Битола
                           
2957 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Барам стан

Барам стан за изнајмување, по можност да е на приземје или прв спрат,...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:00Промовирано

30m2 Pelagonka 2 Strog Centar

Kontakt telefon 070 207 555 Se izdava deloven prostor 30m2, vo strog...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

09 авг 22:31Промовирано

Спрат од куќа

Се продава спрат од куќа (приземје) со 3 соби,кујна, купатило,помошна...


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 јул 13:26Промовирано

PLAC NA GLAVNIOT PAT BITOLA - GRCIJA

- SE IZDAVA PLAC - gradeznata parcela se naoga na glavniot magistral...


По Договор
или предлог цена
14 авг 20:38SE PRODAVA KUKA ZAD * UREDO*

>Se prodava kuka vednas pozadi zdravstveniot dom JZU ( UREDO) vo stro...


25.990 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 авг 19:37Se izdava dukjan 35 m2

Se izdava dukjan 35 m2 kompletno renoviran vo DTC Seherezada. Postoi ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

14 авг 19:18SE IZDAVA TROSOBEN STAN

SE IZDAVA TROSOBEN STAN 80m2 NA PARTIZANSKA


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

14 авг 19:11SE IZDAVA TROSOBEN STAN ZA STUDENTI KAJ SIMPO

STANOT SE NAOGA NA UL.PARTIZANSKA SPROTI PRAVNIOT I BIOTEHNOLOSKIOT F...


11.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

14 авг 19:11SE PRODAVA VIKENDICA NA PATOT ZA BISTRICA SO MESTO OD 1000m2

Vikendica 70m2 ...1000m2 dvorno mesto...bunar...na dva sprata


25.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

14 авг 19:11ТОП Апартман

Апартманот е слободен од 01.09.2022 год. Се издава комплет опремен...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

14 авг 19:01Kukja so ploči tvrda gradba extra cena 078453511

Na ulica Gorgi Sugarev br 17 Golema samostojna Kukja cena evtina 07...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 авг 18:50PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI

PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI, STAR AERODROM, SO KVADRATURA OD 5280 ...


6.500 €
или предлог цена
14 авг 18:34Se prodava kuka vo Kravari

Се продава куќа во Кравари лоцирана на главниот пат. Куќата е 71m2 со...


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 авг 18:34gradezno zemjiste

Se prodava gradezna parcela -gradezno zemjiste vo naselba Gorno oriza...


15 €
или предлог цена
14 авг 18:29Plac vo Trnovo

Se prodava plac vo s.Trnovo na sam pat za pelister, nasproti crkvata ...


1 €
или предлог цена
14 авг 18:27Se prodava sprat od kujka vo jenimalo

Na gorno sretcelo se prodava gorniot sprat od kukata vnatresno ren...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 авг 17:42Se prodava livada kaj kafeanata ELEN

Se prodava livada od 1800 m² vo gorno Orizari, 200 m pod kafeanata El...


1 €
или предлог цена
14 авг 17:30Се издава дуќан во Старата чаршија во Битола

Се издава дуќан од 13 м2 во Старата чаршија во Битола на прометно мес...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

14 авг 17:30Prodavam 4 parceli vo Trnovo Bitola

Se prodavaat 4 parceli na razlicni pozicii vo s. Trnovo Bitola, dve n...


9 €
или предлог цена
14 авг 17:30Iznajmuvam stanovi -2

Ima video nadzor, internet, i opremeni se po site standardi. Tel. br...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

14 авг 17:30IZDAVAM STAN

Се издава на подолг период комплетно опремен стан ,на многу убава и м...


9.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

14 авг 16:54Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto 1.5 km nad benzinskata pumpa na luk-oil Nad noviot p...


5 €
или предлог цена
14 авг 16:36LIVADA

Prodavam livada vo S. BRATINDOL livadata se naoga 1000 m pod seloto ...


2 €
или предлог цена
14 авг 16:36Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto nad S. BRATINDOL mozna e zamena so avtomobil inf na ...


2 €
или предлог цена
14 авг 16:35Objekt,magacin,zemjishte,plac pred vlezot na Bitola

Se prodava golem objekt pred vlezot na Bitola Blisku do trafostanicat...


160.000 €
или предлог цена
14 авг 16:35Se prodava kukja vo centarot na Bitola

Se prodava kukja vo centarot na gradot, Stara Bolnica nasproti restor...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 авг 16:21Se prodava kuka kukja куќа

Vkupna povrsina na plac 232.76 m2 Dve kukji, prviot objekt e polovin...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 авг 15:53СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ГРОЗДОТ

Се издава комплетно наместен стан со 1 спална во центарот на градот. ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

14 авг 15:49Dve kuki po 100m2+100m2 dvor vo Bitola

Prodavam dve kuki vo isti dvor vo Bitola, ul. Lavcanska Korija. Ednat...


90.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 авг 15:41Izdavam namesten stan

Se izdava namesten juzen stan kaj novata bolnica, sloboden od 1 vi se...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

14 авг 15:18Se prodava niva

Se prodava niva pod benziskata luk oil ili nad makpetrol dovledzik ni...


20 €
или предлог цена
14 авг 14:49Se prodava dukan kaj Zvoncarite vo pazaro

Dukjanot e na dva sprata od po 35 m2. Dukjanot e vo stara sostojba(ne...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

14 авг 13:52Strog Centar 30m2

Kontakt telefon 070 207 555 Se izdava deloven prostor 30m2, vo strog...


По Договор
или предлог цена
14 авг 13:47Se prodava stan vo naselba Karpos Bitola

Se prodava stan vo naselba Karpos, na vtor kat plus prizemje, stanot ...


27.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

14 авг 13:41Плац во с.Дихово ( Dihovo ,Bitola)

Поволно за Викендица во најубавиот дел од селото. КП 820/3 752м2 Прис...


По Договор
или предлог цена
14 авг 13:39SE PRODAVA KUKA

Kukata ima 2 garazi so kujna i centralno parno na drva - toa e prizem...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 авг 12:08KUPUVAM STAN VO BITOLA

KUPUVAM STAN VO BITOLA


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

14 авг 11:30Dve kuki lepenki

Се продава куќа, строг центар во Битола на ул. Никола Тесла. Куќата е...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 авг 11:15Se izdava dukan na solunska

Dve prostoti nova pvc dograma Nova fasada Nov krov


100 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

14 авг 11:07Niva na patot za dihovo nad Grand Premier

Se prodava itno parcela nad znakot Bitola nad Grand Premier,do patot....


1 €
или предлог цена
14 авг 10:26Куќа

Се продава куќа во с.Ѓавато погодна за викендица со големо дворно мес...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 авг 10:25Се Продава куќа во Битола

Се Продава куќа во Битола Информации на овај број: 077790545


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 авг 09:42Kuka - Centralno gradsko podracje

Se prodava kuka vo centralno gradsko podracje na ul "Kicevo 16" ,ulic...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 авг 08:54Страна 3 од 74

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам