Скопје Центар
                   
1087 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Хигиеничарка/Садоперка

Гостилница ВЕЗЕНКА Ул.Даме Груев бр.18 –Палома Бјанка Скопје маил: ...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00



Промовирано

Салатер/ка

Гостилница ВЕЗЕНКА Ул.Даме Груев бр.18 –Палома Бјанка Скопје маил: ...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00



Промовирано

Келнер/ка

Гостилница ВЕЗЕНКА Ул.Даме Груев бр.18 –Палома Бјанка Скопје маил: ...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00



Промовирано

BUS DRIVER

BUS DRIVER Place of work: PULA-POLA, ISTRIA COUNTY Number of work...


1.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

05 окт 14:20



Rabota od doma

Svoj biznis vo svoe vreme, za extra 300-500 evra vo prv mesec. 💎V...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

05 окт 09:23



Потребен е Асистент за продажба

Потребен е Асистент за продажба во продавница за текстил и модни дода...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

04 окт 23:35



IMAME POTREBA OD VOZAC/VOZACI SO ISKUSTVO

Imame potreba od sofer-soferi so iskustvo So E kategorija Vozenje Rel...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

04 окт 21:24



Imame Potreba Od Sofer-Soferi So iskustvo

Imame potreba od sofer-soferi so iskustvo So E kategorija Vozenje Rel...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

04 окт 21:24



Se bara sofer za vo krugot na klinicki centar skopje

Se bara sofer za vo krugot na klinicki centar majka tereza !! Rabota...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

04 окт 09:58



Се бара салатерка

Угостителски објект во Центар -Плаза де Торос има потреба од салатерк...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

03 окт 12:29



Пица Мајстор

Ресторан во Центар, Плаза де Торос, има потреба од пица мајстор со ра...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

03 окт 12:25



Ресторан Антица има потреба од работници

Се бара келнер, готвач и помошник во кујна Тел. за контакт: 078/445-4...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

02 окт 22:11



SE BARA MAJSTOR PLOCKAR

Seriozna firma od Skopje ima potreba od majstor plockar,nudime odlicn...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

02 окт 20:01



Се бара виртуелен асистент

Looking for the assistant from Skopje. You are very welcome if: 1. ...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

02 окт 18:51



Vozac na cisterna so ADR

Se bara vozac na cisterna so ADR sertifikat, katergorii C i E, se voz...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 сеп 13:08



Диспонирање на возила

Транспортна фирма има потреба од вработен за диспонирање на возила в...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 сеп 11:37



Se bara plockar i pomosnik

Seriozna firma ima potreba od iskusen majstor i pomosnik plockar,nudi...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 сеп 06:55



Anketari za telefonski anketi

Se baraat anketari za telefonski anketi. Rabotnoto vreme e od 14 do...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

29 сеп 15:25



POTREBA OD RABOTNIK VO PEKARA

Renomirana kompanija ima potreba od pekar/pomoshnik pekar vo pekara ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

29 сеп 12:08



ПЕРСОНАЛ ЗА КАФЕ-БАР

Ван гог има потреба од Бармен за полно работно време во две смени , п...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

29 сеп 11:43



Majstor za burek

Se bara majstor za burek . Info na tel 078/226-041


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

28 сеп 16:33



NUDAM RABOTA VO PRODAZBA

se baraat devojki za rabota vo prodazba i marketing. Rabotata e vo...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

26 сеп 11:38



Se bara prodavacka ili prodavac

Se bara prodavacka ili prodavac vo salon za osvetluvanje. Lokacija:...


777 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

25 сеп 16:18



Местење на апартмани

Бараме маж / жена за средување на апартмани и пречекување на гости. ...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

24 сеп 18:31



Majstor za proizvodstvo na sobni vrati

Nudam vrabotuvanje za majstor za proizvodstvo na medijapanski sobni v...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

24 сеп 13:35



Kelner/ka za rabota vo Germanija

Se bara kelner/ka za restoran vo Germanija, potrebno e rabotno iskus...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

24 сеп 12:35



Rabota vo Crna Gora

Potrebni se gradezni rabotnic Armiraci Tesari za rabota vo Crn...


333 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

24 сеп 11:25



Se bara personal za prodazba na gotvena hrana

Dukanot se naoga vo Centar,kaj Drzavna bolnica.Rabotno vreme od 09h d...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

23 сеп 10:09



Се бараат соработници

Гледаш телевизија? Познаваш луѓе кои гледаат телевизија? Биди плате...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

22 сеп 11:13



Se vrabotuva Bravar zavaruvac (Бравар, Заварувач)

Фирмата Ангел Комерц има потреба од бравари/заварувачи и аргон завару...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

20 сеп 13:00



Barame OPŠT RABOTNIK za gradežen objekt

Barame OPŠT RABOTNIK za rabota na gradežen objekt. Rabotata podrazbir...


25.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

20 сеп 09:12



Barame opšt rabotnik za gradeyen objekt

Barame opšt rabotnik ya objekt vo gradba vo završna faza. Rabotata se...


26.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

20 сеп 09:12



Barame RABOTNIK za rabota na gradežen objekt

Barame rabotnik so poznavanje na zanatski veštini. Rabotata e na grad...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

20 сеп 09:12



Gipseri i gletuvaci za rabota vo Germanija

Potrebni se gletuvaci I gipseri za rabota vo Germanija, obezbedeno s...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

19 сеп 17:45



Работа од дома (пасивен приход)

Здраво, Ако би сакале да имате пасивен приход од 50-100е или повеќ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

19 сеп 13:00



Prodavac/ka na mini palacinki

Se bara prodavac/ka za podgotovka i prodazba na mini palacinki na sht...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

17 сеп 20:01



Baram qistaqka

Hotel fama Bitpazar


22.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

17 сеп 19:06



Vozac

Baram rabota kako vozac so C kategorija, Tel. 072208884


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

17 сеп 10:41



Sobarki

Baram sobraki za rabota vo hotel


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

15 сеп 18:26



Rabotnik rabotnicka vo sendvicara

Sendvicara vo dve smeni prijavena plata dobra


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

15 сеп 16:27



Sendvicara

Sendvica


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

15 сеп 16:27



девојче за работа

имаме потреба од кумукативно девојче за послужување и приготвување на...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

15 сеп 13:22



Agate Cafe ima potreba od personal

Agate Cafe ima potreba od Kelnerka - Sankerka so iskustvo mozno i mal...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

14 сеп 16:44



Страна 5 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам