Берово
                   
90 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Seat Leon 1.9 2006

Se prodava Seat Leon 1.9 77kw odlicna sostojba Registrirana, Servisir...


4.499 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Денес 13:55Ford mondeo titanium St sport edison zdrava kola

Se prodava americki model na mondeo titanium sport edison so realna k...


4 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Денес 10:40Mitsubishi outlander

Dzipot e vo odlicna sostojba pali vozi


6.800 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Денес 10:13  НОВ ОГЛАС

MAZDA 3 1.6HDI 85KW 2013G 6BRZINI *** STAKLO***

KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA, MAKSIMALNO ZACUVANA ( NOVO VOZILO) SO N...


7.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Вчера 19:26TOYOTA RAV 4 2.2D-CAT 177KS -08 4×4

TOYOTA RAV 4 2.2D-CAT 177KS -08 4WD MAKSIMALNO ZACUVANA VOZILOTO IMA...


8.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Вчера 19:26Prodavam wv golf odlicen

Moze zamena Full oprema broj 076387748 Dva kluca Klimatronic Ser...


4.149 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.150 €
Берово

Автомобили

05 фев 19:37VW GOLF VII 1.6TDI 77KW/105PS BLUEMOTION ***NOVO***

GOLF 7 1.6TDI 105PS *** NOVO VOZILO*** KOLATA E KAKO NOVA BEZ NIKAKV...


11.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
12.200 €
Берово

Автомобили

03 фев 08:26FORD FIESTA 1.4TDCI 51KW -11 (TITANIUM) ***NOVO***

FORD FIESTA 1.4TDCI 51KW/70KS SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMA (TITANIUM) ...


4.900 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

03 фев 08:26VW GOLF 5 1.9TDI 77KW/105KS -07 ***GOAL MODEL***

GOLF 5 1.9TDI 77KW/105KS ( GOAL) KOLATA E UVEZENA OD ITALIA SO PLATE...


5.300 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

03 фев 08:25Suzuki Grand Vitara

Se prodava Suzuku Grand Vitara 2008 god registriran do maj 2023 god v...


6.800 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

02 фев 22:53MERCEDES B 200

Мерцедес B200 2.0 Автоматски менувач Шибер Темпомат Кожени сед...


5.300 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

28 јан 08:58GOLF 5

Golf5


6.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

28 јан 08:58Land Rover 2.5 td

Land Rover 2.5 td *Pezo motor so atest *Registriran cela god *N...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

23 јан 09:34Land rover

Land rover registriran, dizel motor, vo odlicna sostojba. Za povekje...


6.400 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

19 јан 19:30Fiat bravo

Za povekje informacii na tel. 070 781 695


4.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

18 јан 12:47Fiat bravo

Za povekje informacii tel. 070 781 695


4.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

18 јан 12:43VW GOLF 1 1.6 TURBO DIESEL **** DELOVI****

Delovi za golf 1 komplet Bandasi od suzuki vitara '15


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

09 јан 20:45BMW X3 2.0 4x4

Bmw x3 2.0 150ks Za poveke inf Viber +38978711058 Jovica


7.800 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

08 јан 13:00Se prodavaat dobro zacuvani koli od site marki na Mk tabli..

Se prodavaat dobro zacuvani koli / avtomobili od site marki..Kako nov...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

05 јан 11:57Golf 5 1.9 TDI

Golf 5 1.9 TDI 77kw 🏎️ Od oprema poseduva: -Android navigacija✅ ...


4.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

21 дек 13:59OPEL FRONTERA 2.0 OFF ROAD *** TOP SOSTOJBA***

Opel frontera 2.0 benzin 116ps 4x4 Voziloto e napraveno za svoja dus...


5.700 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

20 дек 14:05FORD FOCUS 1.6 TDCi

Автомобилот е во одлична состојба. Има нови гуми. Сменето уље, ребра...


3.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

30 сеп 12:07SEAT LEON 1.2TSI 110HP

Kolata e kupena od Toyota skopje,golem servis e napraven pred 2000km....


15.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

29 сеп 09:25SUZUKI CELERIO LF

ПРОДАВАМ SUZUKI CELERIO LF НАЈВИСОКО НИВО НА ОПРЕМА КУПЕНА ВО МАКЕД...


100 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

19 сеп 11:43jeep wrangler

more info viber +12392875050


35.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

18 авг 09:46Ford galaxy 1.9tdi 116 ks

Se prodava ford galaxy 1.9 tdi 116 ks vw motor so 7 sedista co dobra ...


2.700 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

27 јун 14:35Vo odlicna sostojba

So mali zabeleski nadvoresno na bojata,kuka,desen volan.Najdobriot mo...


3.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

24 јун 22:54Peugeot 206

Se prodava Peugeot 206 1.4 benzin so atestiran plin i klima Kontakt ...


2.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

13 јун 13:36Pasat

Se prodava pasat B6. TSI. 1.8 118kw.benzin 2010g. Pasatot e uvezen od...


7.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

04 мај 21:07JEEP CHEROKEE 4x4 2.8CRD 163HP *** OFF ROAD***

JEEP CHEROKEE 4X4 2.8CRD 163HP LIMITED SO REDUKTOR BRZI/BAVNI Dzipot...


5.600 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

20 апр 21:46ПРОДАВАМ FORD FOCUS GIA 1.6 101ks Бензин

ПРОДАВАМ FORD FOCUS GHIA 1.6 Бензин 101ks во одлична состојба. Цен...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

10 апр 19:02Се продава Fiat Brava

078/330/374- Делче


По Договор
или предлог цена
Берово

Автомобили

24 мар 16:15socuvano audi a4

komplet servisirano moze da se vidi i proba MOZE ZAMENA PONUDETE


5.300 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

22 фев 05:29Audi A6 3.0 TDI V6 224 HP

Максимално сочувано ,без дополнителни трошоци, сите сервиси навреме н...


7.400 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

10 фев 18:27Renault Megane -

Се продава Рено меган во добра состојба. Контакт телефон: 075 304 631


450 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

12 јан 13:00RENAULT ESPACE 2.2DT 83KW -99

RENAULT ESPACE 2.2DT 83KW 1999GOD 7 SEDISTA VOZILOTO E VO ODLICNA S...


1.400 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

04 јан 11:10Застава 750-фичо

Пали вози! За повеке информации јавете се на 078465744


400 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

02 јан 16:49Ford

Se prodava Ford Cougar vo odlicna sostojba. Za povekje informacii na ...


3.700 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

06 дек 12:19Opel Astra Prodava Menuvam

Opel Astra 2006 Registrirana do juli smenet cel set zamaec, napraven ...


3.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

02 дек 13:00AUDI A5 TDI QUATTRO DPF SPORT 3.0 Tdi

Audi a5 3.0tdi sport izvaden dpf 300+ HP cupe full servisna istorija,...


3.600 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

01 дек 12:25Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам