Скопје Центар
                   
1090 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Келнер/ка

Гостилница ВЕЗЕНКА Ул.Даме Груев бр.18 –Палома Бјанка Скопје маил: ...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Промовирано

Хигиеничарка/Садоперка

Гостилница ВЕЗЕНКА Ул.Даме Груев бр.18 –Палома Бјанка Скопје маил: ...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Промовирано

Салатер/ка

Гостилница ВЕЗЕНКА Ул.Даме Груев бр.18 –Палома Бјанка Скопје маил: ...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Промовирано

LICENCIRANI TAKSI VOZILA POD RENTA

Реномирана Такси Компанија од Скопје издава лиценцирани такси возила ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

25 ное 10:10RABOTA NA BROD - CRUISE SHIPS

BREKAING NEWS ! Rabota na brod ! GIFT SHOP ! SAMO SERIOZNI !...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

24 ное 21:54NEGOVATEL- CUVAM POSTARI I VOZRASNI LICA

Baram da cuvam Lice koe ima potreba od Griza i Nega Vo Skopje ili Ku...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

24 ное 14:54CUVAM STARI I VOZRASNI LICA

Baram da cuvam Lice koe ima potreba od griza i nega Vo Švajcarija - ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

24 ное 14:52Rabota vo Crna Gora gradeznistvo

Se bara so iskustvo : 1. Gradezen ili Arhitektonski inzenjer-Rakov...


5 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

24 ное 09:46BARAM PRODAVACKA ZA VO SENDVICARA

Se bara zensko lice,za rabota vo dve smeni vo sendvicara vo centarot ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

23 ное 09:19RABOTA VO GERMANIJA (VOZAC)

Za potrebite na germanska kompanija se bara vozac so C i E kategorija...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

23 ное 06:26RABOTA VO GERMANIJA

Za potrebite na germanska firma koja se zanimava so ureduvanje na dvo...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

23 ное 06:26Potrebni se bebisiterki za rabota vo Anglija so EU pasos

Potrebni se bebisiterki za rabota vo Anglija so EU pasos za period do...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

22 ное 22:40Se bara serviser za klimi

Firma za servis I montaza na klima uredi bara iskusen serviser za rab...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

22 ное 13:37СПЕЦИЈАЛИСТ ЗА ДИГИТАЛЕН МАРКЕТИНГ

Потребни квалификации и вештини: Кандидатот мора да има најмал...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

20 ное 15:34SE BARAAT DEVOJKI ZA MARKETING SO I BEZ RABOTNO ISKUSTVO

Се бара Менаџер за работа во агенција за посредување при вработување ...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

20 ное 00:38RABOTA VO STRANSTVO SO MK I EU PASOS ! ! ! !

Итно има потреба од работници за работа во Европа со Македонски и Евр...


2.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

20 ное 00:38RABOTA VO STRANSTVO SO MK I EU PASOS !

Итно има потреба од работници за работа во Европа со Македонски и Евр...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

20 ное 00:38СЕ БАРА МЕНАЏЕР ЗА КАНЦЕЛАРИСКА РАБОТА

Се бара Менаџер за работа во агенција за посредување при вработување ...


1.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

20 ное 00:36Waiter/Waitress for an International Restaurant in Riyadh

Bkaram restaurant in Riyadh / KSA is looking for skilled Waiters and ...


1.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

18 ное 13:562 позиции слободни! Види Оглас за Вработување. Со/Без Искуст

Контакт: 078455675 Реномиран Lounge Bar во околината...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

17 ное 18:01Se bara pomosnik za vo kujna

Gostilnica ima potreba od pomosnik vo kujna, i salater- sadomijach.


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

17 ное 14:05Moler I fasader

Potrebno e moler I fasader


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

17 ное 09:04Cafe Bar "SECTOR6" ima potreba od KELNERKI!

Кафе бар "SECTOR6" со локација во центарот на старата Сkопска Чаршија...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

16 ное 15:05Kelner /ka Sanker/ka

Кафе бар "SECTOR6" со локација во центарот на старата Сkопска Чаршија...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

16 ное 15:05Се вработува шанкер

ОК Кафе вработува шанкер/ка, нудиме редовна дневница


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

16 ное 09:34Потребна е собарка за одржување Апартмани во Центар

Потребна е собарка за одржување на апартмани во Центар. Работно време...


16.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

15 ное 11:28Kuvar kuvarka pomoshnik vo kujna

Restoran Kaj Pero ima potreba od personal: Kuvar, kelner, shanker, po...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

14 ное 18:21BARAM MAJSTORI ZA KOSULICA

Baram majstori so iskustvo za postavuvanje na masinska kosulica. Moze...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

14 ное 14:49Кaфе бар "SECTOR6" има потреба од Келнерки

Кафе бар "SECTOR6" со локација во центарот на старата Скопска Чаршија...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

14 ное 12:13PICERIJA 511 BARA

PICERIJA 511 IMA POTREBA OD KELNER TEL. 070 373 511


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

14 ное 10:40Vrabotuvanje na soferi (C+E kategorija) + green card vo USA

📣 Limitless Solutions нуди ексклузивна можност за сите возачи на кам...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

14 ное 08:38Baram rabotnik

Firma od Skopje vrabotuva vodovodzii so iskustvo. Info 070 233 186


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

13 ное 18:35Gradeznistvo

СЕ БАРАТ МАЈСТОРИ РАБОРНИЦИ СО РАБОТНО ИСКУСТВО ВО ГРАДЕЖНИШТВО - ...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

13 ное 11:27Шанкер/ка

Гостилница ВЕЗЕНКА Ул.Даме Груев бр.18 –Палома Бјанка Скопје маил: ...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

13 ное 10:10Online marketing

Бараме девојки заинтересирани за online marketing. Контакт тел. +3...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

10 ное 16:53Gradezen inzener nudi ovlastuvanje A

Gradezen inzener nudi ovlastuvanje A za izvedba, proektiranje, nadzor...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

09 ное 10:56Градежен инженер нуди овластување А

Се нудат овластувања А за изведба, проектирање, ревизија и надзор на ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

09 ное 10:55ISPORAKA NA SENDVICI=900DEN+OBROK!

Fast food GIRO BEKO ima potreba od mladi decki so iskustvo vo isporak...


950 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

09 ное 08:57Zentral Kafe Bar

Нов локал (кафе бар) на улица Македонија бара персонал со работно иск...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

08 ное 23:19Online marketing

Онлајн Маркетинг агенција вработува девојчиња за промоција на разни п...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

08 ное 14:48Studio za ubavina vrabotuva

Studio za ubavina ima potreba od kozmeticarka i frizerka so i bez rab...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

06 ное 13:15оглас за чувар

Ресторан во центарот на градот бара чувар.Телефон 075-220-504


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

06 ное 12:31Работничка за во канцеларија

Фирмата АМТ, бара 2-ца административени работници за работа во канцел...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

05 ное 17:30Страна 3 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам