 сеп 17:24ПЛАЦ ВО ГРАДЕЖЕН РЕОН НА НЕРЕЗИ

Се продава плац од 975 m2 во градежна зона на Нерези Телефон за ко...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

20 сеп 01:07Niva vo Bardovci

Se prodava niva vo Bardovci pozadi crkvata na 250 metri od poslednite...


75.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

17 сеп 13:00Se prodava niva 8100 m2 vo selo Kadino cena po dogovor

Se prodava niva vo Kadino 8300m2 opstina Ilinden deliva cena po dogov...


10 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

11 сеп 15:48PLAC VO DOLNA BELICA - KOZJAK

placot se naoga vo vtoriot red vednas nad asfaltniot pat.planiran e z...


3.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

19 авг 15:32plac vo Sopiste na atraktivna lokacija

urban living prodava plac vo Sopiste 2400m2 na atraktivno mesto so pr...


300.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 16:34Prodavam plac vo Bardovci-Opstina Karpos

Prodavam plac vo selo Bardovci Vo gradezen reon so cista i sredena ...


45 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

31 јул 19:26Се продава Плац во волково на последна 22ка

Се продава Плац во волково на последна 22ка близу обиколница плацот е...


26 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 јул 14:22Plac na patot za Bardovci

Se iznajmuva plac na 500 metri od glavniot pat prema bardovci.Placot ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

13 јул 09:28Prodavam plac vo Bardovci-Opstina Karpos

Se prodava plac od 15000 m2 (15 hektari) vo selo Bardovci- Opstina Ka...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

09 јул 00:30Плац со поглед кон Скопје

Во населба Жданец поставено во најпериферниот дел, се наоѓа плацот ко...


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

08 јул 09:19Се продава плац во Индустриска зона на Качанички пат

Се продава плац 2260 м2 на атрактивна локација во Индустриска зона. ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

07 јул 19:38Продавам плац за градба во Ново Село - Струмица

Продавам плац од 750 м2 за градба во Ново Село - Струмица. Телефон з...


7.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 јул 14:16Се продава плац во Злокуќани од 4000 м2

Се продава плац во Злокуќани со површина од 4000 м2 со дозвола за г...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јул 19:29Parcela vo Kisela Voda

Se prodava parcela vo Kisela Voda bulevar Srbija


280.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 јун 09:02SE PRODAVA PLAC 2 DELA

se prodava plac vo bardovci do feydom 1 parcela 11 480 m2 2 parce...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

19 јун 17:46Plac vo Bardovci

Prodavam plac vo s .Bardovci so površina od 2,300-metri kvadrati .pla...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

13 јун 09:22AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI BARA PLAC ZA GRADBA A1 i A2

Agencija za nedviznosti ima potreba od plac za gradba A1 i A2, vo Cen...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

10 јун 10:11zlokukani

se prodava plac vo zlokukani vo blizina naTomato i MPM,izleguva na no...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

09 јун 19:49Плац на одлична локација !!!

Продавам плац на одлична локација, во Радишани, во близина на последн...


20 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 јун 14:02PLAC VO GORNO NEREZI

Продавам плац во Горно Нерези со површина од 391 м2. Плацот е во град...


85 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

31 мај 20:48Prodavam nivi vo Gradsko

Prodavam poveke nivi,so razna kvadratura.Nivite se naogaat vo s.Cicev...


100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

29 мај 20:44Kupuvam zemjiste od okolu 10 000 metri kvadrati

Kupuvam zemjiste od okolu 10 000 metri kvadrati, zemjisteto da bide v...


20.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

28 мај 17:30Plac nerezi

Baram plac vo Nerezi


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 мај 21:41Plac so markica na atraktivna lokacija

Се продава плац со маркица на атрактивна локација со прекрасен поглед...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 мај 13:10НИВА 4КМ ОД ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ ДО КРИВА РЕКА

Продавам нива во село Тлминци до КРИВА РЕКА на 4 км од центарот на гр...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

07 мај 21:32Niva parcela vo gradezen reon struja voda 12000m3

Parcela 12000m3 povolno za kuki hali vikendici starski dom vednas do ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

07 мај 21:32Kriva Palanka plac selo Tlminci

Niva selo Tlminci vednas do Kr reka na 4kmod Kr Palanka 1350m3pogodna...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 апр 20:44Kupuvam mesto pogodno za vikendica vo German

Kupuvam niva vo blizina na pat ,struja i voda pogodno za vikendica


2 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

23 апр 23:56se prodava zemjiste vo Katlanovo

se prodavaat dve parceli vo Katlanovo, opstina Badar. ednoto zemjiste...


3 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 апр 13:01Plac vo Zlokukjani, Zajcev rid

Prodavam plac od 350 m2 vo KO Zlokukjani, mesto vikano Zajcev rid, op...


20.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

21 мар 13:27Se prodava plac vo Bardovci

Se prodava plac vo atarot na Bardovci pozadi benziskata pumpa na Makp...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 мар 18:18Se prodava plac vo Volkovo

Placot se naogja vo naselba Volkovo, na 100 metri do obikolnicata. So...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 фев 01:12ГРАДЕЖНА ФИРМА ОД СКОПЈЕ ИМА ПОТРЕБА ОД ПЛАЦ ВО ЦЕНТАР

Градежна фирма од Скопје има потреба од плац во околината на Карпош, ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

23 фев 09:56Се продава плац во Бардовци

Плацот е до пат, карши БАЛ-КОМЕРЦ.


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

21 фев 13:27Се продава плац од 784 м2 во Нерези, Скопје

Се продава плац од 784 м2 во градежна зона во Нерези на одлична локац...


60.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

20 фев 23:04Kriva Palanka plac selo Tlminci

Kriva Palanka plac selo Tlminci 1350m3na 4 km od Kr Palanka vo sama b...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

17 фев 13:21Се продава ИТНО

Се продава плац во Бардовци, 570 м2, парцела бр.622/9, Место Визбего...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

16 фев 20:35Парцели за градба во атарот на Средно и Горно Нерези

Продавам парцели за градба во атарот на Средно и Горно Нерези.Површин...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

16 фев 17:26Страна 6 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам