Охрид
                           
360 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Студиа и апартмани во центар на Охрид

Се издаваат студиа и апартмани во централно подрачје на Охрид. Се...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 09:20Промовирано

Villa Koceski*** Pestani

Villa Koceski e smestena vo s. Pestani na 50m. od ezeroto vo tivka i ...


12 €
или предлог цена
Охрид

Соби

27 мај 09:01Промовирано

Нови Апартмани и Студиа во Центарот на Охрид!!!

Апартмани и студиа во центарот на Охрид!!! AGH Elite Apartments & ...


790 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
990 МКД
Охрид

Соби

Денес 13:00Промовирано

Smestuvanje vo strog centar na Ohrid

Сместување во центарот на Охрид на 50м од влезот на охридската чаршиј...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

21 апр 11:56Studio apartmance za parovi

Izdavam studio so parking vo novite zgradi kaj biljanini tel 076530095


1.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

17 апр 21:23Соби и апартмани - Охрид

Издавам апармани, студиа и соби во зависност од потребите на гостите ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

17 апр 14:49Апартмани Кате 1 - трокреветни - строг центар

Локација : строг центар ( позади основен суд Охрид )  WI-FI  LCD ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

17 апр 11:00Smestuvanje vo strog centar na Ohrid

Сместување во центарот на Охрид на 50м од влезот на охридската чаршиј...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

12 апр 09:18Veligden 2023 - Novi lux apartmani vo strog centar na Ohrid

VELIGDEN 2023 ******Ponudata vazi za ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

11 апр 19:52Се издаваат четири апартмани во Охрид

Се издаваат двокреветни, трокреветни и четирикреветни апартмани. Сек...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

11 апр 19:44Iznajmuvam stan - apartman Ohridati

Станот се наоѓа во центар на 80 м од езеро позади хотел Милениум. Гре...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

07 апр 14:29Dupla soba

Se izdava dupla soba so privatna kujna i privatno wc za 2-4 lica so s...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

30 мар 23:27Apartmani Lapidarium

Se iznajmuvaat apartmani vo stariot del na Ohrid.


20 €
или предлог цена
Охрид

Соби

22 мар 20:15Strog centar Ohrid, do postata delux studija so garaza

Apartmanite Jovan se novi, luksuzno opremeni, locirani se vo najstrog...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

11 мар 21:20Se izdava apartman vo Ohrid 070247042

se izdava apartman vo ohrid so poseben vlez,moze za ucenici a moze i ...


8.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

14 фев 20:01Stan za familija(4-krev),centar,povolno

Apartmanot e so 2 spalni sobi,kujna,trpezarija kupatilo, wi fi, kab t...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

04 фев 10:20STUDIO- garsonjera,centar,parking

Studioto- garsonjera e trokrevetno so sopstveno kupatilo i kujna wi f...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

04 фев 09:19Stan za familija,centar parking,

Apartmanot ima dve sobi od koi ednata e dvokrevetna a drugata trokrev...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

04 фев 09:18Se baraat apatmani ili sobi za podolg period

Se baraat apartmani ili sobi za podolg period


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

25 јан 00:51Studia i apartmani,centar,parking

Izdavame apartmani za 2-3 lica i pogolemi apartmani (4 do 6 lica), ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

12 јан 13:22APARTMANI BUNGALOVI LILE PESTANI

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

10 јан 21:58Stan vo Ohrid so 2 spalni - kirija

Se izdava stan pod kirija od 70m2 vo naselba Biljanini Izvori (vedna...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

28 дек 14:23APARTMANI I SOBI NATIVA

IZDAVAM NOVI SOBI I APARTMANI SO SOPSTVENO KUPATILO, KABELSKA TV, KUJ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

24 дек 16:35Stan so 2 spalni, 2 kupatila,centar,parking

Stanot e familijaren, kompletno opremen,pogoden za 4- 6 lica(2 famili...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

21 дек 18:10ИЗДАВАМ СОБИ ВО ОХРИД ВО БИЛИЗИНА НА ОХРИДСКА БАНКА

ИЗДАВАМ ТРИКРЕВЕТНИ СОБИ ВО ОХРИД ВО БЛИЗИНА НА ОХРИДСКА БАНКА. СОПСТ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

20 дек 12:43Apartmani Ohrid Centar

Se izdavaat apartmani vo strog centar na Ohrid Povekje informacii na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

15 дек 16:56Издавам соби во центар

Издавам соби во центар со сопствен паркинг.


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

10 дек 16:04Se izdavat apartmani i studija vo naselba kojnsko

Apartmanite i studija se naogjaat vo kojnsko kaj hotelite granit i me...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

02 дек 10:49Ohrid, luksuzni Apartmani vo strog centar - najniska cena

Izdavam novi i odlicno namesteni studia(kapacitet 4 lica) i apartmani...


6 €
или предлог цена
Охрид

Соби

26 ное 09:02Нови студио апартмани "Sunny Lagoon-Apartments" во Лагадин

Поминете прекрасни ВИКЕНД моменти во нашите студио апартмани кои се н...


25 €
или предлог цена
Охрид

Соби

10 ное 15:10APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

22 окт 15:51Studia vo centar

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

22 окт 15:51Apartmani vo centar - Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

22 окт 08:10Apartmani, studija - Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

22 окт 08:10Apartmani vo centar - Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

22 окт 08:09APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

22 окт 08:09APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

21 окт 16:11Apartmani, Studia - centar

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

21 окт 16:10Apartmani vo centar - Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

21 окт 16:10APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ

Iznajmuvam apartman za kratok prestoj kaj vo centar (kaj gimnazijata)...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

20 окт 11:56Apartmani-Studia vo centar.

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

20 окт 10:56Se izdava stan soba apartman

Se izdava prostor so svoja kujna i kopatilo mnogu povolno.Prostorot e...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

14 окт 15:56NAJ studia, za NAJ cena - vo centar na Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

06 окт 17:55Страна 4 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам