Битола
                           
2955 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HOTEL RIS za kazino ili starski dom

,🇲🇰👌 TOP💥 TOP LOKACIJA SE PRODAVA HOTEL RIS Vreden Kapital za u...


1 €
или предлог цена
09 авг 06:52Промовирано

Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

12 авг 11:07Промовирано

30m2 Pelagonka 2 Strog Centar

Kontakt telefon 070 207 555 Se izdava deloven prostor 30m2, vo strog...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

09 авг 22:31Промовирано

Niva I plac

Se prodava niva od 6000m2 pod trafostanicata blisku krklino pod linij...


По Договор
или предлог цена
17 авг 12:52Se prodava kuka vo Kravari

Се продава куќа во Кравари лоцирана на главниот пат. Куќата е 71m2 со...


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 авг 12:47Se PRODAVAAT ili ZAMENUVAAT dve kuki vo CENTAR

Kukuite se naogaat na  ul: " BULEVAR 1vi MAJ " br 298. Prednata e na ...


29.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 авг 12:27Se izdava plac na magistralniot pat BT-PP, nakarsi LOZAR

Се издава атрактивен плац од 540 м2 на главниот магистрален пат Бито...


150 €
или предлог цена
17 авг 12:22Se izdava dukjan 35 m2

Se izdava dukjan 35 m2 kompletno renoviran vo DTC Seherezada. Postoi ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

17 авг 12:16SE IZDAVA NOV LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR

SE IZDAVA NOV LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR NA BITOLA VEDNAS DO EPINA...


123 €
или предлог цена
Битола

Станови

17 авг 12:15Se prodava kuka kukja куќа

Vkupna povrsina na plac 232.76 m2 Dve kukji, prviot objekt e polovin...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 авг 12:02Издавам соби во Нижеполе, Пелистер - Вила Бабин Заб

Вилата се наоѓа над село Нижеполе на 1150м над морска висина. Во вила...


45 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 авг 12:00Kuka

Se prodaba sprat od kuka na ul.ilindenska 270 nasproti skuberni. Cel...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 авг 11:59Куќа и помошни простории

Контакт Пеце 078 271 285 Боби 075 509 430


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 авг 11:29SE IZDAVA STAN DO PAZAROT

SE IZDAVA STAN ,RENOVIRAN,OPREMEN INFO TEL 075 408 920


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

17 авг 10:50SE IZDAVA STAN CETAR BITOLA

Se izdava stan vo centarot na Bitola 50 m2 na odlicna lokacija. Cel...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

17 авг 10:12SE IZDAVA GARSONJERA GRATCETO PEJTON

28m2 garsonjera kompletno opemena vo gratceto pejton


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

17 авг 10:12Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

-Se prodava plac za kuka -Cist imoten list (eden sopstvenik) -Elabor...


13.500 €
или предлог цена
17 авг 09:41КУЌА ВО БИТОЛА СО ДВА ЗАСЕБНИ СТАНА НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА

Се продава куќа во центарот на Битола (Чифте фурни) во близина на Ат ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 авг 09:38Ednosoben STAN na 20 metri od hotel EPINAL

Se prodava stan na 20 metri od hotel Epinal opremen vo zgrada Jat na ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

17 авг 09:20Se izdava Butka kaj Cifte furni

Se izdava butkata ima wc, voda, odvod, klima i nadvoresen pokrien pro...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

17 авг 09:19IZDAVAM STAN

Се издава на подолг период комплетно опремен стан ,на многу убава и м...


9.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

17 авг 09:02MAGACINI DUKANI DELOVEN PROSTOR

se izdavat magacini so razlicna golemina od 50 do 500 m2 isto taka se...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

17 авг 08:01Se iznajmuva

Se iznajmuva stan vo centarot na Bitola (Pelagonka 2 ---- Stara bo...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

17 авг 08:01Gradezna parcela / zemjishte

Se prodava gradezna parcela vo Brusnicko Lavcanski region so povrshin...


20 €
или предлог цена
17 авг 07:36Се продава Стан (поткровје)

Се продава поткровје во Битола на улица Прилепска накарши Пелагонка-1...


500 €
или предлог цена
Битола

Станови

16 авг 23:58SE IZDAVA STAN STROG CENTAR (SIROK SOKAK)

SE IZDAVA STAN DVE SPALNI SOBI CELOSNO KLIMATIZIRAN (3 invert...


600 €
или предлог цена
Битола

Станови

16 авг 22:15СЕ ПРОДАВА ИЛИ ИЗНАЈМУВА ДУЌАН

СЕ ПРОДАВА, ИЛИ ИЗНАЈМУВА 50 EUR, ДУЌАН НА УЛ.ДИМЧЕ ЛАХЧАНСКИ КАЈ ПОШ...


19.990 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

16 авг 21:33SE IZDAVA&PRODAVA DUKJAN VO BIZNIS CENTAR

SE IZDAVA/PRODAVA DUKJAN POD PAZAROT VO BIZNIS CENTAROT na prv sprat ...


100 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

16 авг 21:33SE PRODAVAT PARCELI VO BITOLA

КП. бр 449 м.в " Црвеник лозје , класа 4 во површина од 1402 м2 КП ...


1 €
или предлог цена
16 авг 20:40SE IZDAVA ILI PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO BIZNIS CENTAROT

Se izdava ili prodava deloven prostor od 122 m2 vo Biznis centarot na...


1 €
или предлог цена
16 авг 19:24Se prodava plac kaj Luk Oil Dovledzik

Se prodava plac kaj Luk Oil Dovledzik 2000m2 na samiot pat za Bratind...


1 €
или предлог цена
16 авг 18:47SE IZNAJMUVA DUKAN

Se iznajmuva dukan nasproti postata 90m2 za cenata pazar na lice mest...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

16 авг 18:47Se prodava Mesto/Plac atar Krklino

Se prodava Mesto/Plac atar Krklino Mestototo e na samo 100metri od p...


1 €
или предлог цена
16 авг 18:47Niva megju D.Orizari i G.Orizari i Karamani, 1Ha, 1va klasa!

Se prodava niva od 10000m2 pomegu dolno i gorno orizari i karamani! n...


1 €
или предлог цена
16 авг 18:24Se Prodavaat Prekrasni Luxuzni Apartmani -ULCINJ-CRNA GORA!

Apartmanite XI i XII se luksuzno opremeni stanovi od 79m2 i 64m2 koi ...


1 €
или предлог цена
16 авг 18:24KUPUVAM STAN VO BITOLA

KUPUVAM STAN VO BITOLA


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

16 авг 18:15Se prodava kuka - mal pariz

Se prodava kuka - mal pariz na ul.dame gruev 159 ........ informacii ...


27.999 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

16 авг 18:13Strog Centar 30m2

Kontakt telefon 070 207 555 Se izdava deloven prostor 30m2, vo strog...


По Договор
или предлог цена
16 авг 17:54СЕ ПРОДАВА SИДАНА ГАРАЖА

ПРОДАВАМ SИДАНА ГАРАЖА ВЕДНАШ НАСПРОТИ ПОРАНЕШНИОТ ВЕТЕРИНАРЕН ЦЕНТАР...


По Договор
или предлог цена
Битола

Гаражи

16 авг 17:25СТАН КАЈ ВЕРО

Се издава стан за краток престој. Станот е комплетно опремен, реновир...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

16 авг 17:00DELOVEN PROSTOR 25m2 50m2 75m2 100m2

SE IZDAVA deloven prostor, dukjani od 25m², 50m², 75m² do 100m² vo ko...


1 €
или предлог цена
16 авг 16:48POGODNO ZA VIKENDICA

Продавам нива 4000m2, погодна за викендица + бавча има струја а блиск...


8.000 €
или предлог цена
16 авг 16:39Izdavam deloven prostor

Na kravarski pat ,deloven prostor 50 m2 ,pogoden za ORDINACIJA , kozm...


1 €
или предлог цена
16 авг 16:29Страна 5 од 74

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам