314 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM PLAC S. BARDOVCI

SE PRIDAVA DVA PLACA SO KVADRATURA OD PO 529 m2 637m2 S.BARDOVCI...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 јан 22:30Промовирано

POVOLNO! gradezno zemjishte vo Kachanichki pat

Se prodava povolno gradezno neizgradeno zemjishte, 3130 m2. Lokacija...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

09 ное 11:08Плац + куќа во Црниче

Се продава плац со куќа во населба Црниче, улица Рилски Конгрес, Скоп...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

08 ное 11:16Се продава плац во село Бардовци 3500 м2

Се продава плац во село Бардовци. Површина 3500 м2 Градски водово...


110 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

04 ное 11:37Се продава плац во Бардовци 2900 м2

Се продава плац во Бардовци, во близина на пругата. Површина 2900 ...


110 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

04 ное 11:35ЛЕВЕЛ 7 - ПЛАЦ ВО ЗЛОКУЌАНИ - МАРКИЦА - А1

Продажба на плац-градежно земјиште на атрактивна локација во Злокуќан...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 окт 09:58Atraktiven plac na Kacanicki Pat (Jadranska Magistrala)

Se prodava plac na kacanicki pat 5635 m2 !!! cena po dogovor


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

21 окт 13:35PLAC VO s.VIZBEGOVO GRADEZEN REON

Plac vo s.Vizbegovo vo gradezen reon Placot e 6.261m2 vo s.Vizbegov...


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

12 окт 13:13plac vo zlokukjani od 500 do 1000m2

se prodava plac vo zlokukjani so imoten list od 500m2 do 1000 m2, vo ...


70 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 окт 10:21Купувам градежно земјиште Глуво Бразда - Brazda Gluvo

Kupuvam gradezno zemjiste vo Brazda ili Gluvo od 300 do 550 kvadrata ...


2 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

18 сеп 14:12Prodavam gradezno zemjiste vo Zdanec

Продавам плац во населба Жданец со маркица за градба. цена: По дог...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

07 сеп 11:35HITNO Kupuvam baraka - plac vo zdanec trnodol kozle

HITNO Kupuvame baraka, stara kuka ili prazen plac vo zdanec, kozle, t...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 сеп 14:17Se prodava plac vo Bardovci

Se prodava plac vo Bardovci 5700m2 so moznost za delba, imoten list b...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

25 авг 07:53Се продава плац во елитниот дел на Бардовци

Се продава плац со градежна дозвола, ограден од 3 страни. Има канализ...


70.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

14 авг 15:56Купувам плац во Кучково

Купувам плац во Кучково


10 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

06 авг 11:26Konopnica placevi Kr Palanka

Placevi Kr Palanka Konopnica so moznos priklucok za industriska struja


5 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 авг 21:50Продажба на градежно земјиште

Продажба на земјиште во индустриска зона Стенковец , катастерска општ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 авг 07:20Продажба на градежно земјиште

Продажба на земјиште во индустриска зона Стенковец , катастерска општ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 авг 07:20Продажба на земњиште во градежен реон

Продажба на атрактивно земњиште во близина на магистралниот пат за ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 авг 07:20Продажба на градежно земјиште

Продажба на земјиште во индустриска зона Стенковец , катастерска општ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 авг 07:20Продажба на земјиште во градежен реон

Продажба на земјиште во индустриска зона Стенковец , катастерска општ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 авг 07:20Se prodava plac vo Bardovci

Се продава плац на мирна локација во Бардовци од 1611м2. Се наоѓа ...


65 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

28 јул 13:00Placevi nivi Kr Palanka

Placevi Konopnica vlez na Kr Palanka 12000m3 povolno za kuki hali vik...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

04 јул 11:27Baram plac industriska zona

Dajte ponuda kontakt samo viber i whatsapp


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јул 17:38Placevi Kr Palanka Konopnica

Placevi vo gradezen reon struja voda 12000m3 pogodni za kuki vikendic...


5 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 јун 14:45Плац од 3000m2 во Бардовци

Се продава плац во Бардовци од 3000 квадратни метри. Лоциран е на 700...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 јун 00:11PRODAVAM GRADEZEN PLAC

Prodavam gradezen plac od 800 m2 lokacija Dolno Vodno


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 јун 15:22Placevi vo Kr Palanka s Konopnica

Prodavam placevi vo gradezen reon struja voda 12000m3 pogodna za kuki...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 јун 11:03Plac niva vo Kr Palanka struja voda

Placevi selo Konopnica vlez na Kr Palanka 12000m3 povolno za kuki hal...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 јун 12:38Се продава нива во Бардовци

спроти школо, со објект, цена по договор


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

15 јун 20:25prodavam plac vo sredno nerezi

prodavam plac vo sredno nerezi placot se granici so patot koj odi za...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

07 јун 07:26Se bara plac za gradba

Se bara plac za gradba so min povrshina od 300 m2 vo reon Karpos ,Taf...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 јун 17:47Se prodava zemjiste na atraktivna lokacija kaj Rimski vodovo

Se prodava zemjiste so povrsina 11 800 m2, na atraktivna lokacija vo ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 јун 09:37Prodavam plac na Kozjak so komunalii i odobrenie za gradba

Prodavam prekrasen plac na ezeroto Kozjak, so plateni komunalii za iz...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

15 мај 09:05Plac vo s.Vizbegovo vo gradezen reon

Placot e 6.261m2 vo s.Vizbegovo vo Gradezen Reon, potocno se naogja ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

13 мај 13:29Sovrsenoto mesto za vasata nova kukja-Plac vo Vlae

Se prodava plac vo Vlae, so baraka 78m2, 400m2 dvor, izleguva na dve ...


160.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

12 мај 18:29Plac vo Bardovci na 800 metra od Swislion fabrikata

SE PRODAVA PLAC VO N.BARDOVCI NA 800 METRA OD FABRIKATA SWISLION,PLAC...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

10 мај 21:43ПЛАЦ ЗА ГРАДБА СО А2 МАРКИЦА ЗА ИНВЕСТИТОРИ

Ш.419.Се продава плац карши ртс во Крњево со А2 маркица бруто 194м2 в...


310.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

07 мај 11:31се продава плац во нас.бардовци

се продава плац во нас.Бардовци,во градежна зона,771м2. телефон конт...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 мај 12:19Se prodava plac vo Vizbegovo

Se prodava plac vo Vizbegovo vo blizina na benziskata pumpa na Makpet...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 апр 22:44SE PRODAVA DOBAR PLAC VO KOZLE

Se prodava plac, gradezno zemjiste na tvka i mirna lokacija vo Kozle ...


165.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

11 апр 11:24Страна 7 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам