Берово
                   
90 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DAEWOO NEXIA 1,5

Prodavam-menuvam(, buba volcwagen i masini za obrabotka na drvo i d...


По Договор
или предлог цена
Берово

Автомобили

19 ное 13:49SUZUKI-GRAND VITARA

Smeneta prednica,dignat 5 cm.Deferencijali,reduktor ekstra.Gumi off r...


4.999 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

05 ное 20:44Opel Zafira

Колата е редовно сервисирана и зачувана. Има 4 нови гуми М+С и нов ак...


2.700 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

30 окт 21:17Opel Asta H 1.7 CDTI Cosmo-Sport

Opel Astra H 1.7 CDTI 74KW 2006 godina registrirana do 05.07.2022 god...


3.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

12 окт 20:52delovi za\od golf 2

prodavam delovi za golf 2 disel,motor i menjac prodadeni


По Договор
или предлог цена
Берово

Автомобили

11 окт 10:57delovi za golf 1 i golf 2

golem izbor na delovi za golf 1 i golf 2 diesel ekstra ceni


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

11 окт 10:57Mitsubishi Outlander 2.0

Vo odlicna sostojba moze i zamena za terenski Dzip


7.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

05 окт 19:20Tandem puma za audi A4 b6 model

Vakum pumpa za audi 1.9 tdi 96 kw


50 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

23 сеп 07:40Сив металик

Продавам отлична Skoda Octavia 2.0TDI BMM F1 Всички екстри за модела...


5.999 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

06 сеп 21:34Range Rover 1999 2.5 avtomatik

Voziloto e vo odlicna sostojba naraveno komplet servis na menjac i mo...


4.200 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

21 јул 22:03VW GOLF VII 1.6TDI 77KW BLUEMOTION ••• NOVA KOLA•••

GOLF VII 1.6 TDI 77KW/105KS 2014 GOD BLUEMOTION TEHNOLOGY KOLATA E ...


9.399 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

10 јул 18:31Se prodava Kia Pregio

Kia pregio (napraven kompleten servis ulje site filtri vodna pumpa sm...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

08 јул 23:23golf 5 prodavam

Golf 5,2008 maj mesec,1.4 cm3, 80 ks. 84000 km.benzin, vo super sosto...


6.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

04 јун 10:42Jeep Cherokee Kj 2.5

Se prodava Jeep Cherokee 2.5 Crd 140 hp.Avtomobilot poseduva full op...


6.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

22 мај 16:02Audi A5 S-line

Audi A5 sline sportback BI-xenon keyless Go Lane Assist Side Assi...


17.700 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

08 мај 13:00OPEL ASTRA H 1.7 cdti **COSMO PAKET**

Se prodava Opel Astra H 1.7 CDTI od 2005 godina, Voziloto e vo odlic...


3.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

27 апр 22:37audi a4

odlicna sostojba


6.200 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

18 апр 19:02Se prodava

Bmw x3 registriran vo top sostojba.110kw 150 ks so najdobriot motor o...


7.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

16 апр 13:00Ford mondeo karavan

Koj ja saka kolata neka se javi na broj 077888708


500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

13 апр 16:10Reno scenic 1.6 benzin plin za delovi

Reno scenic 1.6 benzin plin za delovi


По Договор
или предлог цена
Берово

Автомобили

08 апр 19:38Opel Vectra B 2002 Benzin/Plin na Delovi

Se prodava Opel Vectra B 2002 Benzin/Plin na delovi.


По Договор
или предлог цена
Берово

Автомобили

24 фев 18:36Renault megane 1.6 benzin plin so atest 1997

Renault megane 1.6 benzin plin so atest 1997 regis 05-01-2021 elektri...


1.450 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

24 јан 23:06Audi a4 1.9 131

Kolata e vo ispravna sostojba smeneto ulje filtri rebres kais novi gu...


2.750 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

11 јан 00:07UAZ 469

se prodava UAZ 469 cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

08 јан 17:13Audi A4 1.9TDI AVANT

Se prodava Audi A4 1.9 TDI 2006 godina. Registrirano do leto 2021. ...


5.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

23 дек 17:37VW GOLF V 1.9 GT TDI SPORT 105KS *** TOP SOSTOJBA***

GOLF V 1.9 GT TDI SPORT MODEL 105KS VO PERFEKTNA SOSTOJBA VOZILOTO ...


4.800 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

11 дек 14:25Se prodava Opel Astra

Opel Astra kolata e so ful oprema,novi gumi registrirana cela godina....


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

05 ное 18:38Prodavam Passat

Passat 1.8 benzin/plin atestiran.Informacii na tel.071818105


1.300 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

04 ное 18:37Mitsubishi pajero 2.5 tdi OFF ROAD

Micibuska vo odlicna sostojba... Povelete. Za povekje informaci...


5.300 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

15 сеп 20:07Passat 1.8T

Registriran Smeneti rebrast linest kais, vodna pumpa , nategaci, gum...


2.200 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

11 сеп 20:04Ford mondeo 2.0.tdci

Kolata e mnogu stegnata na voznja..smeneto SE ..Novi plocki...diskovi...


1.650 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

15 авг 06:24MAZDA 3 1.6 BK Di Turbo 109KS, 2007, REGISTRIRANA

FULL OPREMA . - KLIMATRONIK - BORD. KOMPIJUTER - EL. PAKET - ES...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

01 авг 19:15TOUARAN 1.9 TDI 105 KS

Se prodava Touaran 1.9 Tdi vo besprekorna sostojba cuvan odrzuvan za ...


4.650 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

25 јул 13:00C220 redizajn sport edition 150ks AVTOMATIK

ekstra socuvano i odrzuvano auto moze da se vidi bez nikakvi sminki i...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

14 јул 23:50TOUARAN 1.9 TDI 105 KS

Se prodava touaran 1.9 tdi vo besprekorna sostojba cuvan i odrzuvan z...


4.650 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

10 јул 18:43Odlicno socuvan Mercedes CLS320cdi

Se prodava Mercedes CLS 320 Cdi 7g-Tronic Twin Turbo 2009g 266 ks Re...


5.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

29 јун 18:42Reno kangoo

Reno kangoo ...vo super sostojba..kompleten servis ..Novi gumi... Za ...


2.850 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

13 јун 07:43Passat 2.0 tdi (102 kw)

Se prodava pasat 2.0 tdi 102kw (140ks) Kolata e vo mnogu dobra sosto...


6.200 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

07 јун 22:48Matiz Daewoo

Se prodava kola za delovi Matiz Daewoo full oprema , so klima , servo...


450 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

31 мај 16:06ford focus c-max 1.6 90 ks dizel 2005 god.

napraven e komplet servis


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

31 дек 12:43Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам