Битола
                           
2955 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Барам стан

Барам стан за изнајмување, по можност да е на приземје или прв спрат,...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Спрат од куќа

Се продава спрат од куќа (приземје) со 3 соби,кујна, купатило,помошна...


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 јул 13:26Промовирано

HOTEL RIS za kazino ili starski dom

,🇲🇰👌 TOP💥 TOP LOKACIJA SE PRODAVA HOTEL RIS Vreden Kapital za u...


1 €
или предлог цена
09 авг 06:52Промовирано

SE PRODAVA KUKJA

SE PRODAVA KUKA SO 237 M2 STANBENA POVRSINA I 150M2 DVORNO MESTO. kU...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:04Se prodava plac vo Bitola

Se prodava plac vo Bitola, od 4565m2 Za podetalni informacii javete...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Se prodava plac Lavcanska Naselba Bitola

Se prodava plac Lavcanska Naselba Bitola od 1978m2 Za podetalni inf...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Se prodavaat placevi izmegu Magarevo i Bratindol

Se prodavaat placevi izmegu Magarevo i Bratindol, od 32.024 m2 za pot...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Барам стан

Барам стан за изнајмување, по можност да е на приземје или прв спрат,...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:00Se prodava Vikend kukja so mesto 4.000m2

Lokacija: Na patot Bitola - Ohrid ..vo blizina na s.Rashtani.


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:00УПРАВНА ЗГРАДА ВО БИТОЛА

Деловен Простор - управна зграда (поранешно ЖИТО БИТОЛА АД БИТОЛА во ...


10.752.616 МКД
или предлог цена
Вчера 12:52Se prodava dukan kaj Zvoncarite vo pazaro

Dukjanot e na dva sprata od po 35 m2. Dukjanot e vo stara sostojba(ne...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 12:52КАЈ ВЕРО СТАН 59М2, БАЛКОН ПОДРУМ, ПВЦ, БЛИНДОР

2-1498, КАЈ ВЕРО, ЗА 37.900 ЕВРА, ОДЛИЧЕН СТАН 59М2, СО 1 БАЛКОН И ПО...


37.900 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 12:52  НОВ ОГЛАС

Се продава опремен стан во Битола од 58м2

Се продава опремен стан во Битола на ул. Борис Бастеро бр.13/8, спрот...


42.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 12:41Se izdava celosno opremen stan

Se izdava celosno novoopremen stan vo strogiot centar na gradot. 07...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 12:34Se prodava plac- s. Bistrica- Bitola

Placot e kaj manastirot pred selo Bistrica i ima asfalten pat, struja...


7 €
или предлог цена
Вчера 12:34Парцели за градба

Продавам парцели за градба од 626 м2, 652 и 782 м2 со маркици за инди...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:03Se prodava kuka

Se prodava kuka vo naselba genimale na ulica Dame Gruev br. 48 Kontak...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 12:01plac,niva ,bavca, kuknjo mesto 750m2

Placot se naogja nasproti Francuski grobista so dva vleza(eden pred o...


15.000 €
или предлог цена
Вчера 11:52НОВИ СТАНОВИ НА УЛ.ОХРИДСКА

Квалитетно изградени со: - Демит фасада со 8cm. Изолација - стиропор...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 11:40SE PRODAVA NOV STAN OD 116m2

Се продава нов стан од 116m2 на две нивоа - дуплекс со 3 соби и 2 бањ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 11:40Се издава дуќан во Новиот Пазар 32м2

Се издава дуќан во Новиот Пазар , 32 м2 на приземје од надворешната с...


500 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 11:40  НОВ ОГЛАС

Издавање на нови апартмани

Се изаваат нови апартмани во центарот на градот. Двокреветен со едине...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 11:37  НОВ ОГЛАС

Издавам комплетно наместен стан за подолг период

Издавам комлетно реновиран и наместен стан на четврт кат на Партизанс...


10.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 11:33  НОВ ОГЛАС

Se prodavaat nivi vo selo Lisolaj

Se prodavaat nivi vo selo Lisolaj od 2000 m² i 3000 m². Cena po do...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:27Се продава куќа близу болница

Kujkata e stara za renoviranje i se naogja na 5 minuti do bolnica


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 11:07Se izdava dukan na solunska

Dve prostoti nova pvc dograma Nova fasada Nov krov


100 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 10:31Dukan vo pazarot

Dukanot e na dva sprata po 22 kvadrati Kompletno e renoviran Dolu...


57.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
62.000 €
Битола

Дуќани

Вчера 10:30Се издава деловен простор на атрактивна локација

Се издава деловен простор на атрактивна локација, за било каква намен...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:26Се продаваат станови во градба - Soho Residence Bitola

Со гордост Ви го претставуваме станбениот објект Soho Residence во ст...


950 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 10:26Se prodava Magarevo Pelister nova

Нова квалитетно градена куќа во национален парк Пелистер. Идеална ме...


660 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 10:14Се продава стан во Битола

Се продава стан во Битола на улица Едвард Кардељ. Лице за контакт Су...


37.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 10:01  НОВ ОГЛАС

СТРЧИН, КАРАБИНА, ПОКРИВ, ВОДА, ОДВОД, СТРУЈА, ДВОР

К2156, СТРЧИН, СЕ ПРОДАВА КУЌА - ПОКРИЕНА КАРАБИНА, ДВА КАТА ПО 106М2...


65.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 10:01К1435,ЦЕНТАР, ПЛАНСКА РЕНОВИРАНА КУЌА, ДУЌАН, ДВОР

К1435, ЗА 159.000 ЕВРА, ЦЕНТАР, СЕ ПРОДАВА ПЛАНСКА КУЌА СО ДЕЛОВЕН ПР...


165.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 10:00СТРЧИН, НОВА КУЌА 295М2 И ДВОР 150М2

СТРЧИН, НОВА КУЌА КОЈА СЕ СОСТОИ ОД ПОДРУМ И ГОЛЕМА ГАРАЖА СО ПОВРШИ...


199.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 10:003-1013, НОВ ПАЗАР, МАНСАРДА, 80+6М2, БЕЗ ЛИФТ, ПАРКИНГ

3-1013, НОВ ПАЗАР, МАНСАРДА ОД 80М2 +ПРЕКРАСЕН БАЛКОН, КОМПЛЕТНО ГОТО...


56.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 10:00КАЈ ОУ ТРИФУН ПАНОВСКИ СЕ ИЗДАВА НОВ ОПРЕМЕН СТАН

КАЈ ОУ ТРИФУН ПАНОВСКИ, СЕ ИЗДАВА ЗА 280 ЕВРА МЕСЕЧНО, (за подолг пер...


280 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 10:00Prodavam borova suma

Se prodava borova suma,cena po dogovor


999 €
или предлог цена
Вчера 09:58Se izdava stan vo centarot na gradot

Се издава опремен апартман од 90 метри квадратни во строгиот центар н...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 09:48Се продава трособен стан во Битола

Се продава трособен стан во Битола, во населба Кланица. Лице за конта...


56.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 09:42  НОВ ОГЛАС

Се продава реновирана куќа во Битола!

Продавам реновирана куќа на ул.Солунска бр.14 Битола. Куќата не е вс...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 09:36PRODAVAM PARCELA NA MAGISTRALNIOT PAT POD MASALKO

PRODAVAM PARCELA NASADENA SO 400 STEBLA PAULOVNIJA ELONGATA STEBLA Z...


5 €
или предлог цена
Вчера 09:26продавам кука со двор

Продавам кука ( П +1) со двор во Јени Маале, со засебен влез, приклуч...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 09:25Се издава фабрика погодна за магацински и деловен простор

Фабриката Мокел располага со простор за изнајмување од 10.000 м2 сопс...


2 €
или предлог цена
Вчера 09:14Страна 2 од 74

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам